Descoperă categoriile noastre
Toner HP CF533A, magenta, 0.9 K pagini
CF533A
324,37 lei
Stoc depozit
Termen de livrare: 4 zile
HP Cartuş de toner LaserJet original 205A Magenta, 900 pagini, Magenta, 1 buc.
HP Cartuş de toner LaserJet original 205A Magenta. Randament pagină toner color: 900 pagini, Culori de imprimare: Magenta, Cantitate per ambalaj: 1 buc.
| Caracteristici | |
| Tipul | Original |
| Culori de imprimare | Magenta |
| Compatibilitate de marca | HP |
| Compatibilitate | HP LaserJet Pro M154, M180, M181 |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Tipul de cartuş de cerneală | Productivitate Standard |
| Randament pagină toner color | 900 pagini |
| Cod OEM | CF533A |
| Ţara de origine | Japonia |
| Segment HP | Afaceri mici medii |
| Conditii de mediu | |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 10 - 90% |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 363 milimetri |
| Adâncime | 96 milimetri |
| Înălţime | 111 milimetri |
| Greutate | 530 g |
| Lăţime de ambalaj | 363 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 96 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 111 milimetri |
| Greutatea pachetului | 750 g |
| Detalii tehnice | |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet (EU) | 24 buc. |
| Conţinut pachet | Toner cartridge; Recycling guide |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84439990 |
| Lățime brută palet | 110 cm |
| Lungime brută palet | 98,6 cm |
| Înălțime brută palet | 125,4 cm |
| Greutate brută palet | 246 g |
| Greutate palet (EU) | 183 g |
| Straturi per palet | 10 buc. |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet | 30 buc. |
| Cutii ambalaj (exterior) per palet | 300 buc. |
| Produse per palet | 300 buc. |
| Produse per palet (EU) | 216 buc. |
| Alte caracteristici | |
| Ghid reciclare | Da |
| Dimensiuni palet (L x l x H) | 1100 x 986 x 1254 milimetri |
| Palet dimensiuni (UE) | 1100 x 790 x 1148 milimetri |
- Culoare
- Magenta
- Compatibilitate
- HP LaserJet Pro M154, M180, M181
- Culori de imprimare
- Magenta
- Compatibilitate de marca
- HP
- Cantitate per ambalaj
- 1 buc.
- Tipul
- Original
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi

