Descoperă categoriile noastre
Aparat de aer conditionat mobil HEINNER HPAC-09WH, Alb
HPAC-09WH
2.724,85 lei
In Stoc
Aparat de aer conditionat mobil HEINNER HPAC-09WH, Alb

Dimensiuni nete
| Adancime | 34.50 cm |
| Greutate | 24.70 kg |
| Inaltime | 70.30 cm |
| Latime | 35.50 cm |
Specificatii generale
| Tehnologie WI-FI | Nu |
| Kit instalare inclus | Da |
| Functii speciale | Functie SLEEP, Functie Dezumidificare, TEMPORIZATOR, AUTO-RESTART |
| Suprafață montare | Podea |
| Capacitate generala | 9000-BTU |
| Suprafață acoperită | 10mp-15mp |
| Eficienta energetica racire | A |
| Eficienta energetica incalzire | Nu |
| Capacitate aer condiționat de răcire | 9000-BTU |
- Garantie
- 36
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi


