Descoperă categoriile noastre
Toner HP W2072A, yellow, 700 pagini
W2072A
280,22 lei
Stoc depozit
Termen de livrare: 4 zile
HP Cartuş de toner laser original 117A Galben, 700 pagini, Galben, 1 buc.
HP Cartuş de toner laser original 117A Galben. Randament pagină toner color: 700 pagini, Culori de imprimare: Galben, Cantitate per ambalaj: 1 buc.
| Caracteristici | |
| Tipul | Original |
| Culori de imprimare | Galben |
| Unitate toner încorporată | Nu |
| Compatibilitate de marca | HP |
| Compatibilitate | HP Laser 178, 179 / HP LaserJet 150, 178, 179 |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Număr cartușe toner color | 1 |
| Randament pagină toner color | 700 pagini |
| Ţara de origine | China |
| Segment HP | Afaceri mici medii |
| Conditii de mediu | |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 10 - 90% |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 288 milimetri |
| Adâncime | 130 milimetri |
| Înălţime | 25 milimetri |
| Greutate | 440 g |
| Lăţime de ambalaj | 387 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 181 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 79 milimetri |
| Greutatea pachetului | 830 g |
| Detalii tehnice | |
| Număr maxim cartoane stivuite | 30 buc. |
| Conţinut pachet | Toner cartridge; Recycling guide |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84439990 |
| Lățime brută palet | 117,3 cm |
| Lungime brută palet | 73,9 cm |
| Înălțime brută palet | 2,37 m |
| Greutate brută palet | 303 g |
| Straturi per palet | 30 buc. |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet | 12 buc. |
| Cutii ambalaj (exterior) per palet | 360 buc. |
| Produse per palet | 360 buc. |
| Alte caracteristici | |
| Tehnologia tipăririi | Imprimare laser |
| Dimensiuni palet (L x l x H) | 1173 x 736 x 2372 milimetri |
| În greutate de paleţi (imperial) | 303,5 kilograme (669 lbs) |
- Culoare
- Yellow
- Culori de imprimare
- Galben
- Compatibilitate de marca
- HP
- Cantitate per ambalaj
- 1 buc.
- Tipul
- Original
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi