Descoperă categoriile noastre
Set cartuse toner HP 131A C+M+Y U0SL1AM
U0SL1AM
1.605,99 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
HP Pachet cu 3 cartuşe de toner LaserJet originale 131A Cyan/Magenta/Galben, 1800 pagini, Cyan, Magenta, Galben, 3 buc.
HP Pachet cu 3 cartuşe de toner LaserJet originale 131A Cyan/Magenta/Galben. Randament pagină toner color: 1800 pagini, Culori de imprimare: Cyan, Magenta, Galben, Cantitate per ambalaj: 3 buc.
| Caracteristici | |
| Tipul | Original |
| Culori de imprimare | Cyan, Magenta, Galben |
| Compatibilitate de marca | HP |
| Compatibilitate | HP LaserJet Pro M251, M276 |
| Cantitate per ambalaj | 3 buc. |
| Tipul de cartuş de cerneală | Productivitate Înaltă (XL) |
| Randament pagină toner color | 1800 pagini |
| Cod OEM | U0SL1AM |
| Procentaj material reciclat | 19% |
| Segment HP | Companii |
| Conditii de mediu | |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 - 40 °C |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 365 milimetri |
| Adâncime | 300 milimetri |
| Înălţime | 110 milimetri |
| Greutate | 1,8 kilograme |
| Lăţime de ambalaj | 365 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 300 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 110 milimetri |
| Greutatea pachetului | 2,4 kilograme |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Detalii tehnice | |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet (EU) | 6 buc. |
| Conţinut pachet | 3 toner cartridges; Recycling guide |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84439990 |
| Greutate brută palet | 150,1 g |
| Greutate palet (EU) | 150,1 g |
| Straturi per palet | 6 buc. |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet | 9 buc. |
| Cutii ambalaj (exterior) per palet | 54 buc. |
| Produse per palet | 54 buc. |
| Produse per palet (EU) | 54 buc. |
| Alte caracteristici | |
| Tehnologia tipăririi | Imprimare laser |
| Dimensiuni palet (L x l x H) | 1200 x 800 x 1139 milimetri |
| Palet dimensiuni (UE) | 1200 x 800 x 1139 milimetri |
- Compatibilitate
- HP LaserJet Pro M251, M276
- Culori de imprimare
- Cyan, Magenta, Galben
- Compatibilitate de marca
- HP
- Cantitate per ambalaj
- 3 buc.
- Tipul
- Original
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi