Descoperă categoriile noastre
Multif. inkjet A4 HP Deskjet 2710e AIO Printer 26K72B
26K72B
319,92 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
HP DeskJet 2710e, Inkjet termală, Imprimare color, 4800 x 1200 DPI, Copiere color, A4, Alb
HP DeskJet 2710e. Tehnologia tipăririi: Inkjet termală, Imprimare: Imprimare color, Rezoluţia maximă: 4800 x 1200 DPI, Viteza de tipărire (color, calitate normală, A4/US Letter): 5,5 ppm. Copiere: Copiere color, Rezoluţie maximă de copiere: 300 x 300 DPI. Scanare: Scanare color, Rezoluţia optică de scanare: 1200 x 1200 DPI. Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO: A4. Wi-Fi. Culoarea produsului: Alb
| Viteza imprimării | |
| Tehnologia tipăririi | Inkjet termală |
| Imprimare | Imprimare color |
| Imprimarea duplex | Da |
| Moduri de imprimare față-verso | Manualul |
| Rezoluţia maximă | 4800 x 1200 DPI |
| Rezoluţia culorii | 4800 x 1200 DPI |
| Rezoluție imprimare pe negru | 1200 x 1200 DPI |
| Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A4/US Letter) | 7,5 ppm |
| Viteza de tipărire (color, calitate normală, A4/US Letter) | 5,5 ppm |
| Viteza de tipărire (negru, calitate proiect, A4/US Letter) | 20 ppm |
| Viteza tipăririi (color, calitate proiect, A4/US Letter) | 16 ppm |
| Timpul până la prima pagina (negru, normal) | 15 s |
| Timpul până la prima pagina (color, normal) | 19 s |
| Copiere | |
| Copiere | Copiere color |
| Copiere duplex | Nu |
| Rezoluţie maximă de copiere | 300 x 300 DPI |
| Numărul maxim de copii | 9 copii |
| Scanare | |
| Scanare | Scanare color |
| Duplex de scanare | Nu |
| Rezoluţia optică de scanare | 1200 x 1200 DPI |
| Suprafață maximă scanare | 216 x 297 milimetri |
| Tip scanner | Scaner plat |
| Tehnologie de scanare | CIS |
| Formatele de imagine suportate | BMP, JPEG, PNG, TIFF |
| Formate de documente suportate | |
| Scala nivel culoare gri | 256 |
| Fax | |
| Trimitere faxuri | Nu |
| Caracteristici | |
| Ciclu de funcţionare (maxim) | 1000 pagini pe luna |
| Volum de lucru (recomandat) | 50 - 100 pagini pe luna |
| Număr cartușe de tipărire | 2 |
| Culori de imprimare | Negru, Cyan, Magenta, Galben |
| Limbi pagină descriere | PCL 3 GUI,PCLm,URF |
| Ţara de origine | China |
| Cartușe de schimb | 3YM61AE, 3YM62AE, 3YM60AE, 3YM63AE |
| Segment HP | Acasă |
| Capacitate de intrare & de ieșire | |
| Număr total tăvi intrare | 1 |
| Capacitate totală intrare | 60 foi |
| Capacitate totală ieșire | 25 foi |
| Manipularea hârtiei | |
| Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO | A4 |
| Mărimea maximă de tipărire | 215 x 355 mm |
| Tip tavă hârtie imprimare | Plicuri, Hârtie fotografică, Hârtie simplă |
| Formate ISO serie-A (A0...A9) | A4,A6 |
| Formate ISO serie-B (B0...B9) | B5 |
| Dimensiuni suporturi imprimare non-ISO | Legal, Letter |
| Dimensiuni plicuri | DL |
| Dimensiuni hârtii fotografice | 10x15 cm |
| Formatele de hârtie foto (imperial) | 4x6" |
| Conexiune | |
| Imprimare directă | Nu |
| Port USB | Da |
| Număr porturi USB 2.0 | 1 |
| Reţea | |
| Wi-Fi | Da |
| Ethernet LAN | Nu |
| Standarde Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Tehnologii mobile de imprimare | Apple AirPrint,Mopria Print Service |
| Performanță | |
| Memorie internă | 86 Mega bites |
| Maximum de memorie internă | 512 Mega bites |
| Cititor card integrat | Nu |
| Procesor încorporat | Da |
| Frecvență procesor | 180 MHz |
| Design | |
| Culoarea produsului | Alb |
| Poziționare pe piață | Acasă & birou |
| Ecran încorporat | Da |
| Ecran | LCD |
| Managementul energiei | |
| Consum energie (gata de operare) | 1,7 W |
| Consum de energie (în repaos) | 0,9 W |
| Consum de energie (oprit) | 0,1 W |
| Energy Star, Typical Electricity Consumption (TCE) | 0,18 kWh/săptămână |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 Hz |
| Special features | |
| Securitate dinamică HD | Da |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10,Windows 7 |
| Sisteme de operare Mac suportate | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Conditii de mediu | |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 5 - 90% |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 425 milimetri |
| Adâncime | 304 milimetri |
| Înălţime | 154 milimetri |
| Greutate | 3,42 kilograme |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 475 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 191 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 354 milimetri |
| Greutatea pachetului | 4,58 kilograme |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Cartuș(e) inclus(e) | Da |
| Cabluri incluse | AC |
- Dimensiune
- A4
- Copiere
- Copiere color
- Imprimare
- Imprimare color
- Scanare
- Scanare color
- Greutate
- 3,42 kilograme
- Garantie
- 12 Luni ON-SITE
12 luni - Tehnologia tipăririi
- Inkjet termală
- Imprimarea duplex
- Da
- Rezoluţia maximă
- 4800 x 1200 DPI
- Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A4/US Letter)
- 7,5 ppm
- Moduri de imprimare față-verso
- Manualul
- Rezoluție imprimare pe negru
- 1200 x 1200 DPI
- Timpul până la prima pagina (negru, normal)
- 15 s
- Ciclu de funcţionare (maxim)
- 1000 pagini pe luna
- Culori de imprimare
- Negru, Cyan, Magenta, Galben
- Număr cartușe de tipărire
- 2
- Limbi pagină descriere
- PCL 3 GUI,PCLm,URF
- Ţara de origine
- China
- Segment HP
- Acasă
- Număr total tăvi intrare
- 1
- Capacitate totală intrare
- 60 foi
- Capacitate totală ieșire
- 25 foi
- Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO
- A4
- Formate ISO serie-A (A0...A9)
- A4,A6
- Mărimea maximă de tipărire
- 215 x 355 mm
- Formate ISO serie-B (B0...B9)
- B5
- Dimensiuni suporturi imprimare non-ISO
- Legal, Letter
- Imprimare directă
- Nu
- Port USB
- Da
- Număr porturi USB 2.0
- 1
- Wi-Fi
- Da
- Ethernet LAN
- Nu
- Maximum de memorie internă
- 512 Mega bites
- Procesor încorporat
- Da
- Poziționare pe piață
- Acasă & birou
- Ecran încorporat
- Da
- Consum energie (gata de operare)
- 1,7 W
- Consum de energie (oprit)
- 0,1 W
- Energy Star, Typical Electricity Consumption (TCE)
- 0,18 kWh/săptămână
- Tensiune AC intrare
- 100 - 240 V
- Frecvență de intrare AC
- 50/60 Hz
- Sisteme de operare Windows suportate
- Windows 10,Windows 7
- Interval de temperatură de funcţionare (T-T)
- 5 - 40 °C
- Temperatură de depozitare (T-T)
- -40 - 60 °C
- Interval relativ operaţional de umiditate
- 15 - 80%
- Lățime
- 425 milimetri
- Adâncime
- 304 milimetri
- Înălţime
- 154 milimetri
- Lăţime de ambalaj
- 475 milimetri
- Adâncimea de ambalaj
- 191 milimetri
- Înălţime de ambalaj
- 354 milimetri
- Greutatea pachetului
- 4,58 kilograme
- Cartuș(e) inclus(e)
- Da
- Securitate dinamică HD
- Da
- Cabluri incluse
- AC
- Frecvență procesor
- 180 MHz
- Memorie internă
- 86 Mega bites
- Cititor card integrat
- Nu
- Umiditate relativă la depozitare (H-H)
- 5 - 90%
- Copiere duplex
- Nu
- Rezoluţie maximă de copiere
- 300 x 300 DPI
- Duplex de scanare
- Nu
- Tip scanner
- Scaner plat
- Suprafață maximă scanare
- 216 x 297 milimetri
- Formatele de imagine suportate
- BMP, JPEG, PNG, TIFF
- Formate de documente suportate
- Trimitere faxuri
- Nu
- Dimensiuni plicuri
- DL
- Ecran
- LCD
- Numărul maxim de copii
- 9 copii
- Rezoluţia optică de scanare
- 1200 x 1200 DPI
- Scala nivel culoare gri
- 256
- Volum de lucru (recomandat)
- 50 - 100 pagini pe luna
- Consum de energie (în repaos)
- 0,9 W
- Tehnologie de scanare
- CIS
- Viteza de tipărire (color, calitate normală, A4/US Letter)
- 5,5 ppm
- Timpul până la prima pagina (color, normal)
- 19 s
- Dimensiuni hârtii fotografice
- 10x15 cm
- Rezoluţia culorii
- 4800 x 1200 DPI
- Formatele de hârtie foto (imperial)
- 4x6"
- Viteza de tipărire (negru, calitate proiect, A4/US Letter)
- 20 ppm
- Viteza tipăririi (color, calitate proiect, A4/US Letter)
- 16 ppm
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi




