Descoperă categoriile noastre
Telefoane mobile
Laptop, Tablete & Telefoane
Laptopuri
Tablete
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
Smartphone Samsung Galaxy A53, 5G, 6.5", 128GB, Dual SIM, Awesome Blue
SM-A536BLBNEUE
2.077,49 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Smartphone Samsung Galaxy A53, 5G, 6.5", 128GB, Dual SIM, Awesome Blue
Design care se face remarcat
Galaxy A53 5G este conceput så asa in evidentä. Cu Ambient Edge incorporänd perfect camera foto, Galaxy-ul tau este in totalitate frumos si complet functional, cu o capacitate suplimentara a bateriei intr-o carcasa matä, mai subtire.
Pastreaza-ti amintirile
Este mult. Cu 128 GB / 256 GB de stocare interna, plus suport pentru un card microSD de pana la 1 TB, ai loc pentru toate momentele tale pretioase.
Caracteristici:
| Diagonala afișajului | 16,5 cm (6.5") |
| Rezoluţie de afişare | 2400 x 1080 Pixel |
| Formă ecran | Plat |
| Tip de afișaj | SAMOLED |
| Tip ecran afișare | Gorilla Glass |
| Versiune Gorilla Glass | Gorilla Glass 5 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16 milioane de culori |
| Rația de contrast (tipică) | 1000000:1 |
| Raport de aspect nativ | 20:9 |
| Luminozitate afişaj | 420 cd/m² |
| Rată maximă de reîmprospătare | 120 Hz |
| Tip ecran tactil | Capacitiv |
| Densitate pixeli | 407 ppi |
| Colțuri afișare rotunjite | Da |
| Familia de procesoare | Samsung Exynos |
| Procesor | 1280 |
| Numărul de nuclee de procesor | 8 |
| Frecvență boost procesor | 2,4 GHz |
| Capacitate RAM | 6 Giga Bites |
| Capacitate internă de stocare | 128 Giga Bites |
| Carduri de memorie compatibile | MicroSD (TransFlash) |
| Capacitatea maximă card de memorie | 1000 Giga Bites |
| USB de stocare în masă | Da |
| Tip cameră spate | Cameră tip quad |
| Rezoluție cameră foto posterioară (numerică) | 64 MP |
| Tip cameră frontală | Cameră video unică |
| Rezoluție cameră foto frontală (numerică) | 32 MP |
| Bliț cameră posterioară | Da |
| Rezoluție a doua cameră spate (numeric) | 12 MP |
| Rezoluție a treia cameră spate (numeric) | 5 MP |
| Rezoluție a patra cameră din spate (numeric) | 5 MP |
| Apertură cameră spate | 1,8 |
| Apertură a doua cameră spate | 2,2 |
| Număr diafragmă a treia cameră spate | 2,4 |
| Număr apertură a patra cameră din spate | 2,4 |
| Zoom digital | 10x |
| Apertură cameră față | 2,2 |
| De tip Flash | LED |
| Rezolutie la viteza de captare | 3840x2160@60fps, 7680x4320@24fps |
| Moduri de înregistrare video | 2160p, 4320p |
| Auto focar | Da |
| Detectarea automată a feței | Da |
| Stabilizator de imagine | Da |
| Tip de stabilizator de imagine | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Fotografiere multiplă | Da |
| Auto-cronometru | Da |
| Mod nocturn | Da |
| Panoramă | Da |
| Capacitate SIM card | Dual SIM hibrid |
| Tip rețea mobilă | 5G |
| Tip card SIM | NanoSIM |
| Standarde 3G | WCDMA |
| Standarde 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Voice over LTE (VoLTE) suportat | Da |
| Standarde Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Profiluri Bluetooth | A2DP |
| Benzi 4G suportate | 700,800,850,900,1500,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| Frecvențe 5G suportate | 700,800,900,1800,2100,2600,3500 MHz |
| Stabilire legătură (tethering) (mod modem) | Da |
| Comunicaţii în câmp apropiat (NFC) | Da |
| Tip abonament | Fără abonament |
| Port USB | Da |
| Conector USB | USB tip-C |
| Versiune USB | 2.0 |
| Serviciu de mesaje scurte (SMS) | Da |
| MMS (Serviciu de mesagerie multimedia) | Da |
| Da | |
| Factorul de formă | Bară |
| Culoarea produsului | Piersică |
| Nume culoare | Awesome Peach |
| Cod de Protecție Internațională (IP) | IP67 |
| Caracteristici protecție | Rezistent la apă |
| Material carcasă | Policarbonat (PC) |
| Apel video | Da |
| Încărcare rapidă | Da |
| Adaptor grafic | Mali-G68 MP4 |
| Cititor de amprente | Da |
| Recunoaștere chip | Da |
| Difuzor | Da |
| Comenzi vocale | Da |
| Ţara de origine | Vietnam |
| Alertă prin vibrare | Da |
| Locație poziție | Da |
| GPS | Da |
| GLONASS | Da |
| BeiDou | Da |
| Galileo | Da |
| Sistem Satelit Quasi-Zenith (QZSS) | Da |
| Busola electronică | Da |
| Poziționare Wi-Fi | Da |
| Difuzoare | Stereo |
| Sistem audio | Dolby Atmos |
| Tipuri de fișiere audio suportate | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, De mijloc, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Formate de comprimare | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Platformă | Android |
| Sistem de operare cu condiţia | Android 12 |
| Furcă sistem de operare | One UI 4.1 |
| Platformă distribuție aplicație | Google Play |
| Suport Office | Da |
| Asistent virtual | Samsung Bixby |
| Performanţa bateriei | 5000 mAh |
| Tehnologia bateriei | Litiu-Ion (Li-Ion) |
| Tensiune baterie | 3,88 V |
| Baterie timp de reîncărcare | 1,33 h |
| Greutate baterie | 66 g |
| Baterie detașabilă | Nu |
| Timp vorbire (4G) | 42 h |
| Timp de navigare (Wi-Fi) | 18 h |
| Timp de navigare (4G) | 16 h |
| Timp de redare video continuă | 18 h |
| Senzor de proximitate | Da |
| Accelerometru | Da |
| Senzor lumină ambientală | Da |
| Giroscop | Da |
| Senzor spațiu | Da |
| Greutate | 189 g |
| Lățime | 74,8 milimetri |
| Adâncime | 8,1 milimetri |
| Înălţime | 159,6 milimetri |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Carte de garanţie | Da |
| Cabluri incluse | USB tip-C |
| Pin ejectare | Da |
| Ecran tactil | Da |
- Dimensiune
- A5
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi


