Descoperă categoriile noastre
Multifunctionala inkjet Brother DCP-T720DW, 6000 x 1200 DPI, A4
DCPT720DWYJ1
1.357,09 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Multifunctionala inkjet Brother DCP-T720DW, 6000 x 1200 DPI, A4
Caracteristici:
| Viteza imprimării | |
| Tehnologia tipăririi | Cu jet de cerneală |
| Imprimare | Imprimare color |
| Imprimarea duplex | Da |
| Moduri de imprimare față-verso | Auto |
| Rezoluţia maximă | 6000 x 1200 DPI |
| Rezoluţia culorii | 6000 x 1200 DPI |
| Rezoluție imprimare pe negru | 6000 x 1200 DPI |
| Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A4/US Letter) | 30 ppm |
| Viteza de tipărire (color, calitate normală, A4/US Letter) | 26 ppm |
| Viteză imprimare (ISO/IEC 24734) mono | 17 ipm |
| Viteză imprimare (ISO/IEC 24734) color | 16 ipm |
| Imprimare fără margini | Da |
| Copiere | |
| Copiere | Copiere color |
| Copiere duplex | Nu |
| Rezoluţie maximă de copiere | 2400 x 1200 DPI |
| Numărul maxim de copii | 99 copii |
| Redimensionare copiere | 25 - 400% |
| Funcție copiere N-in-1 | Da |
| N-în-1 copy funcţie (N=) | 2,4 |
| Funcție ajustare background | Da |
| Scanare | |
| Scanare | Scanare color |
| Rezoluţia optică de scanare | 2400 x 1200 DPI |
| Rezoluție scanare optică (negru) | 2400 x 1200 ppi |
| Rezoluție scanare optică (color) | 2400 x 1200 ppi |
| Rezoluţia maximă de scanare | 19200 x 19200 DPI |
| Suprafață maximă scanare | 216 x 297 milimetri |
| Tip scanner | Scaner Flatbed & ADF |
| Tehnologie de scanare | CIS |
| Scanează către | E-mail, Imagine, OCR |
| Intensitate culoare intrare | 30 bit |
| Intensitate culoare ieșire | 24 bit |
| Adâncimea scării de griuri | 10 bit |
| Profunzime tonuri gri ieșire | 8 bit |
| Fax | |
| Viteză modem | 14,4 Kbit/s |
| Memorie fax | 170 pagini |
| Apelarea rapidă | Da |
| Apelare rapidă fax (maxim de numere) | 90 |
| Redirecționare fax către | Fax, PC-ul |
| Caracteristici | |
| Ciclu de funcţionare (maxim) | 2500 pagini pe luna |
| Volum de lucru (recomandat) | 50 - 1000 pagini pe luna |
| Număr cartușe de tipărire | 5 |
| Culori de imprimare | Negru, Cyan, Magenta, Galben |
| Cartușe de schimb | BTD60BK, BT5001C, BT5001M, BT5001Y |
| Capacitate de intrare & de ieșire | |
| Număr total tăvi intrare | 1 |
| Capacitate totală intrare | 230 foi |
| Capacitate intrare tavă hârtie 1 | 150 foi |
| Tavă utilizări multiple | Da |
| Capacitate tavă multifuncțională | 80 foi |
| Manipularea hârtiei | |
| Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO | A4 |
| Mărimea maximă de tipărire | 216 x 356 mm |
| Formate ISO serie-A (A0...A9) | A4,A5,A6 |
| Dimensiuni suporturi imprimare non-ISO | Card index |
| Dimensiuni plicuri | C5,Com-10,DL,Monarch |
| Formatele de hârtie foto (imperial) | 3.5x5,4x6,5x7,5x8 |
| Mass-media dimensiuni de imprimare fără margini | Letter |
| Greutate tavă hârtie imprimare | 64 - 220 g/m² |
| Multi-Purpose Tray greutate mass-media | 64 - 220 g/m² |
| Conexiune | |
| Imprimare directă | Da |
| Port USB | Da |
| Reţea | |
| Wi-Fi | Da |
| Ethernet LAN | Da |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 10,100 Mbit/s |
| Standarde Wi-Fi | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Algoritmi de securitate | 64-bit WEP,128-bit WEP,SSID,SSL/TLS,WPA-PSK,WPA2-PSK |
| Tehnologii mobile de imprimare | Apple AirPrint,Brother iPrint & Scan,Mopria Print Service |
| Performanță | |
| Memorie internă | 128 Mega bites |
| Procesor încorporat | Da |
| Frecvență procesor | 576 MHz |
| Design | |
| Culoarea produsului | Gri |
| Poziționare pe piață | Acasă & birou |
| Ecran încorporat | Da |
| Ecran | LCD |
| Diagonala afișajului | 4,57 cm (1.8") |
| Tipul de control | Butoane |
| Managementul energiei | |
| Consumul mediu de energie în timp ce imprimaţi | 17 W |
| Consum de energie (în aşteptare) | 4 W |
| Consum de energie (în repaos) | 1,2 W |
| Consum de energie (oprit) | 0,2 W |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows 8.1 |
| Sisteme de operare Mac suportate | Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Sisteme de operare server suportate | Windows 2000 Server,Windows Server 2008,Windows Server 2008 R2,Windows Server 2016,Windows Server 2019 |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 10 - 35 °C |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 435 milimetri |
| Adâncime | 439 milimetri |
| Înălţime | 195 milimetri |
| Greutate | 9,7 kilograme |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 508 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 278 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 542 milimetri |
| Greutatea pachetului | 11,5 kilograme |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Cartuș(e) inclus(e) | Da |
| Capacitate cartuș inclus (negru) | 1 pagini |
| Capacitate cartuș inclus (CMY) | 4 pagini |
| Ghid de instalare rapidă | Da |
| Alte caracteristici | |
| Nivel zgomot | 53,5 dB |
- Dimensiune
- A4
- Nivel zgomot
- 53,5 dB
- Copiere
- Copiere color
- Imprimare
- Imprimare color
- Scanare
- Scanare color
- Greutate
- 8.7
9,7 kilograme - Viteza modem
- 14,4 Kbit/s
- Memorie fax
- 170 pagini
- Garantie
- 24
24 LUNI - Tehnologia tipăririi
- Cu jet de cerneală
- Imprimarea duplex
- Da
- Rezoluţia maximă
- 6000 x 1200 DPI
- Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A4/US Letter)
- 30 ppm
- Moduri de imprimare față-verso
- Auto
- Rezoluție imprimare pe negru
- 6000 x 1200 DPI
- Ciclu de funcţionare (maxim)
- 2500 pagini pe luna
- Culori de imprimare
- Negru, Cyan, Magenta, Galben
- Număr cartușe de tipărire
- 5
- Număr total tăvi intrare
- 1
- Capacitate totală intrare
- 230 foi
- Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO
- A4
- Formate ISO serie-A (A0...A9)
- A4,A5,A6
- Mărimea maximă de tipărire
- 216 x 356 mm
- Dimensiuni suporturi imprimare non-ISO
- Card index
- Greutate tavă hârtie imprimare
- 64 - 220 g/m²
- Imprimare directă
- Da
- Port USB
- Da
- Wi-Fi
- Da
- Ethernet LAN
- Da
- Tehnologia cablării
- 10/100Base-T(X)
- Viteză transfer de date Ethernet LAN
- 10,100 Mbit/s
- Standarde Wi-Fi
- Tehnologii mobile de imprimare
- Apple AirPrint,Brother iPrint & Scan,Mopria Print Service
- Procesor încorporat
- Da
- Poziționare pe piață
- Acasă & birou
- Ecran încorporat
- Da
- Consumul mediu de energie în timp ce imprimaţi
- 17 W
- Consum de energie (oprit)
- 0,2 W
- Sisteme de operare Windows suportate
- Sisteme de operare Mac suportate
- Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina
- Interval de temperatură de funcţionare (T-T)
- 10 - 35 °C
- Lățime
- 435 milimetri
- Adâncime
- 439 milimetri
- Înălţime
- 195 milimetri
- Lăţime de ambalaj
- 508 milimetri
- Adâncimea de ambalaj
- 278 milimetri
- Înălţime de ambalaj
- 542 milimetri
- Greutatea pachetului
- 11,5 kilograme
- Cartuș(e) inclus(e)
- Da
- Capacitate cartuș inclus (negru)
- 1 pagini
- Diagonala afișajului
- 4,57 cm (1.8")
- Consum de energie (în aşteptare)
- 4 W
- Manual
- Da
- Frecvență procesor
- 576 MHz
- Memorie internă
- 128 Mega bites
- Copiere duplex
- Nu
- Rezoluţie maximă de copiere
- 2400 x 1200 DPI
- Tip scanner
- Scaner Flatbed & ADF
- Rezoluție scanare optică (negru)
- 2400 x 1200 ppi
- Rezoluție scanare optică (color)
- 2400 x 1200 ppi
- Suprafață maximă scanare
- 216 x 297 milimetri
- Dimensiuni plicuri
- C5,Com-10,DL,Monarch
- Ecran
- LCD
- Numărul maxim de copii
- 99 copii
- Redimensionare copiere
- 25 - 400%
- Rezoluţia optică de scanare
- 2400 x 1200 DPI
- Intensitate culoare intrare
- 30 bit
- Volum de lucru (recomandat)
- 50 - 1000 pagini pe luna
- Consum de energie (în repaos)
- 1,2 W
- Tehnologie de scanare
- CIS
- Scanează către
- E-mail, Imagine, OCR
- Tipul de control
- Butoane
- Viteza de tipărire (color, calitate normală, A4/US Letter)
- 26 ppm
- Viteză imprimare (ISO/IEC 24734) color
- 16 ipm
- Imprimare fără margini
- Da
- Apelare rapidă fax (maxim de numere)
- 90
- Redirecționare fax către
- Fax, PC-ul
- Drivere incluse
- Da
- Carte de garanţie
- Da
- Rezoluţia culorii
- 6000 x 1200 DPI
- Formatele de hârtie foto (imperial)
- 3.5x5,4x6,5x7,5x8
- Mass-media dimensiuni de imprimare fără margini
- Letter
- Capacitate cartuș inclus (CMY)
- 4 pagini
- Tavă utilizări multiple
- Da
- Capacitate tavă multifuncțională
- 80 foi
- Sisteme de operare server suportate
- Windows 2000 Server,Windows Server 2008,Windows Server 2008 R2,Windows Server 2016,Windows Server 2019
- Algoritmi de securitate
- 64-bit WEP,128-bit WEP,SSID,SSL/TLS,WPA-PSK,WPA2-PSK
- Cartușe de schimb
- BTD60BK, BT5001C, BT5001M, BT5001Y
- Funcție copiere N-in-1
- Da
- N-în-1 copy funcţie (N)
- 2,4
- Funcție ajustare background
- Da
- Rezoluţia maximă de scanare
- 19200 x 19200 DPI
- Intensitate culoare ieșire
- 24 bit
- Adâncimea scării de griuri
- 10 bit
- Profunzime tonuri gri ieșire
- 8 bit
- Viteză imprimare (ISO/IEC 24734) mono
- 17 ipm
- Apelarea rapidă
- Da
- Capacitate intrare tavă hârtie 1
- 150 foi
- Multi-Purpose Tray greutate mass-media
- 64 - 220 g/m²
- Cablu de alimentare inclus
- Da
- Ghid de instalare rapidă
- Da
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi






