Descoperă categoriile noastre
Plotter Canon imagePROGRAF TM-200
3062C003AA
4.728,95 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Canon imagePROGRAF TM-200, Inkjet termală, 2400 x 1200 DPI, HP-GL/2, HP-RTL, Negru, Cyan, Magenta, Negru mat, Galben, PF-06, A1 (594 x 841 mm)
| Tehnologia tipăririi | Inkjet termală |
| Culoare | Da |
| Rezoluţia maximă | 2400 x 1200 DPI |
| Limbi pagină descriere | HP-GL/2, HP-RTL |
| Culori de imprimare | Negru, Cyan, Magenta, Negru mat, Galben |
| Cap tipărire | PF-06 |
| Copiere | Nu |
| Scanare | Nu |
| Mărimea maximă de tipărire | A1 (594 x 841 mm) |
| Tip tavă hârtie imprimare | Hârtie de scris (bond), Hârtie glasată, Hârtie mată, Hârtie simplă, Hârtie satinată, Hârtie groasă |
| Coli tăiate | Da |
| Formate ISO serie-A (A0...A9) | A1, A2, A3, A3+ |
| Formate ISO serie-B (B0...B9) | B2, B4 |
| Mass-media dimensiuni de imprimare fără margini | A2, A3, A3+, B4 |
| Grosime media | 0.07 - 0.8 milimetri |
| Lungime maximă a rolei | 18 m |
| Diametrul maxim de roll | 15 cm |
| Margine superioară rolă | 3 milimetri |
| Lățime suport media (coli) | 203.2 x 610 milimetri |
| Lățime suport media (role) | 203.2 x 610 milimetri |
| Rolă de hârtie | Da |
| Ethernet LAN | Da |
| Port USB | Da |
| Wi-Fi | Da |
| Tip interfață Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Conector USB | USB Tip-A |
| Număr porturi USB 2.0 | 1 |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Număr de porturi RJ-45 | 1 |
| Culoarea produsului | Negru, Alb |
| Ecran încorporat | Da |
| Diagonala afișajului | 7,62 cm (3") |
| Tipul de control | Tactil |
| Nivel intensitate sunet (imprimare) | 44 dB |
| Capacitate RAM | 2 Giga Bites |
| Certificare | TUV, CB, CE, EAC |
| Consum de energie (în aşteptare) | 3,6 W |
| Consum de energie (tipic) | 69 W |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 W |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 15 - 30 °C |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 - 80% |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| Sisteme de operare Mac suportate | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR |
| Lățime | 982 milimetri |
| Adâncime | 887 milimetri |
| Înălţime | 1060 milimetri |
| Greutate | 52 kilograme |
| Lăţime de ambalaj | 1152 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 913 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 705 milimetri |
| Greutatea pachetului | 69 kilograme |
| Drivere incluse | Da |
| Manual | Da |
| Software în grup | TM Unified Printer Driver, Accounting Manager, Apple AirPrint, Canon Print Service, Device Management Console, Direct Print & Share, Free Layout Tool, Free Layout Plus, imagePROGRAF Printer Driver for Windows®/Mac®, Media Configuration Tool, PosterArtist Lite for Windows, Optimized Driver for AutoCAD, Canon PRINT Inkjet Selphy, Easy Photo Print Editor |
| Ecran tactil | Da |
| Mass-media de vinil | Da |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84433210 |
- Garantie
- 12
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi


