Descoperă categoriile noastre
Cartus toner HP 139X Black cap. mare W1390X
W1390X
637,54 lei
Stoc depozit
Termen de livrare: 4 zile
HP LaserJet Cartuş de toner original de capacitate extinsă 139X negru, 4000 pagini, Negru, 1 buc.
| Caracteristici | |
| Tipul | Original |
| Culori de imprimare | Negru |
| Compatibilitate de marca | HP |
| Compatibilitate | HP LaserJet Pro 3001-3008dn/dw Printer series, HP LaserJet Pro 3001-3008dne/dwe HP+ Printer series, HP LaserJet Pro MFP 3101- 3108fdn/fdw Printer series, HP LaserJet Pro MFP 3101- 3108fdne/fdwe HP+ Printer series |
| Tip livrare | Pachet simplu |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Randament pagină toner negru | 4000 pagini |
| Conditii de mediu | |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 10 - 90% |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 275 milimetri |
| Adâncime | 80 milimetri |
| Înălţime | 85 milimetri |
| Greutate | 610 g |
| Lăţime de ambalaj | 364 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 109 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 136 milimetri |
| Greutatea pachetului | 860 g |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Detalii tehnice | |
| Conţinut pachet | LaserJet Toner Cartridge; Recycling guide; Setup guide; Warranty flyer |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84439990 |
| Straturi per palet | 8 buc. |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet | 27 buc. |
| Cutii ambalaj (exterior) per palet | 216 buc. |
| Produse per palet | 216 buc. |
| Produse per cutie ambalaj (exterior) | 1 buc. |
| Alte caracteristici | |
| Dimensiuni palet (L x l x H) | 999 x 1232 x 1098 milimetri |
| În greutate de paleţi (imperial) | 205,9 kilograme (454 lbs) |
- Culoare
- Black
- Tip livrare
- Pachet simplu
- Culori de imprimare
- Negru
- Compatibilitate de marca
- HP
- Cantitate per ambalaj
- 1 buc.
- Tipul
- Original
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi