Descoperă categoriile noastre
BenQ MW550, 3500 ANSI lumens, DLP, WXGA (1280x800), 20000:1, 16:10, 762 - 7620 milimetri (30 - 300")
MW550
2.548,84 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
BenQ MW550, 3500 ANSI lumens, DLP, WXGA (1280x800), 20000:1, 16:10, 762 - 7620 milimetri (30 - 300")
BenQ MW550. Luminozitate proiector: 3500 ANSI lumens, Tehnologia de proiecţie: DLP, Rezoluție nativă proiector: WXGA (1280x800). Tip sursă de lumină: Lampă, Durată de viață sursă de lumină: 4000 h, Durată de viață sursă de lumină (mod economic): 10000 h. Raport zoom: 1.1:1, Raport între distanţa de la lampă la lăţimea imaginii: 1.55 - 1.7, Decalaj/Deviație: 110%. Sistem de formatare a semnalului analog: NTSC, PAL, SECAM, Rezoluții grafice suportate: 640 x 480 (VGA), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA), Moduri video suportate: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p. Tipul de interfata serial: RS-232, Tip conector HDMI: Întregi
| Proector | |
| Luminozitate proiector | 3500 ANSI lumens |
| Tehnologia de proiecţie | DLP |
| Rezoluție nativă proiector | WXGA (1280x800) |
| Rația de contrast (tipică) | 20000:1 |
| Raport de aspect nativ | 16:10 |
| Compatibilitate mărime ecran | 762 - 7620 milimetri (30 - 300") |
| Număr culori | 1.073 miliarde de culori |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 23 - 120 Hz |
| Corecție Keystone, pe verticală | -40 - 40° |
| Sursă de lumină | |
| Tip sursă de lumină | Lampă |
| Durată de viață sursă de lumină | 4000 h |
| Durată de viață sursă de lumină (mod economic) | 10000 h |
| Putere bec | 200 W |
| Cantitatea lămpi | 1 lampă(lămpi) |
| Sistem de lentile | |
| Capacităţi de zoom | Da |
| Raport zoom | 1.1:1 |
| Raport între distanţa de la lampă la lăţimea imaginii | 1.55 - 1.7 |
| Decalaj/Deviație | 110% |
| Video | |
| Sistem de formatare a semnalului analog | NTSC, PAL, SECAM |
| Moduri video suportate | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Conexiune | |
| Număr porturi VGA (D-Sub) | 2 |
| Numărul de porturi HDMI | 2 |
| Tip conector HDMI | Întregi |
| Portul DVI | Nu |
| Număr intrări S-Video | 1 |
| Tipul de interfata serial | RS-232 |
| Intrare audio PC | Da |
| Ieșire Audio PC | Da |
| Intrare PC(D-sub) | Da |
| Ieșire la distanță (IR) | 2 |
| Intrare curent (AC) | Da |
| Reţea | |
| Ethernet LAN | Nu |
| Wi-Fi | Nu |
| Medii de stocare | |
| Cititor card integrat | Nu |
| Caracteristici | |
| Nivel zgomot | 33 dB |
| Nivel zgomot (mod economic) | 29 dB |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Arabă, Bulgară, Chineză simplificată, Chineză tradițională, Croată, Cehă, Daneză, Germană, Olandeză, Engleză, Spaniolă, Farsi, Finlandeză, Franceză, Greacă, Hindi, Ungară, Indoneziană, Italiană, Japoneză, Coreeană, Norvegiană, Poloneză, Portugheză, Română, Rusă, Suedeză, Thailandeză, Turcă, Vietnameză |
| Multimedia | |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Numărul de difuzoare incorporate | 1 |
| Design | |
| Tipul de produs | Proiector cu rază normală |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Culoarea produsului | Alb |
| Plasament | Spaţiul de lucru |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| afișaj | |
| Ecran încorporat | Nu |
| Managementul energiei | |
| Sursă de alimentare | AC |
| Consum de energie (tipic) | 270 W |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 W |
| Tensiune AC intrare | 100-240 V |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 - 60 °C |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 - 90% |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 10 - 90% |
| Altitudinea de operare | 0 - 3000 m |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Greutate | 2,3 kilograme |
| Lățime | 296 milimetri |
| Adâncime | 221 milimetri |
| Înălţime | 120 milimetri |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Telecomandă inclusă | Da |
| Baterii incluse | Da |
| Carte de garanţie | Da |
| Alte caracteristici | |
| Porturi RS-232 | 1 |
- Nivel zgomot
- 33 dB
- Greutate
- 2,3 kilograme
- Wi-Fi
- Nu
- Ethernet LAN
- Nu
- Poziționare pe piață
- Companii
- Ecran încorporat
- Nu
- Raport de aspect nativ
- 16:10
- Rația de contrast (tipică)
- 20000:1
- Difuzoare încorporate
- Da
- Portul DVI
- Nu
- Numărul de porturi HDMI
- 2
- Consum de energie (tipic)
- 270 W
- Consum de energie (în aşteptare)
- 0,5 W
- Telecomandă inclusă
- Da
- Număr porturi VGA (D-Sub)
- 2
- Cititor card integrat
- Nu
- Sursă de alimentare
- AC
- Tipul de produs
- Proiector cu rază normală
- Intrare compozit video
- 1
- Sistem de formatare a semnalului analog
- NTSC, PAL, SECAM
- Tehnologia de proiecţie
- DLP
- Rezoluție nativă proiector
- WXGA (1280x800)
- Compatibilitate mărime ecran
- 762 - 7620 milimetri (30 - 300")
- Tip sursă de lumină
- Lampă
- Durată de viață sursă de lumină
- 4000 h
- Culoarea produsului
- Alb
- Luminozitate proiector
- 3500 ANSI lumens
- Tipul de interfata serial
- RS-232
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi




