Descoperă categoriile noastre
Aparat de aer conditionat HAIER AS25THMH+1U25YEFF, Racire, Capacitate Nominal Min-Max
AS25THMH+1U25YEFF
2.208,67 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Aparat de aer conditionat HAIER AS25THMH+1U25YEFF, Racire, Capacitate Nominal Min-Max
Caracteristici:
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Standard |
| Suprafata de montare | Perete |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 37 m² |
| Capacitate generala | 9000 BTU |
| Capacitate de racire | 9000 BTU |
| Capacitate de incalzire | 10238 BTU |
| Kit instalare inclus | Nu |
EFICIENTA ENERGETICA
| Eficienta energetica racire | A++ |
SPECIFICATII TEHNICE
| Capacitate nominala la racire | 8870 BTU/h |
| Agent de racire | R32 |
UNITATE INTERNA
| Nivel de zgomot unitate interna | 54 dB |
| Culoare unitate interna | Alb |
| Lungime unitate interna | 820 mm |
| Latime unitate interna | 195 mm |
| Inaltime unitate interna | 280 mm |
| Greutate unitate interna | 10 Kg |
UNITATE EXTERNA
| Nivel de zgomot unitate externa | 62 dB |
| Culoare unitate externa | Alb |
| Lungime unitate externa | 700 mm |
| Latime unitate externa | 245 mm |
| Inaltime unitate externa | 544 mm |
| Greutate unitate externa | 25 Kg |
FUNCTII
| Tehnologie Wi-Fi | Da |
| Caracteristici speciale | WiFi |
- Garantie
- 36
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi


