Descoperă categoriile noastre
Telefoane mobile
Laptop, Tablete & Telefoane
Laptopuri
Tablete
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
Telefon mobil Samsung Galaxy A13 DS Blue LTE/6.6"/OC/4GB/128GB/8MP/50MP+5MP+2MP+2MP/5000mAh, Albastru deschis "SM-A137FLBKEUE"
SM-A137FLBKEUE
1.171,64 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Telefon mobil Samsung Galaxy A13 DS Blue LTE/6.6"/OC/4GB/128GB/8MP/50MP+5MP+2MP+2MP/5000mAh, Albastru deschis "SM-A137FLBKEUE"
Caracteristici:
| afișaj | |
| Diagonala afișajului | 16,8 cm (6.6") |
| Rezoluţie de afişare | 2408 x 1080 Pixel |
| Tip de afișaj | TFT-LCD |
| Tip ecran afișare | Gorilla Glass |
| Versiune Gorilla Glass | Gorilla Glass 5 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16 milioane de culori |
| Raport de aspect nativ | 20:9 |
| Rația de contrast (tipică) | 1200:1 |
| Luminozitate afişaj | 480 cd/m² |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Densitate pixeli | 401 ppi |
| Procesor | |
| Frecvență procesor | 2 GHz |
| Familia de procesoare | MediaTek |
| Procesor | Helio G80 (MT6769V) |
| Numărul de nuclee de procesor | 8 |
| Medii de stocare | |
| Capacitate RAM | 4 Giga Bites |
| Capacitate internă de stocare | 128 Giga Bites |
| Carduri de memorie compatibile | MicroSD (TransFlash) |
| Capacitatea maximă card de memorie | 1000 Giga Bites |
| Aparat de fotografiat | |
| Tip cameră spate | Cameră tip quad |
| Rezoluție cameră foto posterioară (numerică) | 50 MP |
| Rezoluție a doua cameră spate (numeric) | 5 MP |
| Rezoluție a treia cameră spate (numeric) | 2 MP |
| Rezoluție a patra cameră din spate (numeric) | 2 MP |
| Rezoluție cameră foto posterioară | 6120 x 8160 Pixel |
| Apertură cameră spate | 1,8 |
| Apertură a doua cameră spate | 2,2 |
| Număr diafragmă a treia cameră spate | 2,4 |
| Număr apertură a patra cameră din spate | 2,4 |
| Zoom digital | 10x |
| Tip cameră frontală | Cameră video unică |
| Rezoluție cameră foto frontală (numerică) | 8 MP |
| Apertură cameră față | 2,2 |
| Bliț cameră posterioară | Da |
| De tip Flash | LED |
| Rezolutia capturii video | 1920 x 1080 Pixel |
| Frecvență maximă cadre | 30 fps |
| Rezolutie la viteza de captare | 1280x720@30fps, 1920x1080@30fps |
| Auto focar | Da |
| Mod nocturn | Da |
| Panoramă | Da |
| Reţea | |
| Capacitate SIM card | Dual SIM |
| Tip rețea mobilă | 4G |
| Tip card SIM | NanoSIM |
| Standarde 3G | HSDPA, HSPA+, HSUPA, UMTS |
| Standarde 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Voice over LTE (VoLTE) suportat | Da |
| Wi-Fi | Da |
| Standarde Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi Direct | Da |
| Comunicaţii în câmp apropiat (NFC) | Da |
| Conexiune | |
| Port USB | Da |
| Conector USB | USB tip-C |
| Versiune USB | 2.0 |
| Conectivitate pentru căşti | 3.5 mm |
| Schimb de mesaje | |
| Serviciu de mesaje scurte (SMS) | Da |
| MMS (Serviciu de mesagerie multimedia) | Da |
| Da | |
| Design | |
| Factorul de formă | Bară |
| Culoarea produsului | Albastru deschis |
| Material carcasă | Policarbonat (PC) |
| Performanță | |
| Încărcare rapidă | Da |
| Cititor de amprente | Da |
| Recunoaștere chip | Da |
| Suport USB On-The-Go | Da |
| Navigare | |
| Locație poziție | Da |
| GPS | Da |
| BeiDou | Da |
| Galileo | Da |
| Sistem Satelit Quasi-Zenith (QZSS) | Da |
| Multimedia | |
| Sistem audio | Dolby Atmos |
| Tipuri de fișiere audio suportate | 3GA, AAC, AMR, FLAC, IMY, M4A, De mijloc, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, WMA, XMF |
| Formate de comprimare | 3G2, 3GP, ASF, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM, WMV |
| Software | |
| Platformă | Android |
| Sistem de operare cu condiţia | Android 12 |
| Furcă sistem de operare | One UI 4.1 |
| Aplicații Google | Gmail, Google Chrome, Google Drive, Google Maps, Google Photos, Google Play, YouTube |
| Baterie | |
| Performanţa bateriei | 5000 mAh |
| Tehnologia bateriei | Litiu-Ion (Li-Ion) |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Greutate | 195 g |
| Lățime | 76,4 milimetri |
| Adâncime | 8,8 milimetri |
| Înălţime | 165,1 milimetri |
| Certificate | |
| SAR cap (EU) | 0,353 W/kg |
| Corp SAR | 1,224 W/kg |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Pin ejectare | Da |
| Alte caracteristici | |
| Ecran tactil | Da |
- Dimensiune
- A1
- Procesor
- Helio G80 (MT6769V)
- Greutate
- 195 g
- Bluetooth
- Da
- Port USB
- Da
- Wi-Fi
- Da
- Diagonala afișajului
- 16,8 cm (6.6")
- Rezoluţie de afişare
- 2408 x 1080 Pixel
- Sistem de operare cu condiţia
- Android 12
- Familia de procesoare
- Mediatek
- Frecvență procesor
- 2 GHz
- Capacitate internă de stocare
- 128 Giga Bites
- Carduri de memorie compatibile
- MicroSD (TransFlash)
- Tip cameră spate
- Cameră tip quad
- Rezoluție cameră foto posterioară (numerică)
- 50 MP
- Rezoluție cameră foto frontală (numerică)
- 8 MP
- Tip rețea mobilă
- 4G
- Standarde 4G
- LTE-TDD & LTE-FDD
- Standarde 3G
- HSDPA, HSPA+, HSUPA, UMTS
- Factorul de formă
- Bară
- Locație poziție
- Da
- Platformă
- Android
- Performanţa bateriei
- 5000 mAh
- Tip card SIM
- NanoSIM
- Bliț cameră posterioară
- Da
- Culoarea produsului
- Albastru deschis
- Capacitate RAM
- 4 Giga Bites
- Tip cameră frontală
- Cameră video unică
- Capacitate SIM card
- Dual SIM
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi


