Descoperă categoriile noastre
Casti audio
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Tastaturi
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
JABRA Evolve 65 SE Link380a UC Stereo "6599-839-409" (include TV 0.8lei)
Jabra
6599-839-409
1.246,27 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Jabra Evolve 65 SE, Fără fir, Birou/Call center, 20 - 20000 Hz, 310 g, Căști, Negru
Jabra Evolve 65 SE. Tipul de produs: Căști. Tehnologia de conectare: Fără fir, Bluetooth. Utilizare recomandată: Birou/Call center. Frecvenţa castilor: 20 - 20000 Hz. Raza de acţiune a routerului wireless: 30 m. Greutate: 310 g. Culoarea produsului: Negru
| Performanță | |
| Tipul de produs | Căști |
| Tip de utilizare/purtare | Bandă de fixare pe cap |
| Utilizare recomandată | Birou/Call center |
| Tip de căști | Stereofonic |
| Culoarea produsului | Negru |
| Taste de operare | Volum+, Volume - |
| Control volum | Buton |
| Bandă susținere ajustabilă | Da |
| Certificare | UC, CE, FCC ID, IC ID KCC, RCM, NCC, TELEC, SRRC |
| Conexiune | |
| Tehnologia de conectare | Fără fir |
| Conectivitate USB | Da |
| Conector USB | Micro-USB |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 4.0 |
| Raza de acţiune a routerului wireless | 30 m |
| Căşti | |
| Putere maximă de intrare | 10 mW |
| Frecvenţa castilor | 20 - 20000 Hz |
| Sensibilitatea Headphone | 93,6 dB |
| Difuzor | 2,8 cm |
| Microfon | |
| Tip microfon | Microfon tip boom |
| Frecvenţa Microphone | 100 - 10000 Hz |
| Sensibilitate microfon | -17 dB |
| Anulare zgomot microfon | Da |
| Microfon silenţios | Da |
| Baterie | |
| Operat cu baterii | Da |
| Tip baterie | Baterie încorporată |
| Tehnologia bateriei | Litiu-Ion (Li-Ion) |
| Continuă timp de redare audio | 11, 12 |
| Baterie reîncărcabilă | Da |
| Timp de vorbire | 12 h |
| Tensiune baterie | 5 V |
| Timp de aşteptare | 360 h |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Da |
| Sisteme de operare Mac suportate | Da |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | -10 - 50 °C |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -5 - 45 °C |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 157 milimetri |
| Adâncime | 60,5 milimetri |
| Înălţime | 186 milimetri |
| Greutate | 310 g |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Interfață receptor fără fir (wireless) | USB Tip-A |
| Săculeț pentru depozitare | Da |
| Material burete pentru ureche | Imitație piele |
| Cantitatea | 1 |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85183000 |
| Alte caracteristici | |
| Comandă vocală | Da |
| Egalizator | Da |
| Procesare Digitală a Semnalului (DSP) | Da |
| Managementul apelurilor | Y |
- Garantie
- 24 LUNI
- Utilizare recomandată
- Birou/Call center
- Tipul de produs
- Căști
- Tehnologia de conectare
- Fără fir
- Culoarea produsului
- Negru
- Tip de utilizare/purtare
- Bandă de fixare pe cap
- Tip microfon
- Microfon tip boom
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi

