Descoperă categoriile noastre
Multif. inkjet a4 hp envy pro 6420e aio 223r4b
223R4B
709,56 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
HP ENVY 6420e, Inkjet termală, Imprimare color, 4800 x 1200 DPI, Copiere color, A4, Alb
HP ENVY 6420e. Tehnologia tipăririi: Inkjet termală, Imprimare: Imprimare color, Rezoluţia maximă: 4800 x 1200 DPI, Viteza de tipărire (color, calitate normală, A4/US Letter): 7 ppm. Copiere: Copiere color, Rezoluţie maximă de copiere: 300 x 300 DPI. Scanare: Scanare color, Rezoluţia optică de scanare: 1200 x 1200 DPI. Trimitere faxuri: Trimitere fax mono. Funcții duplex: Imprimă. Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO: A4. Wi-Fi. Culoarea produsului: Alb
| Viteza imprimării | |
| Tehnologia tipăririi | Inkjet termală |
| Imprimare | Imprimare color |
| Imprimarea duplex | Da |
| Moduri de imprimare față-verso | Auto |
| Rezoluţia maximă | 4800 x 1200 DPI |
| Rezoluţia culorii | 4800 x 1200 DPI |
| Rezoluție imprimare pe negru | 1200 x 1200 DPI |
| Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A4/US Letter) | 10 ppm |
| Viteza de tipărire (color, calitate normală, A4/US Letter) | 7 ppm |
| Viteza de tipărire (negru, calitate proiect, A4/US Letter) | 20 ppm |
| Viteza tipăririi (color, calitate proiect, A4/US Letter) | 17 ppm |
| Viteză imprimare (ISO/IEC 24734) mono | 10 ipm |
| Viteză imprimare (ISO/IEC 24734) color | 7 ipm |
| Timpul până la prima pagina (negru, normal) | 18 s |
| Timpul până la prima pagina (color, normal) | 21 s |
| Imprimare fără margini | Da |
| Copiere | |
| Copiere | Copiere color |
| Copiere duplex | Nu |
| Rezoluţie maximă de copiere | 300 x 300 DPI |
| Viteza de copiere(calitate normală, negru, A4) | 8 cpm |
| Viteza de copiere (calitate normală, color, A4) | 4 cpm |
| Numărul maxim de copii | 9 copii |
| Scanare | |
| Scanare | Scanare color |
| Duplex de scanare | Nu |
| Rezoluţia optică de scanare | 1200 x 1200 DPI |
| Rezoluție scanare optică (negru) | 1200 x 1200 ppi |
| Rezoluție scanare optică (color) | 1200 x 1200 ppi |
| Suprafață maximă scanare | 216 x 297 milimetri |
| Tip scanner | Scaner Flatbed & ADF |
| Tehnologie de scanare | CIS |
| Scanează către | |
| Viteză scanare (negru) | 200 ppm |
| Formatele de imagine suportate | BMP, JPEG, PNG, TIFF |
| Formate de documente suportate | |
| Scala nivel culoare gri | 256 |
| Fax | |
| Trimitere faxuri | Trimitere fax mono |
| Viteză modem | 14,4 Kbit/s |
| Redirecţionarea faxurilor | Da |
| Caracteristici | |
| Ciclu de funcţionare (maxim) | 1000 pagini pe luna |
| Funcții duplex | Imprimă |
| Număr cartușe de tipărire | 2 |
| Culori de imprimare | Negru, Cyan, Magenta, Galben |
| Limbi pagină descriere | PCL 3 GUI |
| Ţara de origine | Thailanda |
| Segment HP | Acasă, Biroul de acasă |
| Capacitate de intrare & de ieșire | |
| Număr total tăvi intrare | 1 |
| Capacitate totală intrare | 100 foi |
| Capacitate totală ieșire | 25 foi |
| Alimentare documente automată (ADF) | Da |
| Capacitate tavă alimentare automată hârtie (ADF) | 35 foi |
| Număr maxim tăvi intrare | 1 |
| Capacitate maximă de alimentare | 100 foi |
| Capacitate maximă de ieşire | 25 foi |
| Manipularea hârtiei | |
| Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO | A4 |
| Mărimea maximă de tipărire | 100 x 150 mm |
| Tip tavă hârtie imprimare | Lightweight paper, Hârtie fotografică, Hârtie simplă, Hârtie reciclată |
| Formate ISO serie-A (A0...A9) | A4,A5 |
| Formate ISO serie-B (B0...B9) | B5 |
| Dimensiuni plicuri | C6,DL |
| Mass-media dimensiuni de imprimare fără margini | 8.5x11 |
| Conexiune | |
| Imprimare directă | Nu |
| Port USB | Da |
| Număr porturi USB 2.0 | 1 |
| Reţea | |
| Wi-Fi | Da |
| Ethernet LAN | Nu |
| Standarde Wi-Fi | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | Da |
| Tehnologii mobile de imprimare | Apple AirPrint |
| Performanță | |
| Maximum de memorie internă | 256 Mega bites |
| Cititor card integrat | Nu |
| Procesor încorporat | Da |
| Frecvență procesor | 800 MHz |
| Nivel intensitate sunet (imprimare) | 56 dB |
| Design | |
| Culoarea produsului | Alb |
| Poziționare pe piață | Acasă & birou |
| Ecran încorporat | Nu |
| Managementul energiei | |
| Consum energie (gata de operare) | 4 W |
| Consum de energie (în repaos) | 1,7 W |
| Consum de energie (oprit) | 0,15 W |
| Energy Star, Typical Electricity Consumption (TCE) | 0,31 kWh/săptămână |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 Hz |
| Special features | |
| Securitate dinamică HD | Da |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10,Windows 7 |
| Sisteme de operare Mac suportate | Mac OS X 10.14 Mojave,Mac OS X 10.15 Catalina,Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Alte sisteme de operare suportate | Crom |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 15 - 30 °C |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 432,5 milimetri |
| Adâncime | 361,1 milimetri |
| Înălţime | 174 milimetri |
| Greutate | 6,16 kilograme |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 474 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 218 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 408 milimetri |
| Greutatea pachetului | 7,55 kilograme |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Cartuș(e) inclus(e) | Da |
| Capacitate cartuș inclus (negru) | 1 pagini |
| Capacitate cartuș inclus (CMY) | 1 pagini |
- Dimensiune
- A4
- Copiere
- Copiere color
- Imprimare
- Imprimare color
- Scanare
- Scanare color
- Greutate
- 6,16 kilograme
- Viteza modem
- 14,4 Kbit/s
- Garantie
- 12 luni
- Bluetooth
- Da
- Tehnologia tipăririi
- Inkjet termală
- Imprimarea duplex
- Da
- Rezoluţia maximă
- 4800 x 1200 DPI
- Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A4/US Letter)
- 10 ppm
- Moduri de imprimare față-verso
- Auto
- Rezoluție imprimare pe negru
- 1200 x 1200 DPI
- Timpul până la prima pagina (negru, normal)
- 18 s
- Ciclu de funcţionare (maxim)
- 1000 pagini pe luna
- Culori de imprimare
- Negru, Cyan, Magenta, Galben
- Număr cartușe de tipărire
- 2
- Limbi pagină descriere
- PCL 3 GUI
- Ţara de origine
- Thailanda
- Segment HP
- Acasă, Biroul de acasă
- Număr total tăvi intrare
- 1
- Capacitate totală intrare
- 100 foi
- Capacitate totală ieșire
- 25 foi
- Număr maxim tăvi intrare
- 1
- Capacitate maximă de alimentare
- 100 foi
- Capacitate maximă de ieşire
- 25 foi
- Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO
- A4
- Tip tavă hârtie imprimare
- Lightweight paper, Hârtie fotografică, Hârtie simplă, Hârtie reciclată
- Formate ISO serie-A (A0...A9)
- A4,A5
- Mărimea maximă de tipărire
- 100 x 150 mm
- Formate ISO serie-B (B0...B9)
- B5
- Imprimare directă
- Nu
- Port USB
- Da
- Număr porturi USB 2.0
- 1
- Wi-Fi
- Da
- Ethernet LAN
- Nu
- Standarde Wi-Fi
- Tehnologii mobile de imprimare
- Apple AirPrint
- Nivel intensitate sunet (imprimare)
- 56 dB
- Maximum de memorie internă
- 256 Mega bites
- Procesor încorporat
- Da
- Poziționare pe piață
- Acasă & birou
- Ecran încorporat
- Nu
- Consum energie (gata de operare)
- 4 W
- Consum de energie (oprit)
- 0,15 W
- Energy Star, Typical Electricity Consumption (TCE)
- 0,31 kWh/săptămână
- Tensiune AC intrare
- 100 - 240 V
- Frecvență de intrare AC
- 50/60 Hz
- Sisteme de operare Windows suportate
- Windows 10,Windows 7
- Sisteme de operare Mac suportate
- Mac OS X 10.14 Mojave,Mac OS X 10.15 Catalina,Mac OS X 11.0 Big Sur
- Interval de temperatură de funcţionare (T-T)
- 15 - 30 °C
- Temperatură de depozitare (T-T)
- -40 - 60 °C
- Interval relativ operaţional de umiditate
- 20 - 80%
- Lățime
- 432,5 milimetri
- Adâncime
- 361,1 milimetri
- Înălţime
- 174 milimetri
- Lăţime de ambalaj
- 474 milimetri
- Adâncimea de ambalaj
- 218 milimetri
- Înălţime de ambalaj
- 408 milimetri
- Greutatea pachetului
- 7,55 kilograme
- Cartuș(e) inclus(e)
- Da
- Capacitate cartuș inclus (negru)
- 1 pagini
- Securitate dinamică HD
- Da
- Frecvență procesor
- 800 MHz
- Cititor card integrat
- Nu
- Copiere duplex
- Nu
- Rezoluţie maximă de copiere
- 300 x 300 DPI
- Duplex de scanare
- Nu
- Tip scanner
- Scaner Flatbed & ADF
- Rezoluție scanare optică (negru)
- 1200 x 1200 ppi
- Rezoluție scanare optică (color)
- 1200 x 1200 ppi
- Suprafață maximă scanare
- 216 x 297 milimetri
- Formatele de imagine suportate
- BMP, JPEG, PNG, TIFF
- Formate de documente suportate
- Trimitere faxuri
- Trimitere fax mono
- Dimensiuni plicuri
- C6,DL
- Viteza de copiere(calitate normală, negru, A4)
- 8 cpm
- Numărul maxim de copii
- 9 copii
- Rezoluţia optică de scanare
- 1200 x 1200 DPI
- Scala nivel culoare gri
- 256
- Consum de energie (în repaos)
- 1,7 W
- Tehnologie de scanare
- CIS
- Scanează către
- Viteză de scanare (color)
- 200 ppm
- Viteză scanare (negru)
- 200 ppm
- Funcții duplex
- Imprimă
- Viteza de tipărire (color, calitate normală, A4/US Letter)
- 7 ppm
- Viteză imprimare (ISO/IEC 24734) color
- 7 ipm
- Timpul până la prima pagina (color, normal)
- 21 s
- Imprimare fără margini
- Da
- Redirecţionarea faxurilor
- Da
- Alimentare documente automată (ADF)
- Da
- Rezoluţia culorii
- 4800 x 1200 DPI
- Viteza de copiere (calitate normală, color, A4)
- 4 cpm
- Mass-media dimensiuni de imprimare fără margini
- 8.5x11
- Capacitate cartuș inclus (CMY)
- 1 pagini
- Viteza de tipărire (negru, calitate proiect, A4/US Letter)
- 20 ppm
- Viteza tipăririi (color, calitate proiect, A4/US Letter)
- 17 ppm
- Capacitate tavă alimentare automată hârtie (ADF)
- 35 foi
- Viteză imprimare (ISO/IEC 24734) mono
- 10 ipm
- Alte sisteme de operare suportate
- Crom
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi







