Descoperă categoriile noastre
Aspirator cu sac Philips PowerGo FC8243/09, 750 W, 3L, filtru antialergic, Negru cu rosu
FC8243/09
459,01 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Aspirator cu sac Philips PowerGo FC8243/09, 750 W, 3L, filtru antialergic, Negru cu rosu
|
Filtrul antialergic retine 99,9 % din particule, fiind certificat ECARF Sistemul nostru de filtrare pentru aer curat capteaza 99,9 % din praful fin – inclusiv polen, par de animale si acarieni – pentru persoanele care sufera de alergii si oricine isi doreste un nivel mai ridicat de igiena. |
|
|
Sacii s-bag pot fi folositi cu pana la 50 % mai mult Sacii s-bag pot fi folositi cu pana la 50 % mai mult si asigura o putere maxima de aspirare pana cand se umplu. Sacul este adecvat pentru toate modelele, avand un mecanism de etansare pentru golire usoara. |
|
|
Raza de actiune mare, de 9 metri, iti permite sa ajungi mai departe fara a scoate aspiratorul din priza Cu o raza de actiune de 9 metri de la priza la capul de aspirare, poti sa aspiri mai mult timp fara a schimba priza. |
|
|
Capacitatea mare, de 3 litri, asigura mai putine inlocuiri ale sacului Compartimentul pentru praf de mare capacitate poate colecta pana la trei litri inainte ca sacul sa fie inlocuit. |
|
|
Accesoriile integrate sunt mereu la indemana Aspiratorul dispune de accesorii integrate, mereu la indemana atunci cand aspiri, precum un accesoriu pentru spatii inguste. |
|
|
Putere de aspirare reglabila pentru activitati zilnice de curatare Alege puterea potrivita de aspirare pentru fiecare activitate de curatare si fiecare suprafata din locuinta. |
|
|
Tub telescopic pentru curatare comoda Tubul telescopic metalic din 2 piese poate fi reglat rapid la orice inaltime pentru curatare comoda. |
|
Caracteristici:
| Managementul energiei | |
| Putere maxima de intrare | 750 W |
| Putere intrare (IEC) | 750 W |
| Consum anual de energie | 27,9 kWh |
| Putere variabilă | Da |
| Design | |
| Tipul | Vacuum cilindru |
| Tipul de curăţare | Usca |
| Tip recipient pentru praf | Sac praf |
| Capacitate praf | 3 L |
| Culoarea produsului | Negru, Roşu |
| Tipul de Tub | Telescopic |
| Cantitate părți tub | 2 |
| Material țeavă | Metal |
| Furtun flexibil | Da |
| Material de role | Din material plastic |
| Tipul sacului de praf | Sac-S |
| Performanță | |
| Filtrare cu aer aspirator | Filtru alergie |
| Metodă de separare praf | Filtrare |
| Filtru detașabil | Da |
| Utilizarea corectă | Acasă |
| Suprafețe de curățat | Covor, Pardoseală tare |
| Nivel zgomot | 77 dB |
| Raza de operare | 9 m |
| Certificare | ECARF |
| Ergonomice | |
| Lungime cablu | 6 m |
| Stocare a cablului | Da |
| Compartiment depozitare | Da |
| Depozitare accesorii mâner | Da |
| Carrying handle | Da |
| Comutator pornit / oprit | Da |
| Tipul de control | Butoane, Prin rotație |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 263 milimetri |
| Adâncime | 403 milimetri |
| Înălţime | 220 milimetri |
| Greutate | 4,3 kilograme |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Perii aspirator incluse | Perie curățare |
| Accesoriu pentru spaţii înguste | Da |
| Manual | Da |
| Manual de utilizare hârtie reciclată | Da |
| Alte caracteristici | |
| Putere maximă | 900 W |
- Nivel zgomot
- 77 dB
- Garantie
- 24
- Tipul
- Vacuum cilindru
- Consum anual de energie
- 27,9 kWh
- Culoarea produsului
- Negru, Roşu
- Putere maxima de intrare
- 750 W
- Tipul de curăţare
- Usca
- Tip recipient pentru praf
- Sac praf
- Capacitate praf
- 3 L
- Filtrare cu aer aspirator
- Filtru alergie
- Metodă de separare praf
- Filtrare
- Utilizarea corectă
- Acasă
- Suprafețe de curățat
- Covor, Pardoseală tare
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi