Descoperă categoriile noastre
Tablete
Laptop, Tablete & Telefoane
Laptopuri
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Telefoane mobile
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
TABLETE Samsung SG TAB S9 FE X510 WIFI 10.9" 6/128 GY "SM-X510NZAAEUE"
SM-X510NZAAEUE
2.452,94 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Samsung Galaxy Tab S9 FE, 27,7 cm (10.9"), 2304 x 1440 Pixel, 128 Giga Bites, 6 Giga Bites, Android 13, Gri
Samsung Galaxy Tab S9 FE. Diagonala afișajului: 27,7 cm (10.9"), Rezoluţie de afişare: 2304 x 1440 Pixel, Tehnologie de afișare: LCD. Capacitate internă de stocare: 128 Giga Bites. Familia de procesoare: Samsung Exynos, Procesor: 1380. Memorie internă: 6 Giga Bites. Rezoluție cameră foto posterioară (numerică): 8 MP, Rezoluție cameră foto frontală (numerică): 12 MP. Standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax). Assisted funcţia GPS (A-GPS). Cititor card integrat. Greutate: 523 g. Sistem de operare cu condiţia: Android 13. Culoarea produsului: Gri
| afișaj | |
| Diagonala afișajului | 27,7 cm (10.9") |
| Rezoluţie de afişare | 2304 x 1440 Pixel |
| Tip panou | TFT |
| Tip ecran afișare | Gorilla Glass |
| Tip HD | WUXGA+ |
| Numărul de culori ale afișajului | 16 milioane de culori |
| Procesor | |
| Producătorul procesorului | Samsung |
| Familia de procesoare | Samsung Exynos |
| Procesor | 1380 |
| Numărul de nuclee de procesor | 8 |
| Memorie | |
| Memorie internă | 6 Giga Bites |
| Medii de stocare | |
| Capacitate internă de stocare | 128 Giga Bites |
| Cititor card integrat | Da |
| Carduri de memorie compatibile | MicroSD (TransFlash) |
| Capacitatea maximă card de memorie | 1 TB |
| Audio | |
| Sistem audio | Dolby Atmos |
| Aparat de fotografiat | |
| Tip cameră spate | Cameră video unică |
| Rezoluție cameră foto posterioară (numerică) | 8 MP |
| Apertură cameră spate | 1,9 |
| Unghi de vedere (FOV) cameră posterioară | 75° |
| Zoom digital | 4x |
| Auto focar | Da |
| Cameră foto frontală | Da |
| Apertură cameră față | 2,4 |
| Unghi de vedere (FOV) cameră frontală | 120° |
| Reţea | |
| Conexiune rețea mobilă | Nu |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standarde Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Comunicaţii în câmp apropiat (NFC) | Nu |
| Conexiune | |
| Cantitate porturi USB 2.0 Tip-C | 1 |
| Design | |
| Factorul de formă | Tăbliță |
| Culoarea produsului | Gri |
| Tip de dispozitiv | Tabletă mobilă |
| Cod de Protecție Internațională (IP) | IP68 |
| Performanță | |
| Locație poziție | Da |
| BeiDou | Da |
| Galileo | Da |
| Sistem Satelit Quasi-Zenith (QZSS) | Da |
| Accelerometru | Da |
| Senzor lumină ambientală | Da |
| Giroscop | Da |
| Senzor spațiu | Da |
| Securitate | |
| Cititor de amprente | Da |
| Software | |
| Platformă | Android |
| Sistem de operare cu condiţia | Android 13 |
| Baterie | |
| Baterie inclusă | Da |
| Performanţa bateriei | 8000 mAh |
| Încărcare rapidă | Da |
| Baterie timp de reîncărcare | 1,48 h |
| Managementul energiei | |
| Disiparea puterii pentru adaptorul AC | 45 W |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 254,3 milimetri |
| Adâncime | 6,5 milimetri |
| Înălţime | 165,8 milimetri |
| Greutate | 523 g |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Stilou | Da |
| Cabluri incluse | USB |
- Procesor
- 1380
- Garantie
- 24
- Diagonala afișajului
- 27,7 cm (10.9")
- Rezoluţie de afişare
- 2304 x 1440 Pixel
- Sistem de operare cu condiţia
- Android 13
- Producătorul procesorului
- Samsung
- Familia de procesoare
- Samsung Exynos
- Memorie internă
- 6 Giga Bites
- Capacitate internă de stocare
- 128 Giga Bites
- Cititor card integrat
- Da
- Tip cameră spate
- Cameră video unică
- Rezoluție cameră foto posterioară (numerică)
- 8 MP
- Cameră foto frontală
- Da
- Conexiune rețea mobilă
- Nu
- Standard Wi-Fi
- Wi-Fi 6 (802.11ax)
- Factorul de formă
- Tăbliță
- Tip de dispozitiv
- Tabletă mobilă
- Locație poziție
- Da
- Assisted funcţia GPS (A-GPS)
- Da
- Platformă
- Android
- Performanţa bateriei
- 8000 mAh
- Culoarea produsului
- Gri
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi










