Descoperă categoriile noastre
Televizor LED TV SAMSUNG UE75AU8072 Crystal Ultra HD, 4K Smart 75AU8072, HDR, 189 cm
UE75AU8072
5.298,62 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Samsung UE75AU8072UXXH, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 Pixel, LED, Smart TV, Wi-Fi, Negru
Samsung UE75AU8072UXXH. Diagonala afișajului: 190,5 cm (75"), Rezoluţie de afişare: 3840 x 2160 Pixel, Tip HD: 4K Ultra HD, Tehnologie de afișare: LED, Formă ecran: Plat. Smart TV. Tehnologie de interpolare a mișcării: PQI (Picture Quality Index) 2200, Raport de aspect nativ: 16:9. Sistem de formatare a semnalului digital: DVB-C,DVB-S2,DVB-T2. Wi-Fi, Ethernet LAN. Culoarea produsului: Negru
| Diagonala afișajului | 190,5 cm (75") |
| Tip HD | 4K Ultra HD |
| Rezoluţie de afişare | 3840 x 2160 Pixel |
| Tehnologie de afișare | LED |
| Formă ecran | Plat |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tehnologie de interpolare a mișcării | PQI (Picture Quality Index) 2200 |
| Nume raport contrast dinamic | Mega Contrast |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Tipul de tuner | Analog & digital |
| Sistem de formatare a semnalului digital | DVB-C,DVB-S2,DVB-T2 |
| Auto- căutare canal | Da |
| Smart TV | Da |
| Internet TV | Da |
| Sistem de operare cu condiţia | Tizen |
| HbbTV | Da |
| Versiune Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | 2.0.2 |
| Moduri Smart | Imagine tip cinema, Film |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 20 W |
| Decodoare audio incorporate | Dolby Digital |
| Tehnologii audio decoding | Dolby Digital Plus |
| Descriere pre-selectare audio | Da |
| Sunet adaptativ | Da |
| Q-Symphony | Da |
| Canal de Redare Audio Îmbunătățit (eARC) | Da |
| Wi-Fi | Da |
| Ethernet LAN | Da |
| Bluetooth | Da |
| Standarde Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi Direct | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Browser web | Da |
| Support HID | Da |
| Culoarea produsului | Negru |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 400 x 400 milimetri |
| Stand de culoare | Negru |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Reducere a zgomotului | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus),Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Mod de joc | Da |
| Funcţia teletext | Da |
| Funcție subtitrare | Da |
| Mod ambiental | Da |
| Senzor eco | Da |
| Suportă tehnologia TV Key | Da |
| Reglare luminozitate locală | Da |
| Galerie de imagini | Da |
| Suportă IPv6 | Da |
| Suportă SmartThings app | Da |
| Tap view | Da |
| Suportă Wireless Dex | Da |
| Asistență MBR | Da |
| ConnectShare (HDD) | Da |
| ConnectShare (USB) | Da |
| Numărul de porturi HDMI | 3 |
| Porturi Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Număr porturi USB 2.0 | 2 |
| Ieșiri căști | 1 |
| Interfata comuna | Da |
| Interfață comună (CI+) | Da |
| HDMI Quick Switch | Da |
| Optică digitală audio | 1 |
| Cantitatea porturilor RF | 3 |
| Versiune Common interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Ghid electronic de programe (EPG) | Da |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Numărul de limbi OSD | 28 |
| Auto Putere Off | Da |
| Funcționează cu Amazon Alexa | Da |
| Funcționează cu Google Assitant | Da |
| Se poate utiliza cu Samsung Bixby | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | G |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 172 kWh |
| Consum de energie (tipic) | 172 W |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 246 kWh |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 W |
| Tensiune AC intrare | 220-240 V |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 Hz |
| Lăţime (cu stand) | 1676,7 milimetri |
| Adâncime (cu stand) | 332,2 milimetri |
| Înălţime (cu stand) | 1003,4 milimetri |
| Greutate (cu stand) | 33,3 kilograme |
| Lățime (fără stand) | 167,7 cm |
| Adâncime (fără stand) | 2,66 cm |
| Înălțime (fără stand) | 96 cm |
| Greutate (fără stand) | 32,1 kilograme |
| Latimea stativului | 126,7 cm |
| Adancimea stativului | 33,2 cm |
| E-manual | Da |
| Lăţime de ambalaj | 1110 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 1834 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 190 milimetri |
| Greutatea pachetului | 43,6 kilograme |
- Garantie
- 24.0000
- Bluetooth
- Da
- Tip hd
- 4K Ultra HD
- Număr porturi USB 2.0
- 2
- Wi-Fi
- Da
- Ethernet LAN
- Da
- Standarde Wi-Fi
- Wi-Fi 5 (802.11ac)
- Tensiune AC intrare
- 220-240 V
- Frecvență de intrare AC
- 50/60 Hz
- Lăţime de ambalaj
- 1110 milimetri
- Adâncimea de ambalaj
- 1834 milimetri
- Înălţime de ambalaj
- 190 milimetri
- Greutatea pachetului
- 43,6 kilograme
- Diagonala afișajului
- 190,5 cm (75")
- Rezoluţie de afişare
- 3840 x 2160 Pixel
- Raport de aspect nativ
- 16:9
- Tehnologie de afișare
- LED
- Formă ecran
- Plat
- Numărul de culori ale afișajului
- 1.07 miliarde de culori
- Nume raport contrast dinamic
- Mega Contrast
- Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat
- Da
- Tehnologie High Dynamic Range (HDR)
- High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus),Hybrid Log-Gamma (HLG)
- Mod de joc
- Da
- Suportă SmartThings app
- Da
- Suportă Wireless Dex
- Da
- Tap view
- Da
- Browser web
- Da
- Sistem de operare cu condiţia
- Tizen
- Moduri Smart
- Imagine tip cinema, Film
- Număr de difuzoare
- 2
- Puterea RMS
- 20 W
- Decodoare audio incorporate
- Dolby Digital
- Numărul de porturi HDMI
- 3
- Ieșiri căști
- 1
- Montaj VESA
- Da
- Interfață montare panou
- 400 x 400 milimetri
- Afișaj pe ecran (OSD)
- Da
- Clasă eficiență energetică (SDR)
- G
- Clasă eficiență energetică (HDR)
- G
- Consum energetic (SDR) la 1000 de ore
- 172 kWh
- Consum energetic (HDR) la 1000 de ore
- 246 kWh
- Consum de energie (tipic)
- 172 W
- Consum de energie (în aşteptare)
- 0,5 W
- Wi-Fi Direct
- Da
- Versiune Bluetooth
- 5.2
- Lăţime (cu stand)
- 1676,7 milimetri
- Adâncime (cu stand)
- 332,2 milimetri
- Înălţime (cu stand)
- 1003,4 milimetri
- Greutate (cu stand)
- 33,3 kilograme
- Lățime (fără stand)
- 167,7 cm
- Adâncime (fără stand)
- 2,66 cm
- Înălțime (fără stand)
- 96 cm
- Greutate (fără stand)
- 32,1 kilograme
- Sistem de formatare a semnalului digital
- DVB-C,DVB-S2,DVB-T2
- Numărul de limbi OSD
- 28
- Tehnologie de interpolare a mișcării
- PQI (Picture Quality Index) 2200
- Tipul de tuner
- Analog & digital
- Auto- căutare canal
- Da
- Smart TV
- Da
- Internet TV
- Da
- HbbTV
- Da
- Versiune Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV)
- 2.0.2
- Tehnologii audio decoding
- Dolby Digital Plus
- Descriere pre-selectare audio
- Da
- Sunet adaptativ
- Da
- Q-Symphony
- Da
- Canal de Redare Audio Îmbunătățit (eARC)
- Da
- Support HID
- Da
- Stand de culoare
- Negru
- Reducere a zgomotului
- Da
- Funcţia teletext
- Da
- Funcție subtitrare
- Da
- Mod ambiental
- Da
- Senzor eco
- Da
- Suportă tehnologia TV Key
- Da
- Reglare luminozitate locală
- Da
- Galerie de imagini
- Da
- Suportă IPv6
- Da
- Asistență MBR
- Da
- ConnectShare (HDD)
- Da
- ConnectShare (USB)
- Da
- Porturi Ethernet LAN (RJ-45)
- 1
- Interfata comuna
- Da
- Interfață comună (CI+)
- Da
- HDMI Quick Switch
- Da
- Optică digitală audio
- 1
- Cantitatea porturilor RF
- 3
- Versiune Common interface Plus (CI+)
- 1.4
- Consumer Electronics Control (CEC)
- Anynet+
- Ghid electronic de programe (EPG)
- Da
- Auto Putere Off
- Da
- Funcționează cu Amazon Alexa
- Da
- Funcționează cu Google Assitant
- Da
- Se poate utiliza cu Samsung Bixby
- Da
- Latimea stativului
- 126,7 cm
- Adancimea stativului
- 33,2 cm
- E-manual
- Da
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi








