Descoperă categoriile noastre
Telefoane mobile
Laptop, Tablete & Telefoane
Laptopuri
Tablete
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
Telefon Mobil Samsung Galaxy S22, Dual SIM Hybrid, 128GB, 8GB RAM, 5G, Phantom Black
SM-S901BZKDEE
3.303,98 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Samsung Galaxy S22 Enterprise Edition SM-S901B, 15,5 cm (6.1"), 8 Giga Bites, 128 Giga Bites, 50 MP, Android 12, Negru
Samsung Galaxy S22 Enterprise Edition SM-S901B. Diagonala afișajului: 15,5 cm (6.1"), Rezoluţie de afişare: 2340 x 1080 Pixel. Frecvență procesor: 2,8 GHz, Familia de procesoare: Samsung Exynos, Procesor: 2200. Capacitate RAM: 8 Giga Bites, Capacitate internă de stocare: 128 Giga Bites. Rezoluție cameră foto posterioară (numerică): 50 MP, Tip cameră spate: Cameră foto triplă. Capacitate SIM card: Dual SIM. Sistem de operare cu condiţia: Android 12. Performanţa bateriei: 3700 mAh. Culoarea produsului: Negru. Greutate: 167 g
| afișaj | |
| Diagonala afișajului | 15,5 cm (6.1") |
| Rezoluţie de afişare | 2340 x 1080 Pixel |
| Formă ecran | Plat |
| Tip panou | OLED |
| Tip ecran afișare | Gorilla Glass |
| Versiune Gorilla Glass | Gorilla Glass 7 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16 milioane de culori |
| Raport de aspect nativ | 19.5:9 |
| Rația de contrast (tipică) | 1000000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 120 Hz |
| Luminozitate afişaj | 500 cd/m² |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Densitate pixeli | 425 ppi |
| Colțuri afișare rotunjite | Da |
| Procesor | |
| Familia de procesoare | Samsung Exynos |
| Procesor | 2200 |
| Numărul de nuclee de procesor | 8 |
| Frecvență procesor | 2,8 GHz |
| Medii de stocare | |
| Capacitate RAM | 8 Giga Bites |
| Capacitate internă de stocare | 128 Giga Bites |
| Aparat de fotografiat | |
| Tip cameră spate | Cameră foto triplă |
| Rezoluție cameră foto posterioară (numerică) | 50 MP |
| Rezoluție a doua cameră spate (numeric) | 10 MP |
| Rezoluție a treia cameră spate (numeric) | 12 MP |
| Apertură cameră spate | 1,8 |
| Apertură a doua cameră spate | 2,4 |
| Număr diafragmă a treia cameră spate | 2,2 |
| Zoom optic | 3x |
| Zoom digital | 30x |
| Tip cameră frontală | Cameră video unică |
| Rezoluție cameră foto frontală (numerică) | 10 MP |
| Apertură cameră față | 2,2 |
| Bliț cameră posterioară | Da |
| De tip Flash | LED |
| Rezolutia capturii video | 7680 x 4320 Pixel |
| Rezolutie la viteza de captare | 3840x2160@60fps, 7680x4320@24fps |
| Moduri de înregistrare video | 2160p, 4320p |
| Auto focar | Da |
| Detectarea automată a feței | Da |
| Stabilizator Video | Da |
| Tip de stabilizator de imagine | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Mod nocturn | Da |
| Panoramă | Da |
| Reţea | |
| Capacitate SIM card | Dual SIM |
| Tip rețea mobilă | 5G |
| Tip card SIM | NanoSIM |
| Standarde 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Voice over LTE (VoLTE) suportat | Da |
| Wi-Fi | Da |
| Standarde Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Profiluri Bluetooth | A2DP |
| Benzi 3G suportate | 850,900,1700,1900,2100 MHz |
| Benzi 4G suportate | 850,900,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| Frecvențe 5G suportate | 700,800,850,900,1800,2100,2300,2600,3500,3700 MHz |
| MIMO | Da |
| Comunicaţii în câmp apropiat (NFC) | Da |
| Abonament | |
| Tip abonament | Fără abonament |
| Conexiune | |
| Port USB | Da |
| Conector USB | USB tip-C |
| Versiune USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Conectivitate pentru căşti | USB tip-C |
| Activare ANT+ | Nu |
| Schimb de mesaje | |
| Serviciu de mesaje scurte (SMS) | Da |
| MMS (Serviciu de mesagerie multimedia) | Da |
| Da | |
| Design | |
| Factorul de formă | Bară |
| Culoarea produsului | Negru |
| Cod de Protecție Internațională (IP) | IP68 |
| Caracteristici protecție | Rezistent la praf, Rezistent la apă |
| Material carcasă | Aluminiu, De sticlă |
| Performanță | |
| Apel video | Da |
| Încărcare rapidă | Da |
| Încărcare fără fir | Da |
| Adaptor grafic | AMD Voyager |
| Cititor de amprente | Da |
| Recunoaștere chip | Da |
| Ţara de origine | Vietnam |
| Alertă prin vibrare | Da |
| Navigare | |
| Locație poziție | Da |
| GPS | Da |
| Multimedia | |
| Sistem audio | Dolby Atmos |
| Software | |
| Platformă | Android |
| Sistem de operare cu condiţia | Android 12 |
| Furcă sistem de operare | One UI 4.1 |
| Platformă distribuție aplicație | Google Play |
| Asistent virtual | Samsung Bixby |
| Baterie | |
| Performanţa bateriei | 3700 mAh |
| Tehnologia bateriei | Litiu-Ion (Li-Ion) |
| Tensiune baterie | 3,88 V |
| Baterie timp de reîncărcare | 1,17 h |
| Greutate baterie | 48,8 g |
| Wireless Power Share | Da |
| Baterie detașabilă | Nu |
| Durată playback audio wireless | 57 h |
| Timp playback video wireless | 19 h |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Greutate | 167 g |
| Lățime | 70,6 milimetri |
| Adâncime | 7,6 milimetri |
| Înălţime | 146 milimetri |
| Lăţime de ambalaj | 87,3 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 27,5 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 163,6 milimetri |
| Greutatea pachetului | 285 g |
| Certificate | |
| SAR cap (EU) | 1,21 W/kg |
| Corp SAR | 1,59 W/kg |
| Limită (absorbție) extremități SAR (EU) | 2,71 W/kg |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Carte de garanţie | Da |
| Pin ejectare | Da |
| Date logistice | |
| Greutate netă palet | 516 kilograme |
| Produse per cutie ambalaj (exterior) | 20 buc. |
| Alte caracteristici | |
| Ecran tactil | Da |
- Procesor
- 2200
- Greutate
- 167 g
- Garantie
- 24
- Bluetooth
- Da
- Port USB
- Da
- Wi-Fi
- Da
- Diagonala afișajului
- 15,5 cm (6.1")
- Rezoluţie de afişare
- 2340 x 1080 Pixel
- Sistem de operare cu condiţia
- Android 12
- Familia de procesoare
- Samsung Exynos
- Frecvență procesor
- 2,8 GHz
- Capacitate internă de stocare
- 128 Giga Bites
- Tip cameră spate
- Cameră foto triplă
- Rezoluție cameră foto posterioară (numerică)
- 50 MP
- Rezoluție cameră foto frontală (numerică)
- 10 MP
- Tip rețea mobilă
- 5G
- Standarde 4G
- LTE-TDD & LTE-FDD
- Factorul de formă
- Bară
- Locație poziție
- Da
- Platformă
- Android
- Performanţa bateriei
- 3700 mAh
- Tip card SIM
- NanoSIM
- Bliț cameră posterioară
- Da
- Culoarea produsului
- Negru
- Capacitate RAM
- 8 Giga Bites
- Tip cameră frontală
- Cameră video unică
- Capacitate SIM card
- Dual SIM
- Tip abonament
- Fără abonament
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi


