Descoperă categoriile noastre
Set 2 cartuse toner HP 103AD Neverstop Toner Reload Kit 2-Pack W1103AD
W1103AD
126,03 lei
Stoc depozit
Termen de livrare: 4 zile
HP Kit de reîncărcare 103AD Dual Pack Black Original Neverstop Laser Toner, 2500 pagini, Negru, 2 buc.
| Caracteristici | |
| Tipul | Original |
| Culori de imprimare | Negru |
| Compatibilitate de marca | HP |
| Compatibilitate | Neverstop Laser 1000, 1001, 1020, 1200, 1201, 1202 |
| Tip livrare | Pachet multiplu |
| Cantitate per ambalaj | 2 buc. |
| Număr cartușe toner negru | 2 |
| Tipul de cartuş de cerneală | Productivitate Standard |
| Randament pagină toner negru | 2500 pagini |
| Cod OEM | W1103AD |
| Segment HP | Companii |
| Conditii de mediu | |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 10 - 90% |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 333 milimetri |
| Adâncime | 58 milimetri |
| Înălţime | 58 milimetri |
| Greutate | 280 g |
| Lăţime de ambalaj | 365 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 136 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 64 milimetri |
| Greutatea pachetului | 870 g |
| Detalii tehnice | |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet (EU) | 8 buc. |
| Conţinut pachet | Toner reload kits (x2); Recycling guide; Setup guide; Warranty flyer |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84439990 |
| Lățime brută palet | 120 cm |
| Lungime brută palet | 80 cm |
| Înălțime brută palet | 195,8 cm |
| Greutate brută palet | 457,4 g |
| Greutate palet (EU) | 104,4 g |
| Straturi per palet | 12 buc. |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet | 8 buc. |
| Cutii ambalaj (exterior) per palet | 96 buc. |
| Produse per palet | 96 buc. |
| Produse per palet (EU) | 120 buc. |
| Alte caracteristici | |
| Tehnologia tipăririi | Imprimare laser |
| Dimensiuni palet (L x l x H) | 1200 x 800 x 1958 milimetri |
| Palet dimensiuni (UE) | 1200 x 800 x 2448 milimetri |
- Tip livrare
- Pachet multiplu
- Culori de imprimare
- Negru
- Compatibilitate de marca
- HP
- Cantitate per ambalaj
- 2 buc.
- Tipul
- Original
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi