Descoperă categoriile noastre
Telefoane mobile
Laptop, Tablete & Telefoane
Laptopuri
Tablete
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
Smartphone Huawei Nova Y70 DS LTE/6.75/OC/4GB/128GB/8MP/48MP+5MP+2MP/6000mAh "51097CNR", Crystal Blue
51097CNR
1.126,13 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Smartphone Huawei Nova Y70 DS LTE/6.75/OC/4GB/128GB/8MP/48MP+5MP+2MP/6000mAh "51097CNR", Crystal Blue
Caracteristici:
| afișaj | |
| Diagonala afișajului | 17,1 cm (6.75") |
| Rezoluţie de afişare | 1600 x 720 Pixel |
| Formă ecran | Plat |
| Tip de afișaj | TFT-LCD |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.78 milioane culori |
| Medii de stocare | |
| Capacitate RAM | 4 Giga Bites |
| Capacitate internă de stocare | 128 Giga Bites |
| Carduri de memorie compatibile | MicroSD (TransFlash) |
| Capacitatea maximă card de memorie | 512 Giga Bites |
| Aparat de fotografiat | |
| Tip cameră spate | Cameră foto triplă |
| Rezoluție cameră foto posterioară (numerică) | 48 MP |
| Rezoluție a doua cameră spate (numeric) | 5 MP |
| Rezoluție a treia cameră spate (numeric) | 2 MP |
| Apertură cameră spate | 1,8 |
| Apertură a doua cameră spate | 2,2 |
| Număr diafragmă a treia cameră spate | 2,4 |
| Tip cameră frontală | Cameră video unică |
| Rezoluție cameră foto frontală (numerică) | 8 MP |
| Apertură cameră față | 2 |
| Bliț cameră posterioară | Da |
| Reţea | |
| Tip rețea mobilă | 4G |
| Standarde 3G | WCDMA |
| Standarde 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wi-Fi | Da |
| Standarde Wi-Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Abonament | |
| Tip abonament | Fără abonament |
| Conexiune | |
| Port USB | Da |
| Conector USB | USB tip-C |
| Versiune USB | 2.0 |
| Conectivitate pentru căşti | 3.5 mm |
| Schimb de mesaje | |
| Serviciu de mesaje scurte (SMS) | Da |
| Da | |
| Design | |
| Factorul de formă | Bară |
| Culoarea produsului | Albastru |
| Performanță | |
| Apel video | Da |
| Încărcare rapidă | Da |
| Tehnologie încărcare rapidă | SuperCharge |
| Cititor de amprente | Da |
| Navigare | |
| Locație poziție | Da |
| GPS | Da |
| BeiDou | Da |
| Galileo | Da |
| Sistem Satelit Quasi-Zenith (QZSS) | Da |
| Multimedia | |
| Tipuri de fișiere audio suportate | 3GP, AAC, AMR, AWB, FLAC, De mijloc, MP3, MP4, OGG, WAV |
| Formate de comprimare | 3GP, MKV, MP4, WEBM |
| Software | |
| Platformă | Android |
| Sistem de operare cu condiţia | Android 12 |
| Baterie | |
| Performanţa bateriei | 6000 mAh |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Greutate | 199 g |
| Lățime | 77,7 milimetri |
| Adâncime | 8,98 milimetri |
| Înălţime | 168,3 milimetri |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Adaptor AC legat | Da |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Protector ecran | Da |
| Disiparea puterii pentru adaptorul AC | 22,5 W |
- Greutate
- 199 g
- Bluetooth
- Da
- Port USB
- Da
- Wi-Fi
- Da
- Diagonala afișajului
- 17,1 cm (6.75")
- Rezoluţie de afişare
- 1600 x 720 Pixel
- Sistem de operare cu condiţia
- Android 12
- Capacitate internă de stocare
- 128 Giga Bites
- Carduri de memorie compatibile
- MicroSD (TransFlash)
- Tip cameră spate
- Cameră foto triplă
- Rezoluție cameră foto posterioară (numerică)
- 48 MP
- Rezoluție cameră foto frontală (numerică)
- 8 MP
- Tip rețea mobilă
- 4G
- Standarde 4G
- LTE-TDD & LTE-FDD
- Standarde 3G
- WCDMA
- Factorul de formă
- Bară
- Locație poziție
- Da
- Platformă
- Android
- Performanţa bateriei
- 6000 mAh
- Bliț cameră posterioară
- Da
- Culoarea produsului
- Albastru
- Capacitate RAM
- 4 Giga Bites
- Tip cameră frontală
- Cameră video unică
- Tip abonament
- Fără abonament
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi











