Descoperă categoriile noastre
Ventilator be quiet! "SILENT WINGS 4 PWM hs"120mm 2500 rpm, Fluid Dynamic Bearing, 4-pin PWM, , "BL094"
be quiet!
BL094
126,18 lei
In Stoc
be quiet! SILENT WINGS 4 | 120mm PWM, Distracţie, 12 cm, 2500 RPM, 31,2 dB, 76,7 cfm, 130,31 m³/h
be quiet! SILENT WINGS 4 | 120mm PWM. Tipul: Distracţie, Diametru ventilator: 12 cm, Viteză rotație (max): 2500 RPM, Nivel de zgomot (viteză mare): 31,2 dB, Flux maxim de aer: 76,7 cfm, Fluxul de aer: 130,31 m³/h, Presiune maximă de aer: 3,96 mmH2O, Tip bucșe: Rulment Dinamic Fluid (FDB). Voltaj: 5 - 13.2 V. Lățime: 120 milimetri, Adâncime: 120 milimetri, Înălţime: 25 milimetri. Culoarea produsului: Negru
| Performanță | |
| Amplasare potrivită | Carcasă calculator |
| Tipul | Distracţie |
| Diametru ventilator | 12 cm |
| Viteză rotație (max) | 2500 RPM |
| Nivel de zgomot (viteză mare) | 31,2 dB |
| Flux maxim de aer | 76,7 cfm |
| Fluxul de aer | 130,31 m³/h |
| Presiune maximă de aer | 3,96 mmH2O |
| Asistență modulația impulsurilor în lățime (PWM) | Da |
| Tip bucșe | Rulment Dinamic Fluid (FDB) |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Întretimp între eşecuri | 300000 h |
| Design | |
| Culoarea produsului | Negru |
| Conector ventilator | 4-pini |
| Certificare | CE / ROHS / RU / UKCA / TÜV / WEEE |
| Managementul energiei | |
| Consum de energie (tipic) | 2,4 W |
| Voltaj | 5 - 13.2 V |
| Voltaj nominal | 12 V |
| Maximă de curent | 0,22 A |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 120 milimetri |
| Adâncime | 120 milimetri |
| Înălţime | 25 milimetri |
| Greutate | 190 g |
| Lungime cablu | 0,5 m |
| Lăţime de ambalaj | 141 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 192 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 31 milimetri |
| Greutatea pachetului | 346 g |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Șuruburi incluse | Da |
| Număr de şuruburi | 4 |
| Număr de clipsuri | 4 |
| Alte caracteristici | |
| Ţara de origine | China |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84733080 |
| Produse per ambalaj de transport (interior) | 40 buc. |
| Lățime ambalaj expediere | 38,7 cm |
| Lungime ambalaj expediere | 43,2 cm |
| Înălțime ambalaj expediere | 37,5 cm |
| Greutate brută cutie ambalaj de transport (interior) | 15 kilograme |
- Amplasare potrivită
- Carcasă calculator
- Tipul
- Distracţie
- Culoarea produsului
- Negru
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi




