Descoperă categoriile noastre
Tablete
Laptop, Tablete & Telefoane
Laptopuri
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Telefoane mobile
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
Samsung Galaxy Tab A8 SM-X200, 26,7 cm (10.5"), 1920 x 1200 Pixel, 64 Giga Bites, 4 Giga Bites, Android 11, Argint
SM-X200NZSEEUE
1.290,51 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Samsung Galaxy Tab A8 SM-X200, 26,7 cm (10.5"), 1920 x 1200 Pixel, 64 Giga Bites, 4 Giga Bites, Android 11, Argint
Samsung Galaxy Tab A8 SM-X200. Diagonala afișajului: 26,7 cm (10.5"), Rezoluţie de afişare: 1920 x 1200 Pixel, Tehnologie de afișare: LCD. Capacitate internă de stocare: 64 Giga Bites. Familia de procesoare: Tigru, Procesor: T618. Memorie internă: 4 Giga Bites. Rezoluție cameră foto posterioară (numerică): 8 MP, Rezoluție cameră foto frontală (numerică): 5 MP. Standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac). Assisted funcţia GPS (A-GPS). Cititor card integrat. Greutate: 508 g. Sistem de operare cu condiţia: Android 11. Culoarea produsului: Argint
| afișaj | |
| Diagonala afișajului | 26,7 cm (10.5") |
| Rezoluţie de afişare | 1920 x 1200 Pixel |
| Tip panou | TFT |
| Luminozitate afişaj | 360 cd/m² |
| Tip HD | WUXGA |
| Numărul de culori ale afișajului | 16 milioane de culori |
| Procesor | |
| Producătorul procesorului | Unisoc |
| Familia de procesoare | Tigru |
| Procesor | T618 |
| Frecvență boost procesor | 1,8 GHz |
| Numărul de nuclee de procesor | 8 |
| Memorie | |
| Memorie internă | 4 Giga Bites |
| Medii de stocare | |
| Capacitate internă de stocare | 64 Giga Bites |
| Cititor card integrat | Da |
| Carduri de memorie compatibile | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC |
| Capacitatea maximă card de memorie | 1 TB |
| Aparat de fotografiat | |
| Tip cameră spate | Cameră video unică |
| Rezoluție cameră foto posterioară (numerică) | 8 MP |
| Apertură cameră spate | 2 |
| Zoom digital | 10x |
| Moduri de înregistrare video | 720p, 1080p |
| Cameră foto frontală | Da |
| Apertură cameră față | 2,2 |
| Reţea | |
| Conexiune rețea mobilă | Nu |
| Tip rețea mobilă | Nu este compatibil |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standarde Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi Direct | Da |
| Conexiune | |
| Cantitate porturi USB 2.0 Tip-C | 1 |
| Port combo caști/microfon | Da |
| Design | |
| Factorul de formă | Tăbliță |
| Culoarea produsului | Argint |
| Tip de dispozitiv | Tabletă mobilă |
| Performanță | |
| Locație poziție | Da |
| GLONASS | Da |
| Galileo | Da |
| Software | |
| Platformă | Android |
| Sistem de operare cu condiţia | Android 11 |
| Baterie | |
| Performanţa bateriei | 7040 mAh |
| Managementul energiei | |
| Disiparea puterii pentru adaptorul AC | 15 W |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 246,8 milimetri |
| Adâncime | 161,9 milimetri |
| Înălţime | 6,9 milimetri |
| Greutate | 508 g |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Adaptor AC legat | Da |
| Cabluri incluse | USB tip-C |
- Procesor
- T618
- Diagonala afișajului
- 26,7 cm (10.5")
- Rezoluţie de afişare
- 1920 x 1200 Pixel
- Sistem de operare cu condiţia
- Android 11
- Producătorul procesorului
- Unisoc
- Familia de procesoare
- Tigru
- Memorie internă
- 4 Giga Bites
- Capacitate internă de stocare
- 64 Giga Bites
- Cititor card integrat
- Da
- Tip cameră spate
- Cameră video unică
- Rezoluție cameră foto posterioară (numerică)
- 8 MP
- Cameră foto frontală
- Da
- Conexiune rețea mobilă
- Nu
- Standard Wi-Fi
- Wi-Fi 5 (802.11ac)
- Factorul de formă
- Tăbliță
- Tip de dispozitiv
- Tabletă mobilă
- Locație poziție
- Da
- Assisted funcţia GPS (A-GPS)
- Da
- Platformă
- Android
- Performanţa bateriei
- 7040 mAh
- Culoarea produsului
- Argint
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi