Descoperă categoriile noastre
Telefoane mobile
Laptop, Tablete & Telefoane
Laptopuri
Tablete
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
Smartphone Apple Iphone 12 PRO, 128GB, Gold
MGMM3__/A
5.496,04 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Smartphone Apple Iphone 12 PRO, 128GB, Gold
|
Un salt in viitor |
|
|
|
| A14 Bionic depaseste cu mult orice alt cip de smartphone. Sistemul de camere Pro duce fotografia in mediile slab luminate la un nivel superior, cu un salt si mai senzational pe iPhone 12 Pro. Iar Ceramic Shield este de patru ori mai rezistenta la cadere. Prima impresie este excelenta. Stai sa vezi si restul. | |
| Margini mai inguste, ecran mai mare | |
|
|
|
Da clasa sticlei |
|
|
|
| Ceramic Shield. Mai rezistenta decat sticla oricarui alt smartphone | |
|
|
|
Ceramic Shield. Substantial mai rezistenta iPhone avea deja cea mai rezistenta sticla de smartphone. Asa ca pentru a creste dramatic rezistenta iPhone 12 Pro, a trebuit sa folosim un material complet nou. |
|
|
Cristale de ceramica la scara nanometrica Iti prezentam Ceramic Shield. Este fabricata prin introducerea in sticla a cristalelor nano-ceramice, care sunt mai dure decat majoritatea metalelor. Pare simplu, dar este incredibil de dificil, fiindca majoritatea materialelor ceramice nu sunt transparente. Prin controlarea tipului de cristale si a gradului de cristalinitate, am dezvoltat o formula exclusiva care maximizeaza rezistenta ceramicii, pastrandu-i, in acelasi timp, transparenta optica. Datorita acestei inovatii, Ceramic Shield a devenit optiunea ideala pentru ecran. Este o premiera pentru orice smartphone. Si e mai rezistenta decat sticla oricarui alt smartphone. |
|
|
Dublu proces de schimb ionic Duritatea e extraordinara, dar am vrut sa crestem si rezistenta la zgarieturi. Asa ca am aplicat procesul nostru de dublu schimb ionic utilizat pana acum pentru sticla de pe spate. Astfel, obtinem protectie impotriva loviturilor, zgarieturilor si uzurii zilnice. |
|
|
De 4 ori mai rezistenta la cadere Pe langa Ceramic Shield, mai exista un factor care contribuie la rezistenta suprafetei frontale. Alinierea perfecta a suprafetei frontale cu marginea telefonului, ceea ce il protejeaza si mai mult. In total, am cvadruplat rezistenta la cadere - cea mai mare imbunatatire de la an la an, adusa vreodata unei noi generatii de iPhone. |
|
|
Caracteristici:
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM eSIM |
| Sistem de operare | iOS |
| Versiune sistem operare | iOS 14 |
| Numar nuclee | 6 |
| Model procesor | Apple A14 Bionic |
| Tehnologii | 3G 4G 5G |
| Conectivitate | Wi-Fi Bluetooth NFC GPS Incarcare wireless |
| Senzori | Accelerometru Barometru Giroscop Busola Recunoastere faciala Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| Continut pachet | Telefon Cablu USB-C - Lightning |
| Culoare | Auriu |
| Dimensiuni | 71.5 x 7.4 x 146.7 mm |
| Greutate | 189 g |
| An aparitie | 2020 |
| Protectie | Waterproof |
| RO-ALERT | Da |
AFISARE
| Dimensiune ecran | 6.1 inch |
| Tip display | Super Retina XDR |
| Rezolutie (pixeli) | 2532 x 1170 |
| Functii display | 460 PPI |
MEMORIE
| Memorie interna | 128 GB |
CONECTIVITATE
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Standard Wi-Fi | Dual Band Wi-fi hotspot 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Porturi | Lightning |
FOTO VIDEO
| Numar camere | 3 |
| Rezolutie camera principala | 12 MP Wide 12 MP Ultrawide 12 MP Telephoto |
| Rezolutie camera frontala | 12 Mpx |
| Rezolutie video | 4K |
| Caracteristici foto/video | Auto focus Panorama Slow motion Time-lapse |
| Blit | Da |
- Garantie
- 12
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi



