Descoperă categoriile noastre
Baterii UPS
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Tastaturi
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Casti audio
Trust Paxxon, 0,8 kVA, 480 W, Sinusoidal, 162 V, 290 V, 50/60 Hz
23503
567,74 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Trust Paxxon, 0,8 kVA, 480 W, Sinusoidal, 162 V, 290 V, 50/60 Hz
Trust Paxxon. Capacitate de putere de ieşire (VA): 0,8 kVA, Puterea de ieşire: 480 W, Forma undei: Sinusoidal. Priza de putere: Tip F, Cantitatea Outlets: 2 ieșire(i) AC. Tehnologia bateriei: Acid sulfuric şi plăci de plumb (VRLA), Capacitate baterie: 9 Ah, Tensiune baterie: 12 V. Culoarea produsului: Negru. Lățime: 142 milimetri, Adâncime: 101 milimetri, Înălţime: 300 milimetri
| Caracteristici | |
| Capacitate de putere de ieşire (VA) | 0,8 kVA |
| Puterea de ieşire | 480 W |
| Forma undei | Sinusoidal |
| Tensiune de operare intrare (min) | 162 V |
| Tensiune de operare intrare (max) | 290 V |
| Frecvenţa de intrare | 50/60 Hz |
| Tensiune de operare ieșire (min) | 220 V |
| Tensiune de operare ieșire (max) | 240 V |
| Frecvență ieșire | 50 Hz |
| Reglare Automată de Tensiune (AVR) | Da |
| Număr trepte intrare | 1 |
| Număr trepte ieșire | 1 |
| Protecție împotriva supratensiunii | Da |
| Caracteristici protecție curent | Supracurent, Suprasarcină, Supradescărcare, Supra-încălzire, Supra-încărcare, Scurt circuit |
| Alarme sonore | Da |
| Conexiune | |
| Priza de putere | Tip F |
| Cantitatea Outlets | 2 ieșire(i) AC |
| Baterie | |
| Tehnologia bateriei | Acid sulfuric şi plăci de plumb (VRLA) |
| Capacitate baterie | 9 Ah |
| Tensiune baterie | 12 V |
| Număr de baterii acceptate | 1 |
| Timp tipice de backup la sarcină maximă | 0,083 minute |
| Timp tipice de backup la jumătate de sarcină | 3 minute |
| Baterie timp de reîncărcare | 8 h |
| Design | |
| Culoarea produsului | Negru |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 142 milimetri |
| Adâncime | 101 milimetri |
| Înălţime | 300 milimetri |
| Greutate | 4,9 kilograme |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85078000 |
- Culoarea produsului
- Negru
- Capacitate de putere de ieşire (VA)
- 0,8 kVA
- Puterea de ieşire
- 480 W
- Forma undei
- Sinusoidal
- Tensiune de operare intrare (min)
- 162 V
- Tensiune de operare intrare (max)
- 290 V
- Frecvenţa de intrare
- 50/60 Hz
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi



