Descoperă categoriile noastre
Telefoane mobile
Laptop, Tablete & Telefoane
Laptopuri
Tablete
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
Smartphone Huawei Nova 10 SE LTE/6.67/OC/8GB/128GB/16MP/108MP+8MP+2MP/4500mAh, Starry Silver "51097GAC"
51097GAC
2.134,76 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Smartphone Huawei Nova 10 SE LTE/6.67/OC/8GB/128GB/16MP/108MP+8MP+2MP/4500mAh, Starry Silver "51097GAC"
Caracteristici:
| afișaj | |
| Diagonala afișajului | 16,9 cm (6.67") |
| Rezoluţie de afişare | 2400 x 1080 Pixel |
| Formă ecran | Plat |
| Tip de afișaj | OLED |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Raport de aspect nativ | 20:9 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 90 Hz |
| Densitate pixeli | 394 ppi |
| Procesor | |
| Frecvență procesor | 2,4 GHz |
| Familia de procesoare | Qualcomm Snapdragon |
| Procesor | 680G 4G |
| Numărul de nuclee de procesor | 8 |
| Medii de stocare | |
| Capacitate RAM | 8 Giga Bites |
| Capacitate internă de stocare | 128 Giga Bites |
| Carduri de memorie compatibile | Nu este compatibil |
| Aparat de fotografiat | |
| Tip cameră spate | Cameră foto triplă |
| Rezoluție cameră foto posterioară (numerică) | 108 MP |
| Rezoluție a doua cameră spate (numeric) | 8 MP |
| Rezoluție a treia cameră spate (numeric) | 2 MP |
| Rezoluție cameră foto posterioară | 12000 x 9000 Pixel |
| Apertură cameră spate | 1,9 |
| Apertură a doua cameră spate | 2,2 |
| Număr diafragmă a treia cameră spate | 2,4 |
| Zoom digital | 10x |
| Tip cameră frontală | Cameră video unică |
| Rezoluție cameră foto frontală (numerică) | 16 MP |
| Apertură cameră față | 2,2 |
| Bliț cameră posterioară | Da |
| De tip Flash | LED |
| Rezolutia capturii video | 1920 x 1080 Pixel |
| Auto focar | Da |
| Mode time lapse | Da |
| Tip de stabilizator de imagine | Electronic Image Stabilization (EIS) |
| Mod nocturn | Da |
| Fotografie macro | Da |
| Reţea | |
| Capacitate SIM card | Dual SIM |
| Tip rețea mobilă | 4G |
| Tip card SIM | NanoSIM |
| Standarde 3G | WCDMA |
| Standarde 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wi-Fi | Da |
| Standarde Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Da |
| Profiluri Bluetooth | AAC, SBC |
| Comunicaţii în câmp apropiat (NFC) | Da |
| Abonament | |
| Tip abonament | Fără abonament |
| Conexiune | |
| Port USB | Da |
| Conector USB | USB tip-C |
| Versiune USB | 2.0 |
| Schimb de mesaje | |
| Serviciu de mesaje scurte (SMS) | Da |
| Da | |
| Design | |
| Factorul de formă | Bară |
| Culoarea produsului | Argint |
| Performanță | |
| Apel video | Da |
| Încărcare rapidă | Da |
| Cititor de amprente | Da |
| Navigare | |
| Locație poziție | Da |
| GPS | Da |
| BeiDou | Da |
| Galileo | Da |
| Sistem Satelit Quasi-Zenith (QZSS) | Da |
| Busola electronică | Da |
| Multimedia | |
| Tipuri de fișiere audio suportate | 3GP, AAC, AMR, FLAC, MIDI, MP3, MP4, OGG, WAV |
| Formate de comprimare | 3GP, MP4 |
| Software | |
| Platformă | Android |
| Sistem de operare cu condiţia | Android 12 |
| Furcă sistem de operare | EMUI 12.0 |
| Baterie | |
| Performanţa bateriei | 4500 mAh |
| Tehnologia bateriei | Polimer Litiu (LiPo) |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Greutate | 184 g |
| Lățime | 75,5 milimetri |
| Adâncime | 7,39 milimetri |
| Înălţime | 162,4 milimetri |
| Lăţime de ambalaj | 89,5 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 59 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 175 milimetri |
| Greutatea pachetului | 485 g |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Adaptor AC legat | Da |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Protector ecran | Da |
| Carte de garanţie | Da |
| Carcasă de protecție | Da |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 86072606 |
- Procesor
- 680G 4G
- Greutate
- 184 g
- Bluetooth
- Da
- Port USB
- Da
- Wi-Fi
- Da
- Diagonala afișajului
- 16,9 cm (6.67")
- Rezoluţie de afişare
- 2400 x 1080 Pixel
- Sistem de operare cu condiţia
- Android 12
- Familia de procesoare
- Qualcomm Snapdragon
- Frecvență procesor
- 2,4 GHz
- Capacitate internă de stocare
- 128 Giga Bites
- Carduri de memorie compatibile
- Nu este compatibil
- Tip cameră spate
- Cameră foto triplă
- Rezoluție cameră foto posterioară (numerică)
- 108 MP
- Rezoluție cameră foto frontală (numerică)
- 16 MP
- Tip rețea mobilă
- 4G
- Standarde 4G
- LTE-TDD & LTE-FDD
- Standarde 3G
- WCDMA
- Factorul de formă
- Bară
- Locație poziție
- Da
- Platformă
- Android
- Performanţa bateriei
- 4500 mAh
- Tip card SIM
- NanoSIM
- Bliț cameră posterioară
- Da
- Culoarea produsului
- Argint
- Capacitate RAM
- 8 Giga Bites
- Tip cameră frontală
- Cameră video unică
- Capacitate SIM card
- Dual SIM
- Tip abonament
- Fără abonament
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi










