Descoperă categoriile noastre
Proiector Acer Basic P1557Ki, 4500 ANSI lumens, DLP, 1080p (1920x1080), 10000:1, 16:9, 787,4 - 7620 milimetri (31 - 300")
MR.JV511.001
3.936,14 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Acer Basic P1557Ki, 4500 ANSI lumens, DLP, 1080p (1920x1080), 10000:1, 16:9, 787,4 - 7620 milimetri (31 - 300")
Acer Basic P1557Ki. Luminozitate proiector: 4500 ANSI lumens, Tehnologia de proiecţie: DLP, Rezoluție nativă proiector: 1080p (1920x1080). Tip sursă de lumină: Lampă, Durată de viață sursă de lumină: 20000 h, Putere bec: 240 W. Interval lungime focală: 11.9 - 15.5 milimetri, Zoom digital: 2x, Zoom optic: 1,3x. Sistem de formatare a semnalului analog: NTSC, PAL, SECAM, Rezoluții grafice suportate: 1920 x 1200 (WUXGA), Moduri video suportate: 1080p. Tipul de interfata serial: RS-232, Tip conector HDMI: Întregi, Conector USB: USB Tip-A
| Proector | |
| Luminozitate proiector | 4500 ANSI lumens |
| Tehnologia de proiecţie | DLP |
| Rezoluție nativă proiector | 1080p (1920x1080) |
| Rația de contrast (tipică) | 10000:1 |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Rapoarte de aspect suportate | 4:3, 16:9 |
| Compatibilitate mărime ecran | 787,4 - 7620 milimetri (31 - 300") |
| Distanță proiecție | 1 - 7,5 m |
| Număr culori | 1.07 miliarde de culori |
| Sincronizare verticală (max) | 0,12 kHz |
| Sursă de lumină | |
| Tip sursă de lumină | Lampă |
| Durată de viață sursă de lumină | 20000 h |
| Putere bec | 240 W |
| Cantitatea lămpi | 1 lampă(lămpi) |
| Sistem de lentile | |
| Interval lungime focală | 11.9 - 15.5 milimetri |
| Capacităţi de zoom | Da |
| Zoom optic | 1,3x |
| Video | |
| Sistem de formatare a semnalului analog | NTSC, PAL, SECAM |
| Full HD | Da |
| 3D | Da |
| Moduri video suportate | 1080p |
| Conexiune | |
| Numărul de porturi HDMI | 2 |
| Tip conector HDMI | Întregi |
| Portul DVI | Nu |
| Număr porturi USB 2.0 | 1 |
| Cantitate porturi USB 2.0 Tip-A | 1 |
| Intrare audio (L,R) | 1 |
| Audio (L, R) ieşire | 1 |
| Tipul de interfata serial | RS-232 |
| Conector USB | USB Tip-A |
| Intrare curent (AC) | Da |
| Reţea | |
| Smart TV | Nu |
| Ethernet LAN | Nu |
| Wi-Fi | Da |
| Miracast | Da |
| Medii de stocare | |
| Cititor card integrat | Nu |
| Caracteristici | |
| Interactiv | Nu |
| Moduri proiecție | Plafonul, Fata, Retro |
| Protejează ochiul | Da |
| Sisteme de operare compatibile | Google Chrome PC, Mac PC, Windows PC |
| Multimedia | |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Numărul de difuzoare incorporate | 1 |
| Design | |
| Tipul de produs | Proiector cu rază normală |
| Poziționare pe piață | Prezentare |
| Culoarea produsului | Alb |
| afișaj | |
| Ecran încorporat | Nu |
| Managementul energiei | |
| Sursă de alimentare | AC |
| Consum de energie (tipic) | 309 W |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 W |
| Tensiune AC intrare | 120 - 230 V |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Greutate | 2,9 kilograme |
| Lățime | 322 milimetri |
| Adâncime | 225 milimetri |
| Înălţime | 91 milimetri |
- Greutate
- 2,9 kilograme
- Garantie
- 36
- Număr porturi USB 2.0
- 1
- Wi-Fi
- Da
- Ethernet LAN
- Nu
- Poziționare pe piață
- Prezentare
- Ecran încorporat
- Nu
- Raport de aspect nativ
- 16:9
- Rația de contrast (tipică)
- 10000:1
- Difuzoare încorporate
- Da
- Portul DVI
- Nu
- Numărul de porturi HDMI
- 2
- Consum de energie (tipic)
- 309 W
- Consum de energie (în aşteptare)
- 0,5 W
- Cititor card integrat
- Nu
- Smart TV
- Nu
- Sursă de alimentare
- AC
- Tipul de produs
- Proiector cu rază normală
- 3D
- Sistem de formatare a semnalului analog
- NTSC, PAL, SECAM
- Tehnologia de proiecţie
- DLP
- Rezoluție nativă proiector
- 1080p (1920x1080)
- Tip sursă de lumină
- Lampă
- Durată de viață sursă de lumină
- 20000 h
- Full HD
- Da
- Culoarea produsului
- Alb
- Interactiv
- Nu
- Luminozitate proiector
- 4500 ANSI lumens
- Intrare audio (L,R)
- 1
- Tipul de interfata serial
- RS-232
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi





