Descoperă categoriile noastre
Multifunctional Inkjet color Canon TS3450BK, Wireless, A4
4463C006AA
319,53 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Canon PIXMA TS3450, Cu jet de cerneală, Imprimare color, 4800 x 1200 DPI, Copiere color, A4, Negru
| Tehnologia tipăririi | Cu jet de cerneală |
| Imprimare | Imprimare color |
| Imprimarea duplex | Da |
| Rezoluţia maximă | 4800 x 1200 DPI |
| Moduri de imprimare față-verso | Manualul |
| Viteză imprimare (ISO/IEC 24734) mono | 7,7 ipm |
| Viteză imprimare (ISO/IEC 24734) color | 4 ipm |
| De imprimare Economica | Da |
| Copiere | Copiere color |
| Numărul maxim de copii | 20 copii |
| Redimensionare copiere | 25 - 400% |
| Funcție copiere N-in-1 | Da |
| N-în-1 copy funcţie (N=) | 2 |
| Scanare | Scanare color |
| Rezoluţia optică de scanare | 600 x 1200 DPI |
| Intensitate culoare intrare | 16 bit |
| Intensitate culoare ieșire | 16 bit |
| Adâncimea scării de griuri | 16 bit |
| Număr cartușe de tipărire | 2 |
| Număr total tăvi intrare | 1 |
| Capacitate totală intrare | 60 foi |
| Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO | A4 |
| Tip tavă hârtie imprimare | Hârtie glasată, Hârtie de mare rezoluție |
| Formate ISO serie-A (A0...A9) | A4, A5 |
| Dimensiuni hârtii fotografice | 10x15 cm |
| Mass-media dimensiuni de imprimare fără margini | 8.9x8.9, 10x15 |
| Port USB | Da |
| Conector USB | USB Tip-B |
| Wi-Fi | Da |
| Standarde Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Algoritmi de securitate | WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Tehnologii mobile de imprimare | Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| Culoarea produsului | Negru |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Ecran încorporat | Da |
| Ecran | LCD |
| Tipul de control | Butoane |
| Afișaj color | Da |
| Tensiune AC intrare | 100 - 240 V |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 Hz |
| Sisteme de operare Windows suportate | Da |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 - 80% |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 15 - 30 °C |
| Compatibil cu măsurile de sustenabilitate | Da |
| Lățime | 435 milimetri |
| Adâncime | 327 milimetri |
| Înălţime | 145 milimetri |
| Greutate | 4 kilograme |
| Cartuș(e) inclus(e) | Da |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84433100 |
- Culoare
- Black
- Dimensiune
- A4
- Garantie
- 12
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi







