Descoperă categoriile noastre
Telefoane mobile
Laptop, Tablete & Telefoane
Laptopuri
Tablete
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
Smartphone Huawei Nova Y90, 128GBG, 4G, Dual SIM, Android, Negru
51097CYW
1.358,10 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Smartphone Huawei Nova Y90, 128GBG, 4G, Dual SIM, Android, Negru
6 lucruri pe care sa le iubesti

Sclipirea din ochiul tau
Ecranul HUAWEI nova Y90 de 6,7" HUAWEI Edgeless FullView Display de 6,7" este marginit de un chenar ultra-ingust de 1,05 mm, producand un raport ecran/corp de 94%. Este un ecran luminos cu protectie a ochilor, comenzi de atenuare fara intreruperi si ajustari in timp real ale luminozitatii ecranului pentru a va mentine ochii odihniti si revigorati. Modurile confort pentru ochi si e-books reduc lumina albastra daunatoare, astfel incat sa puteti citi si naviga cu usurinta
Receptiv la orice capriciu
Ecranul vast are o rata de esantionare tactila de 270 Hz si o rata de reimprospatare de 90 Hz, pentru a face din navigarea pe internet si din joc o adevarata bucurie. Atingerea usoara va va face sa inotati in posibilitati!
Caracteristici:
| Diagonala afișajului | 17 cm (6.7") |
| Rezoluţie de afişare | 1080 x 2388 Pixel |
| Formă ecran | Plat |
| Tip de afișaj | LCD |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.78 milioane culori |
| Frecvență procesor | 1,9 GHz |
| Familia de procesoare | Qualcomm Snapdragon |
| Procesor | 680 |
| Numărul de nuclee de procesor | 8 |
| Capacitate RAM | 6 Giga Bites |
| Capacitate internă de stocare | 128 Giga Bites |
| Carduri de memorie compatibile | Nu este compatibil |
| Tip cameră spate | Cameră foto triplă |
| Rezoluție cameră foto posterioară (numerică) | 50 MP |
| Tip cameră frontală | Cameră video unică |
| Rezoluție cameră foto frontală (numerică) | 8 MP |
| Bliț cameră posterioară | Da |
| Rezoluție a doua cameră spate (numeric) | 2 MP |
| Apertură cameră spate | 1,8 |
| Apertură a doua cameră spate | 2,4 |
| Număr diafragmă a treia cameră spate | 2,4 |
| Apertură cameră față | 2 |
| Tip rețea mobilă | 4G |
| Tip card SIM | NanoSIM |
| Standarde 3G | WCDMA |
| Standarde 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Standarde Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Comunicaţii în câmp apropiat (NFC) | Da |
| Tip abonament | Fără abonament |
| Port USB | Da |
| Conector USB | USB tip-C |
| Versiune USB | 2.0 |
| Conectivitate pentru căşti | 3.5 mm |
| Serviciu de mesaje scurte (SMS) | Da |
| Da | |
| Factorul de formă | Bară |
| Culoarea produsului | Negru |
| Apel video | Da |
| Încărcare rapidă | Da |
| Tehnologie încărcare rapidă | SuperCharge |
| Adaptor grafic | Adreno 610 |
| Cititor de amprente | Da |
| Difuzor | Da |
| Suport USB On-The-Go | Da |
| Alertă prin vibrare | Da |
| Locație poziție | Da |
| GPS | Da |
| GLONASS | Da |
| BeiDou | Da |
| Galileo | Da |
| Sistem Satelit Quasi-Zenith (QZSS) | Da |
| Busola electronică | Da |
| Tipuri de fișiere audio suportate | 3GP, AAC, AMR, AWB, FLAC, De mijloc, MP3, MP4, OGG, WAV |
| Formate de comprimare | 3GP, MKV, MP4, WEBM |
| Platformă | Android |
| Sistem de operare cu condiţia | Android 12 |
| Performanţa bateriei | 5000 mAh |
| Senzor lumină ambientală | Da |
| Greutate | 195 g |
| Lățime | 74,7 milimetri |
| Adâncime | 8,4 milimetri |
| Înălţime | 163,3 milimetri |
| Adaptor AC legat | Da |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Protector ecran | Da |
| Carte de garanţie | Da |
| Cabluri incluse | USB |
| Pin ejectare | Da |
| Disiparea puterii pentru adaptorul AC | 40 W |
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi







