Descoperă categoriile noastre
Tastaturi
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Casti audio
Mouse Optic MSI Clutch GM41 Lightweight V2, USB, Negru
CLUTCH GM41 LIGHTWEIGHT V2
214,57 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Mouse Optic MSI Clutch GM41 Lightweight V2, USB, Negru
Caracteristici:
| Mouse | |
| Scop | Gaming |
| Interfață dispozitiv | USB Tip-A |
| Mişcarea tehnologie de detectare a | Optice |
| Tip de derulare | Rotiță |
| Cantitatea Buttons | 6 |
| Tip de butoane | Butoane apăsate |
| Rezoluţia de circulaţie | 16000 DPI |
| Viteză detectare mouse | 400 ips |
| Rezoluție mișcare adaptabilă | Da |
| Număr moduri rezoluție de mișcare | 5 |
| Număr rotițe de derulare | 1 |
| Direcții de derulare | Vertical |
| Polling rate (număr cereri/secundă) | 1000 Hz |
| Durabilitate butoane (milioane de clicuri) | 60 |
| Design | |
| Factorul de formă | Ambidextru |
| Culoarea produsului | Negru |
| Iluminat | Da |
| Culoare iluminare | Albastru, Verde, Roşu |
| Ergonomice | |
| Lungime cablu | 2 m |
| Caracteristici cablu | Împletit |
| Managementul energiei | |
| Sursă de alimentare | Cablu |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Greutate | 65 g |
| Datele de ambalare | |
| Cantitatea | 1 |
| Greutatea pachetului | 186 g |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84716070 |
- Factorul de formă
- Ambidextru
- Scop
- Gaming
- Interfață dispozitiv
- USB Tip-A
- Mişcarea tehnologie de detectare a
- Optice
- Tip de derulare
- Rotiță
- Cantitatea Buttons
- 6
- Sursă de alimentare
- Cablu
- Cantitatea
- 1
- Culoarea produsului
- Negru
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi




