Descoperă categoriile noastre
CPU COOLER AORUS WATERFORCE 360 "AOR WATERFORCE 360" (include TV 1.75 lei)
AOR WATERFORCE 360
1.139,72 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Gigabyte AORUS WATERFORCE 360, Răcire lichidă all-in-one, 12 cm, 56,47 cfm, Negru
Gigabyte AORUS WATERFORCE 360. Tipul: Răcire lichidă all-in-one, Diametru ventilator: 12 cm, Flux maxim de aer: 56,47 cfm, Presiune minimă de aer: 0,68 mmH2O, Presiune maximă de aer: 2,77 mmH2O. Culoarea produsului: Negru
| Performanță | |
| Amplasare potrivită | Procesor |
| Tipul | Răcire lichidă all-in-one |
| Diametru ventilator | 12 cm |
| Mufe procesor suportate | LGA 1200 (Socket H5), LGA 1366 (Socket B), LGA 1700, LGA 2011 (Socket R), LGA 2066, Mufă AM4, Socket TR4, Socket sTRX4 |
| Flux minim de aer | 27,63 cfm |
| Flux maxim de aer | 56,47 cfm |
| Presiune minimă de aer | 0,68 mmH2O |
| Presiune maximă de aer | 2,77 mmH2O |
| Nivel zgomot ventilator (min) | 16,9 dB |
| Nivel zgomot ventilator (max) | 31 dB |
| Viteză ventilator (max) | 2150 RPM |
| Design | |
| Culoarea produsului | Negru |
| Material | Aluminiu, De cupru |
| Material radiator | Aluminiu |
| Material placă de bază | De cupru |
| Numărul de ventilatoare | 3 ventilator(ventilatoare) |
| LED iluminare | Da |
| Culoare iluminare | Multi |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime radiator | 11,9 cm |
| Adâncime radiator | 39,4 cm |
| Înalțime radiator | 2,7 cm |
| Lățime pompă | 8,2 cm |
| Adâncime pompă | 8,2 cm |
| Înălțime pompă | 7,4 cm |
| Alte caracteristici | |
| Număr de ventilatoare suportate | 3 |
| Nivel zgomot | 31 dB |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84733080 |
- Garantie
- 36 LUNI
60 - Amplasare potrivită
- Procesor
- Tipul
- Răcire lichidă all-in-one
- Culoarea produsului
- Negru
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi




