Descoperă categoriile noastre
Mouse
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Tastaturi
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Casti audio
Mouse gaming optic Trust GXT 108 Rava, RGB LED, USB, Negru
22090
33,38 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Trust GXT 108 Rava, Mâna dreaptă, Optice, USB Tip-A, 2000 DPI, Negru
Trust GXT 108 Rava. Factorul de formă: Mâna dreaptă. Mişcarea tehnologie de detectare a: Optice, Interfață dispozitiv: USB Tip-A, Rezoluţia de circulaţie: 2000 DPI, Tip de butoane: Butoane apăsate, Cantitatea Buttons: 6, Tip de derulare: Rotiță, Accelerare (max): 16 G. Culoare iluminare: Multi. Sursă de alimentare: Cablu. Culoarea produsului: Negru
| Mouse | |
| Scop | Gaming |
| Interfață dispozitiv | USB Tip-A |
| Mişcarea tehnologie de detectare a | Optice |
| Tip de derulare | Rotiță |
| Cantitatea Buttons | 6 |
| Tip de butoane | Butoane apăsate |
| Rezoluţia de circulaţie | 2000 DPI |
| Utilizare recomandată | PC/Laptop |
| Rezoluție mișcare adaptabilă | Da |
| Număr moduri rezoluție de mișcare | 4 |
| Funcţiile butonului | Înapoi, Switch DPI, Înainte |
| Număr rotițe de derulare | 1 |
| Direcții de derulare | Vertical |
| Accelerare (max) | 16 G |
| Viteză mișcare (max) | 1440 ipm |
| Polling rate (număr cereri/secundă) | 125 Hz |
| Certificare | CE |
| Design | |
| Factorul de formă | Mâna dreaptă |
| Designul ergonomic | Da |
| Culoarea produsului | Negru |
| Colorație suprafață | Imagine |
| Mânere din cauciuc | Da |
| Iluminat | Da |
| Culoare iluminare | Multi |
| Ergonomice | |
| Lungime cablu | 1,7 m |
| Priza si Pornire | Da |
| Managementul energiei | |
| Sursă de alimentare | Cablu |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 88 milimetri |
| Adâncime | 122 milimetri |
| Înălţime | 34 milimetri |
| Greutate | 138 g |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Ghid utilizator | Da |
| Datele de ambalare | |
| Cantitatea | 1 |
| Lăţime de ambalaj | 140 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 180 milimetri |
| Greutatea pachetului | 200 g |
| Tip ambalaj | Cutie atârnare |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 8471607000 |
| Ţara de origine | China |
- Factorul de formă
- Mâna dreaptă
- Scop
- Gaming
- Interfață dispozitiv
- USB Tip-A
- Mişcarea tehnologie de detectare a
- Optice
- Tip de derulare
- Rotiță
- Cantitatea Buttons
- 6
- Sursă de alimentare
- Cablu
- Cantitatea
- 1
- Culoarea produsului
- Negru
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi






