Descoperă categoriile noastre
Tastaturi
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Casti audio
HP Pavilion Keyboard and Mouse 200 ALL "9DF28AAABB"
9DF28AA#ABB
92,77 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
HP Pavilion Tastatură şi mouse 200, Mărime completă (100%), USB, Switch mecanic taste, QWERTY, Negru, Mouse inclus
| Utilizare recomandată | Universală |
| Interfață dispozitiv | USB |
| Comutator tastatură | Switch mecanic taste |
| Schemei de tastatură | QWERTY |
| Limbă tastatură | Englez |
| Aparat de | Butoane mouse |
| Factor formă tastatură | Mărime completă (100%) |
| Tastatură numerică | Da |
| Retroiluminare | Nu |
| Culoarea produsului | Negru |
| Stil tastatură | Drept |
| Suport încheietură mână | Nu |
| Tip de sursă de curent | USB |
| Mouse inclus | Da |
| Factorul de formă | Ambidextru |
| Rezoluţia de circulaţie | 1600 DPI |
| Derulare | Da |
| Tip de derulare | Rotiță |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 8 |
| Dimensiuni Keyboard (WxDxH) | 465 x 174,4 x 23,5 milimetri |
| Greutatea tastaturii | 500 g |
| Mouse Dimensiuni (LxDxH) | 115 x 69 x 38 milimetri |
| Greutatea mouse-ul | 90 g |
| Număr de produse incluse | 2 buc. |
| Lăţime de ambalaj | 551 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 188 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 43 milimetri |
| Greutatea pachetului | 790 g |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84716060 |
- Garantie
- 24 LUNI
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi

