Descoperă categoriile noastre
Casti audio
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Tastaturi
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Casti audio sport in ear Philips TAA6606BK/00, Negru, "TAA6606BK/00" (include TV 0.18lei)
TAA6606BK/00
503,38 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Philips TAA6606BK/00, Fără fir, Sporturi, Căști, Negru
| Tipul de produs | Căști |
| Tip de utilizare/purtare | Bandă gât |
| Utilizare recomandată | Sporturi |
| Culoarea produsului | Negru |
| Tip de căști | Stereofonic |
| Taste de operare | Răspunde/Închide apelul, Reject call |
| Caracteristici protecție | Rezistent la praf, Rezistent la transpirație, Rezistent la apă |
| Cod de Protecție Internațională (IP) | IP57 |
| Ţara de origine | China |
| Tehnologia de conectare | Fără fir |
| Bluetooth | Da |
| Profiluri Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Raza de acţiune a routerului wireless | 10 m |
| Tip microfon | Încorporat |
| Operat cu baterii | Da |
| Tip baterie | Baterie încorporată |
| Tehnologia bateriei | Polimer Litiu (LiPo) |
| Timp de vorbire | 9 h |
| Baterie timp de reîncărcare | 2 h |
| Încărcare rapidă | Da |
| Durată încărcare rapidă | 15 minute |
| Sursă încărcare | USB |
| Lăţime de ambalaj | 170 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 61 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 225 milimetri |
| Greutatea pachetului | 280 g |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Cabluri incluse | USB |
| Săculeț pentru depozitare | Da |
| Cantitatea | 1 |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85183000 |
| Lățime cutie ambalaj (exterior) | 375 milimetri |
| Lungime cutie ambalaj (exterior) | 402 milimetri |
| Greutate cutie ambalaj (exterior) | 470 milimetri |
| Greutate netă cutie ambalaj (exterior) | 8,98 kilograme |
| Lățime ambalaj expediere | 18 cm |
| Lungime ambalaj expediere | 19,2 cm |
| Înălțime ambalaj expediere | 22 cm |
| Greutate brută cutie ambalaj de transport (interior) | 990 g |
- Dimensiune
- A6
- Garantie
- 24.0000
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi
















