Descoperă categoriile noastre
Televizor Philips LED 43PFS6805, 108 cm, Smart, Full HD, Clasa E, Negru
43PFS6805/12
1.509,26 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Televizor Philips LED 43PFS6805, 108 cm, Smart, Full HD, Clasa E, Negru
|
Acces printr-un singur buton la un meniu clar pe baza de pictograme.
SAPHI este un sistem de operare rapid si intuitiv prin care utilizarea Philips Smart TV devine o adevarata placere. Beneficiezi de o calitate deosebita a imaginii si de acces printr-un singur buton la un meniu clar pe baza de pictograme. Utilizezi televizorul cu usurinta si navighezi rapid la aplicatii Philips Smart TV populare, inclusiv YouTube, Netflix si altele. |
|
Pixel Plus HD. Imagini clare, indiferent de sursa.
Procesorul Philips Pixel Plus HD optimizeaza calitatea imaginii pentru a oferi imagini clare cu un contrast bun. Astfel ca, indiferent daca transmiti continut online sau vizionezi programe TV prin cablu, vei beneficia de imagini mai clare, cu alb mai stralucitor si negru mai intens.
Excelent pentru jocuri. Intarziere de intrare de sub 20 ms prin HDMI.
Calitate excelenta a imaginii pentru jocuri. Intarziere de intrare scazuta, de 20 ms, prin conexiunea HDMI. Imbunatateste-ti experienta de joc. Lasa-te captivat de joc. Cu vizibilitate mai buna in scenele intunecate si rate de reimprospatare superioare.
Caracteristici:
| Diagonala afișajului | 109,2 cm (43") |
| Tip HD | Full HD |
| Rezoluţie de afişare | 1920 x 1080 Pixel |
| Tehnologie de afișare | LED |
| Formă ecran | Plat |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Ajustări format ecran | 4:3, 16:9 |
| Moduri video suportate | 720p, 1080p |
| Rezoluții grafice suportate | 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Diagonală ecran (metric) | 108 cm |
| Tipul de tuner | Analog & digital |
| Sistem de formatare a semnalului analog | PAL, SECAM |
| Sistem de formatare a semnalului digital | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD |
| Auto- căutare canal | Da |
| Smart TV | Da |
| Oglindire ecran | Da |
| HbbTV | Da |
| Aplicații Video | Netflix, YouTube |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 20 W |
| Cantitatea de egalizatoare de bandă | 5 |
| Nivelator automat volum | Da |
| Wi-Fi | Da |
| Ethernet LAN | Da |
| Standarde Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Browser web | Da |
| Culoarea produsului | Negru |
| Montaj VESA | Da |
| Ecran derulabil | Nu |
| Comutator pornit / oprit | Da |
| Interfață montare panou | 200 x 200 milimetri |
| Material carcasă | Din material plastic |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Înregistrare USB | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Funcţia teletext | Da |
| Teletext | 1000 pagini |
| Formate de comprimare | AVI, H.264, HEVC/H.265, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VC-1, VP9, WMV9 |
| Tipuri de fișiere audio suportate | AAC, MP3, WAV, WMA, WMA-PRO |
| Formatele de imagine suportate | BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG |
| Format acceptat de subtitrari | ASS, SMI, SRT, SSA, SUB, TXT |
| Numărul de porturi HDMI | 3 |
| Porturi Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Număr porturi USB 2.0 | 2 |
| Ieșiri căști | 1 |
| Optică digitală audio | 1 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Mod ECO | Da |
| Pornit / Oprit Chronometru | Da |
| De upgrade a firmware-ului | Da |
| Upgradare firmware via | Rețea, USB |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 39 kWh |
| Consum de energie (tipic) | 39 W |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 76 kWh |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,3 W |
| Tensiune AC intrare | 220 - 240 V |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 Hz |
| Mod de economisire a energiei | Da |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 5 - 35 °C |
| Antena de tip conector | Type F |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85287280 |
| Lăţime (cu stand) | 969,6 milimetri |
| Adâncime (cu stand) | 226,3 milimetri |
| Înălţime (cu stand) | 594,2 milimetri |
| Greutate (cu stand) | 7,9 kilograme |
| Lățime (fără stand) | 97 cm |
| Adâncime (fără stand) | 7,8 cm |
| Înălțime (fără stand) | 56,3 cm |
| Greutate (fără stand) | 7,8 kilograme |
| Spaţiul de lucru stand | Da |
| Cabluri incluse | AC |
| Telecomandă inclusă | Da |
| E-manual | Da |
| Lăţime de ambalaj | 1070 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 140 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 680 milimetri |
| Greutatea pachetului | 10,7 kilograme |
| Hybrid Log Gamma (HLG) | Da |
| TV Interactiv | Da |
| Suportă HEVC | Da |
| Legatura usoara | Remote control pass-through, System audio control, System standby mode, System start |
| Port service | Da |
- Garantie
- 24
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi



