Descoperă categoriile noastre
Telefoane mobile
Laptop, Tablete & Telefoane
Laptopuri
Tablete
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
Telefon mobil Samsung Galaxy A04s DS Black LTE/6.5"/OC/3GB/32GB/5MP/50MP+2MP+2MP/5000mAh, Negru "SM-A047FZKUEUE"
SM-A047FZKUEUE
831,48 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Telefon mobil Samsung Galaxy A04s DS Black LTE/6.5"/OC/3GB/32GB/5MP/50MP+2MP+2MP/5000mAh, Negru "SM-A047FZKUEUE"
Caracteristici:
| afișaj | |
| Diagonala afișajului | 16,5 cm (6.5") |
| Rezoluţie de afişare | 1600 x 720 Pixel |
| Formă ecran | Plat |
| Tip de afișaj | PLS |
| Tip ecran afișare | Corning Glass |
| Versiune Gorilla Glass | Gorilla Glass 3 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16 milioane de culori |
| Raport de aspect nativ | 20:9 |
| Rația de contrast (tipică) | 1200:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 90 Hz |
| Luminozitate afişaj | 400 cd/m² |
| Densitate pixeli | 269 ppi |
| Colțuri afișare rotunjite | Da |
| Procesor | |
| Frecvență procesor | 2 GHz |
| Familia de procesoare | Samsung Exynos |
| Procesor | 850 |
| Numărul de nuclee de procesor | 8 |
| Medii de stocare | |
| Capacitate RAM | 3 Giga Bites |
| Capacitate internă de stocare | 32 Giga Bites |
| Memorie utilizator | 19,2 Giga Bites |
| Carduri de memorie compatibile | MicroSD (TransFlash) |
| Capacitatea maximă card de memorie | 1024 Giga Bites |
| Aparat de fotografiat | |
| Tip cameră spate | Cameră foto triplă |
| Rezoluție cameră foto posterioară (numerică) | 50 MP |
| Rezoluție a doua cameră spate (numeric) | 2 MP |
| Rezoluție a treia cameră spate (numeric) | 2 MP |
| Apertură cameră spate | 1,8 |
| Apertură a doua cameră spate | 2,4 |
| Număr diafragmă a treia cameră spate | 2,4 |
| Zoom digital | 10x |
| Tip cameră frontală | Cameră video unică |
| Rezoluție cameră foto frontală (numerică) | 5 MP |
| Apertură cameră față | 2,2 |
| Bliț cameră posterioară | Da |
| De tip Flash | LED |
| Rezolutia capturii video | 1920 x 1080 Pixel |
| Frecvență maximă cadre | 30 fps |
| Rezolutie la viteza de captare | 1920x1080@30fps |
| Auto focar | Da |
| Reţea | |
| Capacitate SIM card | Dual SIM |
| Tip rețea mobilă | 4G |
| Tip card SIM | NanoSIM |
| Standarde 3G | UMTS |
| Standarde 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Voice over LTE (VoLTE) suportat | Da |
| Wi-Fi | Da |
| Standarde Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Profiluri Bluetooth | A2DP |
| Benzi 3G suportate | 850,900,1800 MHz |
| Benzi 4G suportate | 700,800,850,900,1800,2100,2300,2500,2600 MHz |
| Wi-Fi Direct | Da |
| Comunicaţii în câmp apropiat (NFC) | Da |
| Abonament | |
| Tip abonament | Fără abonament |
| Conexiune | |
| Port USB | Da |
| Conector USB | USB tip-C |
| Versiune USB | 2.0 |
| Conectivitate pentru căşti | 3.5 mm |
| Schimb de mesaje | |
| MMS (Serviciu de mesagerie multimedia) | Da |
| Da | |
| Design | |
| Factorul de formă | Bară |
| Culoarea produsului | Negru |
| Nume culoare | Black |
| Material carcasă | Policarbonat (PC) |
| Performanță | |
| Apel video | Da |
| Cititor de amprente | Da |
| Difuzor | Da |
| Alertă prin vibrare | Da |
| Navigare | |
| Locație poziție | Da |
| GPS | Da |
| BeiDou | Da |
| Galileo | Da |
| Sistem Satelit Quasi-Zenith (QZSS) | Da |
| Multimedia | |
| Sistem audio | Dolby Atmos |
| Tipuri de fișiere audio suportate | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, De mijloc, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Formate de comprimare | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Software | |
| Platformă | Android |
| Baterie | |
| Performanţa bateriei | 5000 mAh |
| Timp vorbire (4G) | 54 h |
| Timp de navigare (Wi-Fi) | 21 h |
| Timp de navigare (4G) | 21 h |
| Continuă timp de redare audio | 90 h |
| Timp de redare video continuă | 22 h |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Greutate | 195 g |
| Lățime | 76,7 milimetri |
| Adâncime | 9,1 milimetri |
| Înălţime | 164,7 milimetri |
- Procesor
- 850
- Greutate
- 195 g
- Garantie
- 24
- Bluetooth
- Da
- Port USB
- Da
- Wi-Fi
- Da
- Diagonala afișajului
- 16,5 cm (6.5")
- Rezoluţie de afişare
- 1600 x 720 Pixel
- Familia de procesoare
- Samsung Exynos
- Frecvență procesor
- 2 GHz
- Capacitate internă de stocare
- 32 Giga Bites
- Carduri de memorie compatibile
- MicroSD (TransFlash)
- Tip cameră spate
- Cameră foto triplă
- Rezoluție cameră foto posterioară (numerică)
- 50 MP
- Rezoluție cameră foto frontală (numerică)
- 5 MP
- Tip rețea mobilă
- 4G
- Standarde 4G
- LTE-TDD & LTE-FDD
- Standarde 3G
- UMTS
- Factorul de formă
- Bară
- Locație poziție
- Da
- Platformă
- Android
- Performanţa bateriei
- 5000 mAh
- Tip card SIM
- NanoSIM
- Bliț cameră posterioară
- Da
- Culoarea produsului
- Negru
- Capacitate RAM
- 3 Giga Bites
- Tip cameră frontală
- Cameră video unică
- Capacitate SIM card
- Dual SIM
- Tip abonament
- Fără abonament
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi








