Descoperă categoriile noastre
Multifunctional inkjet CISS Canon PIXMA G3411, Wireles, A4
2315C025AA
987,36 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Canon PIXMA G3411, Cu jet de cerneală, Imprimare color, 4800 x 1200 DPI, Copiere color, A4, Negru
| Tehnologia tipăririi | Cu jet de cerneală |
| Imprimare | Imprimare color |
| Imprimarea duplex | Nu |
| Rezoluţia maximă | 4800 x 1200 DPI |
| Copiere | Copiere color |
| Copiere duplex | Nu |
| Numărul maxim de copii | 20 copii |
| Scanare | Scanare color |
| Duplex de scanare | Nu |
| Rezoluţia optică de scanare | 600 x 1200 DPI |
| Tip scanner | Scaner plat |
| Suprafață maximă scanare | 216 x 297 milimetri |
| Tehnologie de scanare | CIS |
| Viteză scanare (negru) | 3,1 ppm |
| Intensitate culoare intrare | 48 bit |
| Intensitate culoare ieșire | 24 bit |
| Scala nivel culoare gri | 16 |
| Trimitere faxuri | Nu |
| Trimitere fax duplex | Nu |
| Număr cartușe de tipărire | 2 |
| Culori de imprimare | Cyan, Magenta, Galben |
| Expeditor digital | Nu |
| Cartușe de schimb | GI-490 GI-490 GI-490 GI-490 |
| Capacitate totală intrare | 100 foi |
| Tip alimentare hârtie | Tava de hârtie |
| Capacitate maximă de alimentare | 100 foi |
| Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO | A4 |
| Tip tavă hârtie imprimare | Plicuri, Hârtie de mare rezoluție, Hârtie fotografică, Hârtie simplă |
| Formate ISO serie-A (A0...A9) | A4, A5 |
| Formate ISO serie-B (B0...B9) | B5 |
| Dimensiuni suporturi imprimare non-ISO | Legal, Letter |
| Dimensiuni plicuri | 10, DL |
| Dimensiuni hârtii fotografice | 10x15 cm |
| Mass-media dimensiuni de imprimare fără margini | 10x15, 13x18, 13x13, 20x25, A4, Letter |
| Greutate tavă hârtie imprimare | 64 - 105 g/m² |
| Imprimare directă | Nu |
| Interfețe standard | USB, LAN wireless |
| Port USB | Da |
| Conector USB | USB Tip-B |
| Wi-Fi | Da |
| Ethernet LAN | Nu |
| Standarde Wi-Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Algoritmi de securitate | WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Tehnologii mobile de imprimare | Google Cloud Print, Mopria Print Service, PIXMA Cloud Link |
| Cititor card integrat | Nu |
| Nivel intensitate sunet (imprimare) | 53,5 dB |
| Culoarea produsului | Negru |
| Poziționare pe piață | Acasă & birou |
| Ecran încorporat | Da |
| Ecran | LCD |
| Diagonala afișajului | 3,05 cm (1.2") |
| Consum de energie (la copiere) | 11 W |
| Consum de energie (în aşteptare) | 1,2 W |
| Consum de energie (oprit) | 0,2 W |
| Tensiune AC intrare | 100 - 240 V |
| Frecvență de intrare AC | 50 - 60 Hz |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Sisteme mobile de operare suportate | Android, Windows 10 Mobile |
| Capacitate minimă a hard discului | 3100 Mega bites |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 - 90% |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 5 - 35 °C |
| Lățime | 445 milimetri |
| Adâncime | 330 milimetri |
| Înălţime | 163 milimetri |
| Greutate | 6,3 kilograme |
| Software în grup | MP Driver and Scan Utility Full HD Movie Print My Image Garden, Quick Menu |
| Software downladabil | Easy-WebPrint EX |
- Dimensiune
- A4
- Garantie
- 24
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi


