Descoperă categoriile noastre
Tastaturi
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Casti audio
MSI VIGOR GK30 COMBO WHITE KEYBOARD MOUSE "VIGOR GK30 COMBO WHITE US"
VIGOR GK30 COMBO WHITE US
322,58 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
MSI VIGOR GK30 COMBO WHITE US. Factor formă tastatură: Mărime completă (100%). Stil tastatură: Drept. Interfață dispozitiv: USB, Comutator tastatură: Switch mecanic taste, Schemei de tastatură: QWERTY. Tip retroiluminare: RGB LED. Lungime cablu: 1,8 m. Utilizare recomandată: Gaming. Culoarea produsului: Alb. Mouse inclus
| Tastatură | |
| Utilizare recomandată | Gaming |
| Interfață dispozitiv | USB |
| Comutator tastatură | Switch mecanic taste |
| Schemei de tastatură | QWERTY |
| Limbă tastatură | Italiană |
| Aparat de | Nu |
| Factor formă tastatură | Mărime completă (100%) |
| Tastatură numerică | Da |
| Durată de viață a tastelor din tastatură | 12 milioane de caractere |
| Profil tastatură | Profil înalt |
| Cheile Windows | Da |
| Taste multimedia | Da |
| Design | |
| Retroiluminare | Da |
| Tip retroiluminare | RGB LED |
| Culoare iluminare din spate | Multicolor |
| Iluminat din spate ajustabil | Da |
| Stil tastatură | Drept |
| Tastatură flexibilă | Nu |
| Designul ergonomic | Da |
| Suport încheietură mână | Nu |
| Înălțime tastatură ajustabilă | Da |
| Culoarea produsului | Alb |
| Colorație suprafață | Monocrom |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Caracteristici | |
| Conector USB | USB Tip-A |
| Lungime cablu | 1,8 m |
| Cablu detaşabil | Nu |
| Managementul energiei | |
| Tip de sursă de curent | USB |
| Mouse | |
| Mouse inclus | Da |
| Factorul de formă | Ambidextru |
| Mişcarea tehnologie de detectare a | Optice |
| Rezoluţia de circulaţie | 5000 DPI |
| Cantitatea Buttons | 6 |
| Tip de butoane | Butoane apăsate |
| Derulare | Da |
| Tip de derulare | Rotiță |
| Direcții de derulare | Vertical |
| Lungime cablu mouse | 1,8 m |
| Culoare iluminare | Albastru, Verde, Roşu |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Dimensiuni Keyboard (WxDxH) | 438 x 157 x 38 milimetri |
| Greutatea tastaturii | 1,04 kilograme |
| Mouse Dimensiuni (LxDxH) | 118 x 62 x 37 milimetri |
| Greutatea mouse-ul | 89 g |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84716060 |
- Tastatură numerică
- Da
- Interfață dispozitiv
- USB
- Utilizare recomandată
- Gaming
- Mouse inclus
- Da
- Tip de sursă de curent
- USB
- Aparat de
- Nu
- Schemei de tastatură
- QWERTY
- Limbă tastatură
- Italiană
- Culoarea produsului
- Alb
- Comutator tastatură
- Switch mecanic taste
- Factor formă tastatură
- Mărime completă (100%)
- Retroiluminare
- Da
- Număr de produse incluse
- 2 buc.
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi




