Descoperă categoriile noastre
Imprimanta laser color Lexmark C3426DW, Duplex, Reyea, Wireless, A4
C3426DW
1.802,12 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Lexmark C3426dw, Cu laser, Culoare, 2400 x 600 DPI, A4, 24 ppm, Imprimarea duplex
| Culoare | Da |
| Tehnologia tipăririi | Cu laser |
| Imprimarea duplex | Da |
| Rezoluţia maximă | 2400 x 600 DPI |
| Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A4/US Letter) | 24 ppm |
| Rezoluţia culorii | 2400 x 600 DPI |
| Rezoluție imprimare pe negru | 2400 x 600 DPI |
| Viteza de tipărire (color, calitate normală, A4/US Letter) | 24 ppm |
| Viteza de imprimare duplex (negru, calitate normală, A4/US Letter) | 13 ppm |
| Viteza de imprimare duplex (color, calitate normală, A4/US Letter) | 13 ppm |
| Timpul până la prima pagina (negru, normal) | 10,9 s |
| Timpul până la prima pagina (color, normal) | 11 s |
| Ciclu de funcţionare (maxim) | 50000 pagini pe luna |
| Culori de imprimare | Negru, Cyan, Magenta, Galben |
| Număr cartușe de tipărire | 2 |
| Limbi pagină descriere | PCL 5, PCL 6, PCLm, PostScript 3 |
| Volum de lucru (recomandat) | 600 - 2500 pagini pe luna |
| Caractere imprimantă | Bitmap, PCL, PostScript, Scalable |
| Fonturi Bitmap | OCR-A, OCR-B |
| Ţara de origine | China |
| Număr total tăvi intrare | 2 |
| Capacitate totală intrare | 250 foi |
| Capacitate totală ieșire | 100 foi |
| Alimentator manual | Da |
| Număr maxim tăvi intrare | 2 |
| Capacitate maximă de alimentare | 250 foi |
| Capacitate maximă de ieşire | 100 foi |
| Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO | A4 |
| Tip tavă hârtie imprimare | Casetă coli dimensiune card, Plicuri, Hârtie glasată, Etichete |
| Formate ISO serie-A (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| Dimensiuni suporturi imprimare non-ISO | Executiv, Card Hagaki, Legal, Letter, Oficio, Statement, Universală |
| JIS B-dimensiuni seria (B0. .. B9) | B5 |
| Dimensiuni plicuri | 7 3/4, 9, 10, B5, C5, DL |
| Greutate tavă hârtie imprimare | 60 - 176 g/m² |
| Imprimare directă | Nu |
| Port USB | Da |
| Număr porturi USB 2.0 | 1 |
| Conector USB | USB Tip-B |
| Wi-Fi | Da |
| Ethernet LAN | Da |
| Gata pentru reţea | Da |
| Tehnologia cablării | 10/100/1000Base-T(X) |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Standarde Wi-Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Algoritmi de securitate | IPSec, SNMPv3 |
| Protocoale de rețea suportate (IPv4) | TCP/IP, IPSEC |
| Protocoale de rețea suportate (IPv6) | TCP/IP, IPSEC |
| Protocoale de administrare | DHCP, APIPA (AutoIP), BOOTP, RARP, mDNS, IGMP, WINS, DDNS, SNMPv3, SNMPv1, SNMPv2c, NTP, ICMP, HTTP, DNS, ARP, HTTPs (SSL/TLS), Finger |
| Tehnologii mobile de imprimare | Apple AirPrint |
| Memorie internă | 512 Mega bites |
| Maximum de memorie internă | 512 Mega bites |
| Procesor încorporat | Da |
| Nivel intensitate sunet (imprimare) | 53 dB |
| Nivel intensitate sunet (imprimare duplex) | 53 dB |
| Poziționare pe piață | Acasă & birou |
| Culoarea produsului | Negru, Alb |
| Ecran încorporat | Da |
| Ecran | LCD |
| Afișaj color | Da |
| Diagonala afișajului | 7,11 cm (2.8") |
| Tipul de control | Tactil |
| Certificare | ENERGY STAR, DE-UZ 205, ICES-003 Class B, US FDA/CDRH, UL 60950-1, FCC Class B, cUL CAN/CSA-C22.2 60950-1, CB EN/IEC 60950-1, CB EN/IEC 60825-1, CE DoC (EN 62311, EN 55022(Class B), EN 55024, EN 61000, EN 61000, UL), EFTA (CE), KCC, CCC, CECP, CEL, RCM DoC, UL-AR, KC mark, UL GS mark, UCRF, Wi-Fi CERTIFIED, China Green Product (CGP) |
| Consumul mediu de energie în timp ce imprimaţi | 400 W |
| Energy Star, Typical Electricity Consumption (TCE) | 0,36 kWh/săptămână |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 7, Windows 7 x64, Windows 8, Windows 8 x64 |
| Sisteme de operare Linux suportate | Fedora 27, RedHat EL Linux 7.5, RedHat EL Linux 7.6, Ubuntu 16.04, Ubuntu 18.04 LTS, openSUSE 42.3 |
| Sisteme de operare server suportate | Windows Server 2016 |
| Alte sisteme de operare suportate | Novell Open Enterprise Server 11, Novell Open Enterprise Server 2 |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 10 - 32 °C |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 8 - 80% |
| Altitudinea de operare | 0 - 3048 m |
| Lățime | 411,2 milimetri |
| Adâncime | 394,1 milimetri |
| Înălţime | 243,7 milimetri |
| Greutate | 16,1 kilograme |
| Lăţime de ambalaj | 332 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 556 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 519 milimetri |
| Greutatea pachetului | 19,1 kilograme |
| Cartuș(e) inclus(e) | Da |
| Capacitate cartuș inclus (negru) | 1500 pagini |
| Capacitate cartuș inclus (CMY) | 1500 pagini |
| Cablu de alimentare inclus | Da |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84433210 |
- Dimensiune
- A4
- Garantie
- 12
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi






