Descoperă categoriile noastre
Multifunctionala Inkjet CISS Mono EPSON WF-M5799DWF A4 Impr|Scan|Cop|Fax Viteza de Printare Monocrom: 34ppm Viteza de pr
C11CG04401
4.248,07 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Epson WorkForce Pro WF-M5799DWF, Cu jet de cerneală, Imprimare mono, 1200 x 2400 DPI, A4, Imprimare directă, Alb
Epson WorkForce Pro WF-M5799DWF. Tehnologia tipăririi: Cu jet de cerneală, Imprimare: Imprimare mono, Rezoluţia maximă: 1200 x 2400 DPI. Copiere: Copiere mono, Rezoluţie maximă de copiere: 600 x 1200 DPI. Scanare: Scanare color, Rezoluţia optică de scanare: 1200 x 2400 DPI. Trimitere faxuri: Trimitere fax color. Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO: A4. Wi-Fi. Imprimare directă. Culoarea produsului: Alb
| Viteza imprimării | |
| Tehnologia tipăririi | Cu jet de cerneală |
| Imprimare | Imprimare mono |
| Imprimarea duplex | Da |
| Moduri de imprimare față-verso | Auto |
| Rezoluţia maximă | 1200 x 2400 DPI |
| Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A4/US Letter) | 34 ppm |
| Viteză imprimare (ISO/IEC 24734) mono | 24 ipm |
| Viteză imprimare (ISO/IEC 24734) alb/negru | 24 ppm |
| Viteza de imprimare duplex (negru, calitate normală, A4/US Letter) | 15 ppm |
| Viteză imprimare față-verso (ISO/IEC 24734) mono | 8 ipm |
| Viteză imprimare față-verso (ISO/IEC 24734) colour | 8 ipm |
| Viteză printare duplex negru (ISO/IEC 24734, A4) | 15 ppm |
| Timpul până la prima pagina (negru, normal) | 4,8 s |
| Copiere | |
| Copiere | Copiere mono |
| Copiere duplex | Da |
| Rezoluţie maximă de copiere | 600 x 1200 DPI |
| Mărime maximă copie | A4 |
| Viteza de copiere(calitate normală, negru, A4) | 22 cpm |
| Numărul maxim de copii | 999 copii |
| Redimensionare copiere | 25 - 400% |
| Scanare | |
| Scanare | Scanare color |
| Duplex de scanare | Da |
| Rezoluţia optică de scanare | 1200 x 2400 DPI |
| Rezoluție scanare optică (ADF) | 1200 x 1200 DPI |
| Tehnologie de scanare | CIS |
| Scanează către | Cloud |
| Viteză scanare (negru) | 24 ipm |
| Viteză scanare (color) | 24 ipm |
| Formatele de imagine suportate | JPEG, TIFF |
| Formate de documente suportate | |
| Fax | |
| Trimitere faxuri | Trimitere fax color |
| Viteză transmitere fax | 3 secunde/pagini |
| Viteză modem | 33,6 Kbit/s |
| Memorie fax | 6 Mega bites |
| Apelare rapidă fax (maxim de numere) | 200 |
| Redirecţionarea faxurilor | Da |
| Redirecționare fax către | E-mail, Dosar, PC-ul |
| Mod Corectare Erori (ECM) | Da |
| Caracteristici | |
| Ciclu de funcţionare (maxim) | 45000 pagini pe luna |
| Volum de lucru (recomandat) | 250 - 2500 pagini pe luna |
| Expeditor digital | Da |
| Culori de imprimare | Negru |
| Limbi pagină descriere | PCL 6, PostScript 3, ESC/P-R, PDF 1.7, PCL 5e |
| Ţara de origine | Indonezia |
| Capacitate de intrare & de ieșire | |
| Număr total tăvi intrare | 3 |
| Capacitate totală intrare | 330 foi |
| Capacitate totală ieșire | 150 foi |
| Tavă utilizări multiple | Da |
| Capacitate tavă multifuncțională | 80 foi |
| Tip alimentare hârtie | Tava de hârtie |
| Alimentare documente automată (ADF) | Da |
| Capacitate tavă alimentare automată hârtie (ADF) | 50 foi |
| Capacitate maximă de alimentare | 1330 foi |
| Manipularea hârtiei | |
| Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO | A4 |
| Mărimea maximă de tipărire | 216 x 297 mm |
| Tip tavă hârtie imprimare | Hârtie groasă |
| Formate ISO serie-A (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| Formate ISO serie-B (B0...B9) | B5, B6 |
| Formate ISO serie-C (C0...C9) | C5, C6 |
| Dimensiuni suporturi imprimare non-ISO | Executiv, Legal, Letter |
| Dimensiuni plicuri | 10, C4, C5, C6, DL |
| Dimensiuni hârtii fotografice | 9x13,10x15,13x18 |
| Personalizat mass-media lungime | 210 - 297 milimetri |
| Greutate tavă hârtie imprimare | 64 - 256 g/m² |
| Conexiune | |
| Interfețe standard | Ethernet, USB 2.0, LAN wireless |
| Imprimare directă | Da |
| Port USB | Da |
| Număr porturi USB 2.0 | 2 |
| Reţea | |
| Wi-Fi | Da |
| Ethernet LAN | Da |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Standarde Wi-Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Comunicaţii în câmp apropiat (NFC) | Da |
| Algoritmi de securitate | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-AES, WPA-PSK, WPA2-AES, WPA2-PSK |
| Protocoale de rețea suportate (IPv6) | TCP |
| Protocoale de administrare | HTTP, DHCP, BOOTP, APIPA, DDNS, mDNS, SNTP, SLP, WSD, LLTD, SMTP, POP3, IEEE 802.1X, ARP, GARP, ICMP, IGMP, DCHP, HTTPS, XMPP, LDAP, LDAPS, SNMP 1.0, SNMP 2.0c, SNMP 3.0, SNMP Trap |
| Tehnologii mobile de imprimare | Apple AirPrint |
| Performanță | |
| Nivel intensitate sunet (imprimare) | 54 dB |
| Nivel sunet (imprimare) | 6,8 dB |
| Design | |
| Culoarea produsului | Alb |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Ecran încorporat | Da |
| Ecran | LCD |
| Diagonala afișajului | 10,9 cm (4.3") |
| Ecran tactil | Da |
| Tipul de control | Tactil |
| Afișaj color | Da |
| Managementul energiei | |
| Consum de energie (la copiere) | 23 W |
| Consum energie (gata de operare) | 10 W |
| Consum de energie (în repaos) | 1,4 W |
| Consum de energie (oprit) | 0,2 W |
| Energy Star, Typical Electricity Consumption (TCE) | 0,2 kWh/săptămână |
| Frecvență de intrare AC | 50 - 60 Hz |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Linux suportate | Da |
| Sustenabilitate | |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 425 milimetri |
| Adâncime | 535 milimetri |
| Înălţime | 357 milimetri |
| Greutate | 18,3 kilograme |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 534 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 545 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 490 milimetri |
| Greutatea pachetului | 22 kilograme |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Cabluri incluse | AC |
| Ghid de instalare rapidă | Da |
| Software în grup | Epson Document Capture Pro (Windows only) |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84433100 |
| Lățime brută palet | 80 cm |
| Lungime brută palet | 120 cm |
| Înălțime brută palet | 42 cm |
| Produse per strat palet | 2 buc. |
| Produse per palet | 8 buc. |
| Lățime palet (UK) | 100 cm |
| Lungime palet (UK) | 120 cm |
| Înălțime palet (UK) | 42 cm |
| Produse per strat palet (UK) | 2 buc. |
| Produse per palet (UK) | 8 buc. |
| Alte caracteristici | |
| Metodă tipărire | Epson PrecisionCore |
| CD Software | Da |
| Picătură de cerneală | Mit Variable-sized Droplet-Technologie |
- Dimensiune
- A4
- Copiere
- Copiere mono
- Imprimare
- Imprimare mono
- Scanare
- Scanare color
- Garantie
- 12
- Tehnologia tipăririi
- Cu jet de cerneală
- Imprimarea duplex
- Da
- Rezoluţia maximă
- 1200 x 2400 DPI
- Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A4/US Letter)
- 34 ppm
- Ciclu de funcţionare (maxim)
- 45000 pagini pe luna
- Culori de imprimare
- Negru
- Număr total tăvi intrare
- 3
- Capacitate totală intrare
- 330 foi
- Capacitate totală ieșire
- 150 foi
- Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO
- A4
- Tip tavă hârtie imprimare
- Hârtie groasă
- Formate ISO serie-A (A0...A9)
- A4, A5, A6
- Imprimare directă
- Da
- Wi-Fi
- Da
- Ethernet LAN
- Da
- Poziționare pe piață
- Companii
- Ecran încorporat
- Da
- Copiere duplex
- Da
- Rezoluţie maximă de copiere
- 600 x 1200 DPI
- Duplex de scanare
- Da
- Trimitere faxuri
- Trimitere fax color
- Rezoluţia optică de scanare
- 1200 x 2400 DPI
- Culoarea produsului
- Alb
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi







