Descoperă categoriile noastre
Casti audio
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Tastaturi
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Casti audio Philips TAUH202WT/00, "TAUH202WT/00" (include TV 0.18lei)
TAUH202WT/00
147,63 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Philips TAUH202WT/00, Fără fir, 20 - 20000 Hz, Apeluri/Muzică, 195 g, Căști, Alb
| Tipul de produs | Căști |
| Tip de utilizare/purtare | Bandă de fixare pe cap |
| Utilizare recomandată | Apeluri/Muzică |
| Culoarea produsului | Alb |
| Tip de căști | Stereofonic |
| Taste de operare | Play/Pauză, Track <, Melodie >, Volum+, Volume - |
| Control volum | Buton |
| Pliabil | Da |
| Tehnologia de conectare | Fără fir |
| Conectivitate USB | Da |
| Conector USB | Micro-USB |
| Bluetooth | Da |
| Profiluri Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Versiune Bluetooth | 4.2 |
| Raza de acţiune a routerului wireless | 10 m |
| Cuplare la ureche | Supraaural |
| Putere maximă de intrare | 10 mW |
| Sistem acustic | Închis |
| Frecvenţa castilor | 20 - 20000 Hz |
| Impedanta | 32 Ω |
| Sensibilitatea Headphone | 102 dB |
| Tip magnet | Neodim |
| Difuzor | 3,2 cm |
| Tip driver | Dinamice |
| Noise canceling | Da |
| Material diafragmă | Polietilenă tereftalat (PET) |
| Tip microfon | Încorporat |
| Operat cu baterii | Da |
| Tehnologia bateriei | Polimer Litiu (LiPo) |
| Continuă timp de redare audio | 15 h |
| Baterie reîncărcabilă | Da |
| Timp de vorbire | 10 h |
| Indicator încărcare baterie | Da |
| Sursă încărcare | USB |
| Timp de aşteptare | 160 h |
| Greutate | 195 g |
| Cabluri incluse | USB |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85183000 |
| Indicator baterie completă | Da |
| Indicator baterie descărcată | Da |
| Indicator de nivel baterie | Da |
- Garantie
- 24.0000
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi







