Descoperă categoriile noastre
NAS
Retelistica
Switch-uri
Cabinete Metalice
Cabluri & accesorii
Acces Point-uri
Placi de retea
Routere Wireless
Patch cord
Pdu
Role UTP/FTP
Tester retea
Extender si repetor
Matrice
Cabluri de alimentare
Cabluri de Boxe
Adaptoare Convertoare si Mufe
Accesorii switch-uri
Unelte PC
Supraveghere - accesorii
Routere
Range Extender
Patch panel
Mesh
Accesorii rack-uri
Solutii MikroTik
Transmisie wireless IP
Adaptoare PowerLAN
Network Attached Storage Qnap TBS-464 8G, Negru
TBS-464-8G
3.728,99 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Network Attached Storage Qnap TBS-464 8G, Negru
| Medii de stocare | |
| Discuri de stocare instalate | Nu |
| Număr de discuri de stocare suportat | 4 |
| Tip discuri de stocare instalate | Nu |
| Tipuri discuri de stocare suportate | SSD |
| Interfețe drive stocare compatibile | M.2 |
| Număr de sloturi M.2 (M & B) | 4 |
| Suport RAID | Da |
| Niveluri RAID | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
| Migrație online RAID | Da |
| Expansiune RAID online | Da |
| Sisteme de fişiere acceptate | FAT32, NTFS, ext3, ext4 |
| Roaming disc | Da |
| Procesor | |
| Producătorul procesorului | Intel |
| Familia de procesoare | Intel® Celeron® |
| Procesor | N5105 |
| Frecvență procesor | 2 GHz |
| Frecvență boost procesor | 2,9 GHz |
| Numărul de nuclee de procesor | 4 |
| Fire de execuție procesor (threads) | 4 |
| Număr de procesoare suportate | 1 |
| Model adaptor grafic la-bord | Intel® UHD Graphics |
| Memorie | |
| Tip de memorie internă | DDR4 |
| Memorie internă | 8 Giga Bites |
| Maxim memorie RAM suportată | 8 Giga Bites |
| Memorie volatilă | 4000 Mega bites |
| Reţea | |
| Ethernet LAN | Da |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 100,1000,2500 Mbit/s |
| Server DHCP | Da |
| Jumbo suportã frame-uri | Da |
| Ajutor iSCSI | Da |
| Opțiune Wake-on-LAN | Da |
| DNS dinamic (DDNS) | Da |
| Conexiune | |
| Porturi Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Port USB | Da |
| Număr porturi USB 2.0 | 3 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A | 2 |
| Numărul de porturi HDMI | 2 |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| Design | |
| Tip de sasiu | Spaţiul de lucru |
| Tipul de răcire | Activ |
| Culoarea produsului | Negru |
| Numărul de ventilatoare | 1 ventilator(ventilatoare) |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Performanță | |
| Tipul | NAS |
| Clasă dispozitiv | Acasă și biroul de acasă |
| Funcție back-up | Da |
| Caracteristici back-up | Cloud |
| Sonerie | Da |
| Ajutor multilingual | Da |
| Nivel zgomot | 25 dB |
| Instantaneu(foto) | Da |
| Sprijin S.M.A.R.T. | Da |
| Software | |
| Sistem de operare cu condiţia | QNAP Turbo System |
| Versiune sistem de operare | 5,0,0 |
| Sisteme de operare Windows suportate | Da |
| Sisteme de operare Linux suportate | Da |
| Sisteme de operare Mac suportate | Da |
| Managementul energiei | |
| Locație sursă de curent | Externă |
| Capacitate unitate de alimentare cu energie (PSU) | 65 W |
| Numărul surselor de energie | 1 |
| Consum de energie (tipic) | 28 W |
| Consum de energie (în repaos) | 18 W |
| Tensiune AC intrare | 100 - 240 V |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 230 milimetri |
| Adâncime | 165 milimetri |
| Înălţime | 30 milimetri |
| Greutate | 800 g |
| Greutatea pachetului | 1,7 kilograme |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 - 40 °C |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 5 - 95% |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 - 70 °C |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84714100 |
- Procesor
- N5105
- Categorie
- NAS
- Garantie
- 24
- Port USB
- Da
- Ethernet LAN
- Da
- Lățime
- 230 milimetri
- Adâncime
- 165 milimetri
- Înălţime
- 30 milimetri
- Sistem de operare cu condiţia
- QNAP Turbo System
- Producătorul procesorului
- Intel
- Familia de procesoare
- Intel® Celeron®
- Frecvență procesor
- 2 GHz
- Memorie internă
- 8 Giga Bites
- Porturi Ethernet LAN (RJ-45)
- 2
- Tipul
- NAS
- Tip de sasiu
- Spaţiul de lucru
- Număr de discuri de stocare suportat
- 4
- Suport RAID
- Da
- Discuri de stocare instalate
- Nu
- Tip discuri de stocare instalate
- Nu
- Tipuri discuri de stocare suportate
- SSD
- Tipul de răcire
- Activ
- Clasă dispozitiv
- Acasă și biroul de acasă
- Funcție back-up
- Da
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi





