Descoperă categoriile noastre
Aspirator cu sac Philips FC8781/09, 650 W, capacitate colectare 4 L, 21.5 kWh/an, Negru cu rosu
FC8781/09
1.477,76 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Aspirator cu sac Philips FC8781/09, 650 W, capacitate colectare 4 L, 21.5 kWh/an, Negru cu rosu
O podea curata inseamna o casa mai sanatoasa. Philips Performer Silent dispune de o tehnologie avansata a capului de aspirare, colectand toata murdaria si praful fin, pentru un mediu sanatos. La 66 dB, este si cel mai silentios aspirator pe care l-am creat pana acum.
|
Motor de 750 W pentru putere mare de aspirare Motor de 750W cu eficienta ridicata promite o curatare puternica, superioara, de fiecare data. |
|
|
Aspirare a prafului in proportie de 99,9 %** pentru curatare temeinica Cu capul de aspirare TriActive Pro si puterea de aspirare ridicata vei putea aspira praful fin in proportie de 99,9 %**. |
|
|
Aspira oricand in liniste, fara a deranja pe nimeni Conceput pentru un sunet silentios, astfel incat sa poti aspira in liniste, oricand, fara a deranja pe altcineva din casa ta. Certificat de Quiet Mark. |
|
|
Raza de actiune mare, de 12 metri, iti permite sa ajungi mai departe fara a scoate aspiratorul din priza Cablul foarte lung, de 12 metri asigura o utilizare de lunga durata, fara a scoate aspiratorul din priza. |
|
|
Filtrul anti-alergeni retine 99,9 % dintre particule, fiind certificat ECARF Filtrul anti-alergeni certificat capteaza 99,9 % din particulele de praf – inclusiv polen, par de animale si acarieni – ideal pentru persoanele cu alergii. |
|
|
Perie moale integrata in maner, intotdeauna gata de utilizare Peria anti-praf este integrata direct in manerul aspiratorului, fiind astfel mereu gata de utilizare pentru mobila, suprafetele plate si tapiterie. |
|
|
Sacii de praf care pot fi folositi mult timp se potrivesc intr-un compartiment de praf mare, de 4 litri Compartimentul de praf mare, de 4 litri, si sacii universali cu durata mare de viata permit o putere de aspirare optima, pana la umplere, si o golire etansa, fara murdarie. |
|
|
Capul de aspirare TriActive Pro aspira cele mai fine particule de praf pentru o curatare mai profunda Capul de aspirare TriActive Pro cu performanta ridicata, curata in profunzime toate tipurile de podele, de la lemn pana la covoare, aspirand chiar si cele mai fine particule de praf. |
|
|
Duza parchet cu perie moale pentru protectie impotriva zgarieturilor Nu mai exista risc de zgariere cu acest cap de aspirare cu peri moi, special proiectat pentru curatarea atenta a pardoselilor dure. |
|
Caracteristici:
| Managementul energiei | |
| Putere maxima de intrare | 750 W |
| Putere intrare (IEC) | 650 W |
| Putere variabilă | Da |
| Design | |
| Tipul | Vacuum cilindru |
| Tipul de curăţare | Usca |
| Tip recipient pentru praf | Sac praf |
| Capacitate praf | 4 L |
| Culoarea produsului | Negru, Roşu |
| Tipul de Tub | Telescopic |
| Material țeavă | Metal |
| Material de role | Cauciuc |
| Performanță | |
| Filtrare cu aer aspirator | Filtru alergie |
| Metodă de separare praf | Filtrare |
| Utilizarea corectă | Acasă |
| Suprafețe de curățat | Covor, Pardoseală tare |
| Nivel zgomot | 66 dB |
| Raza de operare | 12 m |
| Ergonomice | |
| Lungime cablu | 9 m |
| Indicator container plin cu praf | Da |
| Carrying handle | Da |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 320 milimetri |
| Adâncime | 470 milimetri |
| Înălţime | 280 milimetri |
| Greutate | 5,4 kilograme |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Perii aspirator incluse | Perie pentru parchet |
| Accesoriu pentru spaţii înguste | Da |
| Cap de aspirare special | TriActive Pro |
| Manual de utilizare hârtie reciclată | Da |
| Alte caracteristici | |
| Putere maximă | 750 W |
- Nivel zgomot
- 66 dB
- Garantie
- 24
- Tipul
- Vacuum cilindru
- Culoarea produsului
- Negru, Roşu
- Putere maxima de intrare
- 750 W
- Tipul de curăţare
- Usca
- Tip recipient pentru praf
- Sac praf
- Capacitate praf
- 4 L
- Filtrare cu aer aspirator
- Filtru alergie
- Metodă de separare praf
- Filtrare
- Utilizarea corectă
- Acasă
- Suprafețe de curățat
- Covor, Pardoseală tare
- Indicator container plin cu praf
- Da
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi

