Descoperă categoriile noastre
Tastaturi
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Casti audio
HP Pavilion 300 Wired Keyboard ALL "4CE96AAABB" (include TV 0.8lei)
4CE96AA#ABB
110,42 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
HP Tastatură cu cablu Pavilion 300, Mărime completă (100%), Prin cablu, USB, Switch mecanic taste, QWERTY, Negru
| Utilizare recomandată | Birou |
| Interfață dispozitiv | USB |
| Comutator tastatură | Switch mecanic taste |
| Schemei de tastatură | QWERTY |
| Aparat de | Nu |
| Factor formă tastatură | Mărime completă (100%) |
| Tastatură numerică | Da |
| Cheile Windows | Da |
| Tehnologia de conectare | Prin cablu |
| Hub USB | Nu |
| Scop | PC/server |
| Cititor de amprente | Nu |
| Ţara de origine | China |
| Retroiluminare | Nu |
| Culoarea produsului | Negru |
| Stil tastatură | Drept |
| Suport încheietură mână | Nu |
| Segment HP | Acasă |
| Tip de sursă de curent | USB |
| Mouse inclus | Nu |
| Sisteme de operare Windows suportate | Da |
| Dimensiuni Keyboard (WxDxH) | 410,1 x 114,2 x 22,3 milimetri |
| Greutatea tastaturii | 410 g |
| Greutate | 410 g |
| Număr de produse incluse | 1 buc. |
| Lăţime de ambalaj | 445 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 145 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 38 milimetri |
| Greutatea pachetului | 590 g |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84716060 |
- Garantie
- 24 LUNI
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi

