Descoperă categoriile noastre
CPU COOLER AORUS WATERFORCE 280 "AOR WATERFORCE 280" (include TV 1.75 lei)
AOR WATERFORCE 280
980,96 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Gigabyte AORUS WATERFORCE 280, Răcire lichidă all-in-one, 83,83 cfm, Negru
Gigabyte AORUS WATERFORCE 280. Tipul: Răcire lichidă all-in-one, Flux maxim de aer: 83,83 cfm, Presiune minimă de aer: 1,02 mmH2O, Presiune maximă de aer: 4,08 mmH2O. Lățime: 312 milimetri, Adâncime: 27 milimetri, Înălţime: 140 milimetri. Culoarea produsului: Negru
| Performanță | |
| Amplasare potrivită | Procesor |
| Tipul | Răcire lichidă all-in-one |
| Mufe procesor suportate | LGA 1200 (Socket H5), LGA 1366 (Socket B), LGA 1700, LGA 2011 (Socket R), LGA 2066, Mufă AM4, Socket TR4, Socket sTRX4 |
| Flux minim de aer | 41,02 cfm |
| Flux maxim de aer | 83,83 cfm |
| Presiune minimă de aer | 1,02 mmH2O |
| Presiune maximă de aer | 4,08 mmH2O |
| Nivel zgomot ventilator (min) | 17,1 dB |
| Nivel zgomot ventilator (max) | 36,5 dB |
| Viteză ventilator (max) | 2150 RPM |
| Întretimp între eşecuri | 73500 h |
| Design | |
| Culoarea produsului | Negru |
| Material | Aluminiu, De cupru |
| Material radiator | Aluminiu |
| Numărul de ventilatoare | 2 ventilator(ventilatoare) |
| LED iluminare | Da |
| Culoare iluminare | Multi |
| Ajustarea Luminozităţtii | Da |
| Material impermeabil | De cupru |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 312 milimetri |
| Adâncime | 27 milimetri |
| Lățime pompă | 8,2 cm |
| Adâncime pompă | 7,4 cm |
| Înălțime pompă | 8,2 cm |
| Alte caracteristici | |
| Nivel zgomot | 36,5 dB |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84733080 |
- Garantie
- 36 LUNI
60 - Amplasare potrivită
- Procesor
- Tipul
- Răcire lichidă all-in-one
- Culoarea produsului
- Negru
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi




