Descoperă categoriile noastre
Tonere HP originale
Tonere laser originale
Tonere Canon originale
Tonere Epson originale
Tonere Kyocera originale
Tonere Lexmark originale
Tonere OKI originale
Tonere Panasonic originale
Tonere Pantum originale
Tonere Samsung originale
Tonere Xerox originale
Tonere Brother originale
Tonere Konica Minolta
Cartus toner HP 103A Neverstop Toner Reload Kit W1103A
W1103A
67,41 lei
Stoc depozit
Termen de livrare: 4 zile
HP Kit de reîncărcare 103A Black Original Neverstop Laser Toner, 2500 pagini, Negru, 1 buc.
| Caracteristici | |
| Tipul | Original |
| Culori de imprimare | Negru |
| Compatibilitate de marca | HP |
| Compatibilitate | HP Neverstop Laser 1000, 1001, 1020, 1200, 1201, 1202 |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Număr cartușe toner negru | 1 |
| Tipul de cartuş de cerneală | Productivitate Standard |
| Randament pagină toner negru | 2500 pagini |
| Cod OEM | W1103A |
| Segment HP | Companii |
| Conditii de mediu | |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 10 - 90% |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 333 milimetri |
| Adâncime | 58 milimetri |
| Înălţime | 58 milimetri |
| Greutate | 280 g |
| Lăţime de ambalaj | 365 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 68 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 64 milimetri |
| Greutatea pachetului | 450 g |
| Detalii tehnice | |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet (EU) | 8 buc. |
| Conţinut pachet | Toner reload kit; Recycling guide; Setup guide; Warranty flyer |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84439990 |
| Lățime brută palet | 120 cm |
| Lungime brută palet | 80 cm |
| Înălțime brută palet | 195,8 cm |
| Greutate brută palet | 470,6 g |
| Greutate palet (EU) | 54 g |
| Straturi per palet | 12 buc. |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet | 8 buc. |
| Cutii ambalaj (exterior) per palet | 96 buc. |
| Produse per palet | 96 buc. |
| Produse per palet (EU) | 120 buc. |
| Alte caracteristici | |
| Tehnologia tipăririi | Imprimare laser |
| Dimensiuni palet (L x l x H) | 1200 x 800 x 1958 milimetri |
| Palet dimensiuni (UE) | 1200 x 800 x 2448 milimetri |
- Culori de imprimare
- Negru
- Compatibilitate de marca
- HP
- Cantitate per ambalaj
- 1 buc.
- Tipul
- Original
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi