Descoperă categoriile noastre
Baterii UPS
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Tastaturi
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Casti audio
UPS TRUST Maxxon Powerstrip, 800VA
23326
567,74 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Trust Maxxon, 0,8 kVA, Sinusoidal, 162 V, 290 V, 220 V, 240 V
Trust Maxxon. Capacitate de putere de ieşire (VA): 0,8 kVA, Forma undei: Sinusoidal, Tensiune de operare intrare (min): 162 V. Tipuri ieșire AC: Tip F, Priza de putere: Conector C13, Cantitatea Outlets: 6 ieșire(i) AC. Tehnologia bateriei: Acid sulfuric şi plăci de plumb (VRLA), Capacitate baterie: 7 Ah, Tensiune baterie: 12 V. Factorul de formă: Compact, Culoarea produsului: Negru. Lățime: 202 milimetri, Adâncime: 293 milimetri, Înălţime: 93 milimetri
| Caracteristici | |
| Capacitate de putere de ieşire (VA) | 0,8 kVA |
| Forma undei | Sinusoidal |
| Tensiune de operare intrare (min) | 162 V |
| Tensiune de operare intrare (max) | 290 V |
| Tensiune de operare ieșire (min) | 220 V |
| Tensiune de operare ieșire (max) | 240 V |
| Frecvență ieșire | 50 Hz |
| Reglare Automată de Tensiune (AVR) | Da |
| Protecție împotriva supratensiunii | Da |
| Caracteristici protecție curent | Suprasarcină, Supradescărcare, Supra-încărcare, Scurt circuit |
| Alarme sonore | Da |
| Conexiune | |
| Tipuri ieșire AC | Tip F |
| Priza de putere | Conector C13 |
| Cantitatea Outlets | 6 ieșire(i) AC |
| Număr ieșiri tip F | 6 |
| Baterie | |
| Tehnologia bateriei | Acid sulfuric şi plăci de plumb (VRLA) |
| Capacitate baterie | 7 Ah |
| Tensiune baterie | 12 V |
| Număr de baterii acceptate | 1 |
| Baterie timp de reîncărcare | 8 h |
| Design | |
| Factorul de formă | Compact |
| Culoarea produsului | Negru |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 202 milimetri |
| Adâncime | 293 milimetri |
| Înălţime | 93 milimetri |
| Greutate | 4,55 kilograme |
| Datele de ambalare | |
| Cabluri incluse | Cablu alimentare intrare |
| Manual | Da |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85078000 |
- Factorul de formă
- Compact
- Culoarea produsului
- Negru
- Capacitate de putere de ieşire (VA)
- 0,8 kVA
- Forma undei
- Sinusoidal
- Tensiune de operare intrare (min)
- 162 V
- Tensiune de operare intrare (max)
- 290 V
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi


