Descoperă categoriile noastre
Tastaturi
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Casti audio
Tastatura gaming ASUS TUF Gaming K1 neagra iluminare RGB
90MP01X0-BKUA00
325,61 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
ASUS TUF Gaming K1, Mărime completă (100%), USB, Switch membrană taste, QWERTY, RGB LED, Negru
ASUS TUF Gaming K1. Factor formă tastatură: Mărime completă (100%), Interfață dispozitiv: USB, Comutator tastatură: Switch membrană taste, Schemei de tastatură: QWERTY. Tip retroiluminare: RGB LED, Suport încheietură mână. Lungime cablu: 1,8 m. Utilizare recomandată: Gaming. Culoarea produsului: Negru
| Tastatură | |
| Utilizare recomandată | Gaming |
| Interfață dispozitiv | USB |
| Comutator tastatură | Switch membrană taste |
| Schemei de tastatură | QWERTY |
| Limbă tastatură | Englez |
| Aparat de | Nu |
| Factor formă tastatură | Mărime completă (100%) |
| Tastatură numerică | Da |
| Cheile Windows | Da |
| Taste | Da |
| Scurtături de taste programabile | Da |
| Taste multimedia | Da |
| Rollover | 19-key rollover |
| Polling rate (număr cereri/secundă) | 1000 Hz |
| Memorie încorporată | Da |
| Design | |
| Retroiluminare | Da |
| Tip retroiluminare | RGB LED |
| Culoare iluminare din spate | Multi |
| Iluminat din spate ajustabil | Da |
| Suport încheietură mână | Da |
| Culoarea produsului | Negru |
| Material | Din material plastic |
| Caracteristici protecție | Rezistent la lichide vărsate |
| Caracteristici | |
| Conector USB | USB Tip-A |
| Lungime cablu | 1,8 m |
| Antighosting | Da |
| Număr porturi USB 2.0 | 1 |
| Managementul energiei | |
| Tip de sursă de curent | USB |
| Mouse | |
| Mouse inclus | Nu |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 11 |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Dimensiuni Keyboard (WxDxH) | 451 x 155 x 36 milimetri |
| Greutatea tastaturii | 810 g |
- Tastatură numerică
- Da
- Interfață dispozitiv
- USB
- Utilizare recomandată
- Gaming
- Mouse inclus
- Nu
- Tip de sursă de curent
- USB
- Aparat de
- Nu
- Schemei de tastatură
- QWERTY
- Limbă tastatură
- Englez
- Culoarea produsului
- Negru
- Comutator tastatură
- Switch membrană taste
- Factor formă tastatură
- Mărime completă (100%)
- Retroiluminare
- Da
- Număr de produse incluse
- 1 buc.
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi



