Descoperă categoriile noastre
Televizor TCL QLED 65C835, 164 cm (65"), Smart Google TV, 4K, Negru
65C835
6.345,85 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Televizor TCL QLED 65C835, 164 cm (65"), Smart Google TV, 4K, Negru
Caracteristici:
| Diagonala afișajului | 165,1 cm (65") |
| Tip HD | 4K Ultra HD |
| Rezoluţie de afişare | 3840 x 2160 Pixel |
| Tehnologie de afișare | QLED |
| Formă ecran | Plat |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Luminozitate afişaj | 1000 cd/m² |
| Timp de răspuns | 5,7 ms |
| Obţinute prin scanare progresivă | Da |
| Tip LED retroiluminare | Mini LED |
| Rată refresh nativă | 144 Hz |
| Raport contrast (dinamic) | 10000000:1 |
| Nume raport contrast dinamic | Mega Contrast |
| Diagonală ecran (metric) | 164 cm |
| Rată vârf luminanță | 65% |
| Tipul de tuner | Analog & digital |
| Sistem de formatare a semnalului analog | NTSC, PAL, SECAM |
| Sistem de formatare a semnalului digital | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Număr de tunere | 1 tuner(e) |
| Auto- căutare canal | Da |
| Smart TV | Da |
| Internet TV | Da |
| Sistem de operare cu condiţia | Google TV |
| Versiune sistem de operare | 11 |
| Schimbare timpi | Nu |
| Suportă Apple AirPlay 2 | Da |
| HbbTV | Da |
| Versiune Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | 2.0.2 |
| Moduri Smart | Dolby Vision Bright, Dolby Vision Dark, Dinamice, IMAX Enhanced, Film, Sporturi |
| Interacțiune prin voce de la distanță | Da |
| Platformă distribuție aplicație | Google Play |
| Aplicații Video | Amazon Prime Video, Apple TV, Disney+, Google TV, HBO, Netflix, Twitch, Vimeo, YouTube |
| Aplicații Muzică | Amazon Music, Deezer, Spotify, Tidal, TuneIn, YouTube Music |
| Aplicații Lifestyle | Google Apps |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 20 W |
| Decodoare audio incorporate | DTS, Dolby Atmos |
| Tehnologii audio decoding | Dolby Digital AC4, Dolby TrueHD |
| Egalizator | Da |
| Cantitatea de egalizatoare de bandă | 7 |
| Nivelator automat volum | Da |
| Canal de Redare Audio Îmbunătățit (eARC) | Da |
| Wi-Fi | Da |
| Ethernet LAN | Da |
| Bluetooth | Da |
| Standarde Wi-Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi Direct | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Profiluri Bluetooth | A2DP, HID |
| Miracast | Da |
| Răsfoirea | Da |
| Browser web | Da |
| Culoarea produsului | Negru |
| Montaj VESA | Da |
| Nume culoare | Black |
| Interfață montare panou | 400 x 400 milimetri |
| Iluminat ambiental | Nu |
| Anul lansării | 2022 |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Reducere a zgomotului | Da |
| Înregistrare USB | Nu |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision, Dolby Vision IQ, High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Mod de joc | Da |
| Funcţia teletext | Da |
| Funcție subtitrare | Da |
| Formate de comprimare | AVI, H.264, H.265, MKV, MP4, MPG, TS, VP9, WEBM, WMV |
| Tipuri de fișiere audio suportate | MP3, WMA |
| Formatele de imagine suportate | BMP, HEIF, JPG, PNG |
| Senzor lumină ambientală | Da |
| Mod ambiental | Da |
| Detectare luminozitate | Da |
| Reglare luminozitate locală | Da |
| Tehnologie procesare imagine | TCL AiPQ 2.0 Engine |
| Numărul de nuclee de procesor | 4 |
| AMD FreeSync | Da |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Caracteristici joc | Mod Auto Latență Redusă (ALLM), Game Bar, Game Master, Game Master Pro, Variable Refresh Rate (VRR) |
| Tehnologii specifice de brand | Micro dimming |
| Compatibil cu (softul) Calman | Da |
| Upscaler 4K | Da |
| Funcție imagine adaptivă | Da |
| Îmbunătățire calitate video | Da |
| Suport la distanță Smartphone | Da |
| Numărul de porturi HDMI | 4 |
| Intrare PC(D-sub) | Nu |
| Porturi Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Număr porturi USB 2.0 | 1 |
| Ieșiri căști | 1 |
| Interfata comuna | Da |
| Interfață comună (CI+) | Da |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| HDMI Quick Switch | Da |
| Canal Audio Return (ARC) | Da |
| HDCP | Da |
| Portul DVI | Nu |
| Audio (L, R) ieşire | 1 |
| Optică digitală audio | 1 |
| Versiune Common interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | T-link |
| Intrare curent (AC) | Da |
| Control voce | Da |
| Ghid electronic de programe (EPG) | Da |
| Perioadă programare | 8 zile |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Numărul de limbi OSD | 29 |
| Imagine în imagine | Da |
| Mod ECO | Da |
| Auto Putere Off | Da |
| timer de dormit | Da |
| De upgrade a firmware-ului | Da |
| Upgradare firmware via | Program de auto actualizare, Rețea, USB |
| Funcționează cu Amazon Alexa | Da |
| Funcționează cu Google Assitant | Da |
| Se poate utiliza cu Samsung Bixby | Nu |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | G |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 136 kWh |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 300 kWh |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,29 W |
| Tensiune AC intrare | 100 - 240 V |
| Specificație Digital Living Network Alliance (DLNA) | DMP |
| Volum cutie ambalaj (exterior) | 283077,12 cm³ |
| Ţara de origine | Polonia |
| Greutate baterie | 15 g |
| Lăţime (cu stand) | 1447 milimetri |
| Adâncime (cu stand) | 320 milimetri |
| Înălţime (cu stand) | 867 milimetri |
| Greutate (cu stand) | 26,3 kilograme |
| Lățime (fără stand) | 144,7 cm |
| Adâncime (fără stand) | 6,9 cm |
| Înălțime (fără stand) | 84 cm |
| Greutate (fără stand) | 23,2 kilograme |
| Latimea stativului | 31,9 cm |
| Adancimea stativului | 36,6 cm |
| Spaţiul de lucru stand | Da |
| Kit de montare | Nu |
| Cabluri incluse | AC |
| Telecomandă inclusă | Da |
| Tip telecomandă | RC902V1+RC802NU1 |
| Telecomandă inteligentă inclusă | Da |
| Bară de sunet inclusă | Nu |
| Lăţime de ambalaj | 1640 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 174 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 992 milimetri |
| Greutatea pachetului | 33,2 kilograme |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Volum ambalaj | 283077,12 cm³ |
| Produse per strat palet | 6 buc. |
| Greutate netă cutie ambalaj (exterior) | 33,2 kilograme |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85287280 |
| Greutate netă palet | 165 cm |
| Adâncime netă palet | 108 cm |
| Înălțime netă palet | 112,8 cm |
| Greutate netă palet | 219,3 kilograme |
| Lățime cutie ambalaj (exterior) | 1640 milimetri |
| Lățime brută palet | 165 cm |
| Lungime cutie ambalaj (exterior) | 174 milimetri |
| Lungime brută palet | 165 cm |
| Greutate cutie ambalaj (exterior) | 992 milimetri |
| Înălțime brută palet | 112,8 cm |
| Greutate brută palet | 219,3 kilograme |
| Produse per palet | 6 buc. |
| Straturi per palet | 1 buc. |
| Produse per cutie ambalaj (exterior) | 1 buc. |
| Ambalaj GTIN (EAN/UPC) | 5901292517373 |
| Tip camion | 87 cbm |
| Cantitate per camion | 192 buc. |
| Număr de paleți per camion | 32 buc. |
| Video Component (YPbPr / YCbCr) ieşiri | 1 |
| Tehnologia bateriei | Alcalină |
| Greutate pachet | 33,22 kilograme |
| Cameră încorporată | Nu |
| Taxă reciclare deșeuri chimice (Suedia) | Da |
| Reducere taxă reciclare deșeuri chimice (Suedia) | 50 |
- Garantie
- 24
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi



