Descoperă categoriile noastre
Imprimanta laser A4 mono HP LaserJet M404dw W1A56A
W1A56A
1.729,79 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
HP LaserJet Pro M404dw, Imprimare, Wireless, Cu laser, 4800 x 600 DPI, A4, 38 ppm, Imprimarea duplex, Gata pentru reţea
| Culoare | Nu |
| Tehnologia tipăririi | Cu laser |
| Imprimarea duplex | Da |
| Rezoluţia maximă | 4800 x 600 DPI |
| Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A4/US Letter) | 38 ppm |
| Rezoluție imprimare pe negru | 1200 x 1200 DPI |
| Timpul până la prima pagina (negru, normal) | 6,3 s |
| Ciclu de funcţionare (maxim) | 80000 pagini pe luna |
| Culori de imprimare | Negru |
| Număr cartușe de tipărire | 1 |
| Limbi pagină descriere | PCL 5c, PCL 6, PDF, PWG, PostScript 3, URF |
| Volum de lucru (recomandat) | 750 - 4000 pagini pe luna |
| Segment HP | Afaceri mici medii |
| Număr total tăvi intrare | 2 |
| Capacitate totală intrare | 350 foi |
| Capacitate totală ieșire | 150 foi |
| Capacitate intrare tavă hârtie 2 | 250 foi |
| Tip alimentare hârtie | Tava de hârtie |
| Tavă utilizări multiple | Da |
| Capacitate tavă multifuncțională | 100 foi |
| Număr maxim tăvi intrare | 3 |
| Capacitate maximă de alimentare | 900 foi |
| Capacitate maximă de ieşire | 150 foi |
| Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO | A4 |
| Tip tavă hârtie imprimare | Hârtie de scris (bond), Plicuri, Hârtie groasă, Etichete, Lightweight paper, Hârtie simplă, Pre-imprimat, Hârtie reciclată, Rough paper, Folii transparente |
| Formate ISO serie-A (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| Dimensiuni suporturi imprimare non-ISO | 16K, Oficio |
| JIS B-dimensiuni seria (B0. .. B9) | B5, B6 |
| Dimensiuni plicuri | B5, C5, DL |
| Imprimare directă | Da |
| Port USB | Da |
| Interfețe standard | Ethernet, USB 2.0, LAN wireless |
| Număr porturi USB 2.0 | 1 |
| Wi-Fi | Da |
| Ethernet LAN | Da |
| Gata pentru reţea | Da |
| Tehnologia cablării | 10/100/1000Base-T(X) |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Standarde Wi-Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Tehnologii mobile de imprimare | Apple AirPrint, Google Cloud Print, HP ePrint, Mopria Print Service |
| Memorie internă | 256 Mega bites |
| Maximum de memorie internă | 256 Mega bites |
| Procesor încorporat | Da |
| Frecvență procesor | 1200 MHz |
| Nivel intensitate sunet (imprimare) | 54 dB |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Culoarea produsului | Alb |
| Ecran încorporat | Da |
| Ecran | LCD |
| Număr de linii ecran | 2 linii |
| Consumul mediu de energie în timp ce imprimaţi | 495 W |
| Consum energie (gata de operare) | 5,5 W |
| Energy Star, Typical Electricity Consumption (TCE) | 1,228 kWh/săptămână |
| Tensiune AC intrare | 220 - 240 V |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 Hz |
| Sisteme de operare Windows suportate | Da |
| Sisteme de operare Mac suportate | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Sisteme de operare Linux suportate | Da |
| Alte sisteme de operare suportate | Android |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 15 - 32,5 °C |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 - 80% |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 10 - 90% |
| Certificate de sustenabilitate | Blue Angel, EPEAT Silver, ENERGY STAR |
| Lățime | 381 milimetri |
| Adâncime | 357 milimetri |
| Înălţime | 216 milimetri |
| Greutate | 8,56 kilograme |
| Lăţime de ambalaj | 443 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 274 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 464 milimetri |
| Greutatea pachetului | 10,5 kilograme |
| Capacitate cartuș inclus (negru) | 3000 pagini |
| Cablu de alimentare inclus | Da |
| Carte de garanţie | Da |
| Cablu USB inclus | Da |
| HP Web Jetadmin | Da |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet | 9 buc. |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84433210 |
- Dimensiune
- A4
A5 - Garantie
- 12
12 luni
Vezi Certificat Producator
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi









