Descoperă categoriile noastre
Casti audio
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Tastaturi
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
JABRA Engage 65 Mono "9553-553-111" (include TV 0.8lei)
Jabra
9553-553-111
2.480,07 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Jabra Engage 65 Mono, Fără fir, Birou/Call center, 40 - 16000 Hz, 57 g, Căști, Negru
Jabra Engage 65 Mono. Tipul de produs: Căști. Tehnologia de conectare: Fără fir. Utilizare recomandată: Birou/Call center. Frecvenţa castilor: 40 - 16000 Hz. Raza de acţiune a routerului wireless: 150 m. Greutate: 57 g. Culoarea produsului: Negru
| Performanță | |
| Tipul de produs | Căști |
| Tip de utilizare/purtare | Bandă de fixare pe cap |
| Utilizare recomandată | Birou/Call center |
| Tip de căști | Monaural(la o singura ureche) |
| Culoarea produsului | Negru |
| Conectabil DECT | Da |
| Ţara de origine | China |
| Certificare | CE, CB, FCC, IC, NOM, NTC, EAC, PSB, ICASA, TELEC, SIRIM, ACMA, NZ Telepermit, UL |
| Conexiune | |
| Tehnologia de conectare | Fără fir |
| Raza de acţiune a routerului wireless | 150 m |
| Căşti | |
| Cuplare la ureche | Supraaural |
| Frecvenţa castilor | 40 - 16000 Hz |
| Microfon | |
| Tip microfon | Microfon tip boom |
| Frecvenţa Microphone | 100 - 10000 Hz |
| Anulare zgomot microfon | Da |
| Microfon silenţios | Da |
| Stație de bază/încărcare | |
| Greutate stație de bază/încărcare | 203 g |
| Baterie | |
| Performanţa bateriei | 650 mAh |
| Timp de vorbire | 13 h |
| Tensiune baterie | 7,5 V |
| Timp de aşteptare | 52 h |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | -10 - 55 °C |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 147 milimetri |
| Adâncime | 32 milimetri |
| Înălţime | 169 milimetri |
| Greutate | 57 g |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 190 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 147 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 95 milimetri |
| Greutatea pachetului | 520 g |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Cabluri incluse | USB |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85183000 |
| Lățime cutie ambalaj (exterior) | 300 milimetri |
| Lungime cutie ambalaj (exterior) | 395 milimetri |
| Greutate cutie ambalaj (exterior) | 206 milimetri |
| Greutate netă cutie ambalaj (exterior) | 4,17 kilograme |
| Produse per cutie ambalaj (exterior) | 8 buc. |
| Alte caracteristici | |
| Conector RJ-9 | Da |
- Garantie
- 24 LUNI
- Utilizare recomandată
- Birou/Call center
- Tipul de produs
- Căști
- Tehnologia de conectare
- Fără fir
- Culoarea produsului
- Negru
- Tip de utilizare/purtare
- Bandă de fixare pe cap
- Cuplare la ureche
- Supraaural
- Tip microfon
- Microfon tip boom
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi

